Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ay sen beni okumuyon da:oops:
Ayyyy içiyodum bıraktım. Kaç defa yazdımdı. Yok sen beni hiç kaale almıyon:KK34:

kızım bi tek seninkini değil kimeninkini okuyamıyom..yetişemiyorum..sulh içinde dedim size yazmayalım bi gun tatil yapalım..kim ne yazmış bi okyalım..asıl beni dinleyen yok:KK12::63:

bir de kucuk ameliyathane açarız yanına..:KK70:
işi gücü bırakıp sermayeyi kediye yükleyemem hayatım ya..emekliliği gelmedi eşimin..tutar tutmaz belli olmaz..organik tarım işinin de suyu çıkıyo..çoğunun yalan olduğu söyleniyo..bahçecilik eğitimi alıyorum bu yıl hafta sonları.ilerde lazım olur inşallah..

(kızlar bunu da ekleyin cv me)
Gerçekmi bu. Haftasonu da kursa mı gidiyosun:KK57:
Ay ölecem ölecem sinirden. Parayla olmuyo tabe herşey. Kadın azimli. Benim gibi tembel değil

vııyyyyyyyyyy miiischhh inanılmazsıınnnn..yok yokk sende anacıımmmmm....diyom ben kadın kaliteli diye...kızzımmm yalan olanı var da biiz gerçeğini yaparız..ayol kendimize yetse gene kar ederiz..fena mı sebze meyve süt yumurta masrafımız olmaz gene kazandık demektir.

hadin kızlar ben yatıyomm ,bana gün sabah 6 da başliyoooo ...öpptümmm hepinizi...rüyanızda benii görüüünnnnnn....byyy

marko paşa oyle ortaya bi laf atıp kaçmak var mı??neymiş kusurum söyle ..dönüp resimlerime bakayım bari..bulurum belki bi şeyler...:KK59:

kızım bi tek seninkini değil kimeninkini okuyamıyom..yetişemiyorum..sulh içinde dedim size yazmayalım bi gun tatil yapalım..kim ne yazmış bi okyalım..asıl beni dinleyen yok:KK12::63:
Ooooo. Öyle laf yetiştirmekl olmuyo şekerim. Ben dersimi çalışıyorum. Geç geldim mi önce okuyup sonra laf ywtiştirmeye başlıyorum. Bodoslama dalmıyorum:KK31:

vııyyyyyyyyyy miiischhh inanılmazsıınnnn..yok yokk sende anacıımmmmm....diyom ben kadın kaliteli diye...kızzımmm yalan olanı var da biiz gerçeğini yaparız..ayol kendimize yetse gene kar ederiz..fena mı sebze meyve süt yumurta masrafımız olmaz gene kazandık demektir.

hadin kızlar ben yatıyomm ,bana gün sabah 6 da başliyoooo ...öpptümmm hepinizi...rüyanızda benii görüüünnnnnn....byyy
Nereyeeeeeeee, olmaz gitmeee:mad:

Ay ölecem ölecem sinirden. Parayla olmuyo tabe herşey. Kadın azimli. Benim gibi tembel değil

tüm cumartesim bağda bahçede geçiyo..canım cıkıyo.sen toto üstünde yayıl anca. ben ırgat gibi calışıyorum. sınavlarına giriyorum..ingilizce konuşma kursuna gidiyorum sonra..haftada 3-4 gün spor..entelektüel faaliyetler..ne sandın..:KK76:

Valla haklisin naz, misch hem caliskan hem azimli hem zengin hem zayif, hem guzel, hem de kiskanc utanmadan spor slaonundakileri kiskaniyor:mad: Mish oyle ama sende az degilsin minicik zarif bedeninle beni eziyorsun, yok diyet, yok 2 kg aldim vs vs aaaa olmaz ki, veren varan veremeyen var kilolari:mad::mad:

Ooooo. Öyle laf yetiştirmekl olmuyo şekerim. Ben dersimi çalışıyorum. Geç geldim mi önce okuyup sonra laf ywtiştirmeye başlıyorum. Bodoslama dalmıyorum:KK31:

kısır döngüye giriyo kısım..tam bitti diyorum bi o kadar daha yazılıyo bakıyorum..ortadan dalıyorum ben de..ay niyeyse hep de senin mesajlara denk geliyorum:mad:..en çok sen mi yazıyosun nedir:confused:

tüm cumartesim bağda bahçede geçiyo..canım cıkıyo.sen toto üstünde yayıl anca. ben ırgat gibi calışıyorum. sınavlarına giriyorum..ingilizce konuşma kursuna gidiyorum sonra..haftada 3-4 gün spor..entelektüel faaliyetler..ne sandın..:KK76:
Ay ingilizce konuşma kursu da alıyo. Ay anacım biz senle olamayız. Ayrı dünyaların insanıyız. Haddimi bilir ve çeker giderim. :KK61:
Bugüne kadarki dostluğun için teşekkürler . :KK61:

[QUOisteE="printemps, post: 40417515, member: 390743"]kızlar annalşıldı biri mühendis ,biri yönetici nişantaşlı,biri doktora yapar ,biri Avrupalı....bırakalım bu dünyevi işleri..yerleşelim bir dağ köyünee organik tarım yapalım eekelim bicelimmm..ohhh miiis hava oksijen bebeler koşar oynar,hayvancıklar koşturur ,biz gölgede dedikoduuu ohhhhh ne diyonuz.[/QUOTE]
Ege Iste bitanecim orda toplanalim hepimiz bebislerde oynasin rahatca izmir I bikere gordum bayildim kizlar cok guzek yer

Canlarim ivanaya baktim bugun hatununun yuzu gerilmis dokular kalkmis gibi duruyo bir araya gevsemesti cok guzel olmus

X