Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

senin kadar zengin değilim ama:KK70::KK70::KK70:
ne diyecem lpg filan alsana..her seans dunya para bayılıyoruz.kol ayrı bel ayrı para alıyolar..birimiz de estetisyenlik kursuna gideriz kullanmayı öğreniriz...lütfen zenginsin alıver..:KK71::KK71::KK71:
:KK45: Anammm niye olmasın. Burdakiler ortak bi güzellik merkezi açarız. Ohh gelsin paravıklar. Para parayı çeker demişler:KK52:

abaaav kıza bak ya çerez parası gibi bahsediyo..tank gibi üstümüzden geçti bizim:mad:..her şey içinde olmasaymış bari bi de...ben çok ucuza yaptırmıştım 6 dişi
Benim ki 29 diş. Ben iyi fiyata yaptırdım. Ha aslında altın kaplatacaktım ama modası geçti diye yaptırmadım

mischim ,sölemimm ne aldığımı ,kızarsınız...coook zararlı bişeyy....hem solemim de reklam da olmasın,kötü örnek de olmak istemem, ben kendimi biliom ve sadece 2 tanecik içip birakıyom ve bana coook iyi gelio bir hafta sürüyor etkisi ve en az 2-3 kilo ki istediğim zaten bu kadar,gidiyor cnm...sizler duymamış olun spora devammm.spor candır kuzular.
hocanın dediğini yapın yaptığını yapmayın.:KK50:

mischim ,sölemimm ne aldığımı ,kızarsınız...coook zararlı bişeyy....hem solemim de reklam da olmasın,kötü örnek de olmak istemem, ben kendimi biliom ve sadece 2 tanecik içip birakıyom ve bana coook iyi gelio bir hafta sürüyor etkisi ve en az 2-3 kilo ki istediğim zaten bu kadar,gidiyor cnm...sizler duymamış olun spora devammm.spor candır kuzular.
hocanın dediğini yapın yaptığını yapmayın.:KK50:
Ne olur soyle bana ne olru yalvariyorummmmmm ne olurrrHoppa

X