Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

görümceye bakan gelin mi olurmuşşş...yavvruuummm senin nesliin çoktan tükendiii...kocan duysun daaa ayaklarını yıkayıp suyunu içsin.
Pukacigim olmasaydi ben napardim o buldu Iyi doktorlari mehmet mutafi Allah razi olsun ondan boyle insanlarda var cok sukur kizlar heoiniz gercek misin ayol sizi buldugum icin cok sansliyim

kuşşşummm sizin iyiliğiniz yüzünüze yansımış..boşuna sevmedim ben pukkayı da naz ı da....hep söylerim,iyikalplilik ,komple olur onu severeim bunu sevmem le olmaz.....iste görmek isteyen gelsin buyursun.
Canim benim o senin iyiligin senin guzel gorusun, bebeklerin dogum gunu geliyor ha, hadi gozun aydin, bundan sonra isin daha da zor , kacarlar,duserler En guzel zaman bence 0-6 ay arasi donem ve 17 yas sonrasi donem

Pukacigim olmasaydi ben napardim o buldu Iyi doktorlari mehmet mutafi Allah razi olsun ondan boyle insanlarda var cok sukur kizlar heoiniz gercek misin ayol sizi buldugum icin cok sansliyim
Canim oyle deme, ne olacak ki, Allah iyi olacak hastanin ayagina dr u yollarmis ,senin is biraz oyle oldu

Sen zaten vok iyidin soylemeye gerek bile yok, burada tek kotu var o da misch Guzelligiyle zayifligiyla pilatesiyle hatta kopusuyle bize hava atiyor eziyor bizi
Ay evet evet eziyo bizi. Havalı kadın hakkaten beaaa. Böyle bi entel havalar, köpüşler falan. Zumbalar, pilatesler, sosyal çevrem çoktur demeler. Sosyetik bişi. İstanbul jetsetninden olabilir. Saklıyo belki kendisini

kızlarrrrr geldimmmm...naaptınız bensiz bensiz..naz yine kimi kıskandı..puki yine nasıl karar dğiştirdi..anlatın anlatın...

Ay evet evet eziyo bizi. Havalı kadın hakkaten beaaa. Böyle bi entel havalar, köpüşler falan. Zumbalar, pilatesler, sosyal çevrem çoktur demeler. Sosyetik bişi. İstanbul jetsetninden olabilir. Saklıyo belki kendisini
Kesinlikle eziyor Ameliyata ihtiyaci yokken ameliyat olmalar felan Sirf amaci bizi ezmek

Ya ben ya ben
bebegiimmmmmmm...sen bebeksiiinnnnnnnn...senn bizim gözbebegimizsiiinnnnn...fokus mokus takılıyom ama ben kendimi cok iyi hissediyommmm ,dr cimm coook iyiydi ve bana coook iyi geldii sayende bebegiimmmmm..ben de düşünüyorum sen gerçek misin bu devirde...hüzünlü prensessim benim.

ya bir gün tatil yapsak yazmasak arkadaşlar ne dersiniz bir sürü güzelim mesajı kaçırdım okuyamadım..onları bi okusak diyorum boş vakit yaratıp..size yazacam diye gozume masaj yapmadığımı fark ettim..e eller çalışıyo mütemadiyen

kokoşşşşşşşşşşş ummm benimmmmm ..

Bitaneciiimmm minik kusummmmm hosgekmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…