Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Insallah insallah Yaa kizlar gorumcem ameliyat olacakmis, biyopsi supheli cikmis, ameliyat sonrasi radyoterapi gorecekmis, korkma kanser degildin demisler,kanser degil ise, neden radyoterapi ve ameliyat
Hmmmm. Canım kansere yatkın hücre varsa önlem için o bölgede göremedikleri hücreleri yakıyolar ki tedbir olsun.
Biyopsiden anlarlar. Geçmiş olsun onada sanada. Yoktur bişi

Ercan beyde duzelmez demisti ama o kesin konusmamusti duzelmeyebilir demisti ve bunun gibi kirici degildi saygili kibar adam bunu gorunce daha iyi anladim
Bi de ercan a kızdındı. Bak beterin beteri var. Takma kafana canım. Düzelince gidip göster adama. Böyle böyle demiştiniz bir mr bile çektirtmediniz di bakın olmuş mu de

Hmmmm. Canım kansere yatkın hücre varsa önlem için o bölgede göremedikleri hücreleri yakıyolar ki tedbir olsun.
Biyopsiden anlarlar. Geçmiş olsun onada sanada. Yoktur bişi
Anladim canim sagolasin, evet tum aile buyukleri kanserden vefat etmis, isi garantiye almak icindir yani, ben gelecegim, ben ameliyat olduktan bir kac gun sonra o olacak, artik sirayala bakariz bir irimize

N naz70 inanilmaz resmiyiz hemdw. Densiz tatlim. Inan umrumda degil
Ay dangalak herif. Pardon kızlar.
Takma kafana ya. Devir presentable olma devri de. İstedim yaptırttım sizede tavsiye ederim de dalga geçenlere.
Hatta bu adama da deseydin. Estetikçilerin kapısını az erkek aşındırmıyo artık, sizde düşünebilirsiz diye

Anladim canim sagolasin, evet tum aile buyukleri kanserden vefat etmis, isi garantiye almak icindir yani, ben gelecegim, ben ameliyat olduktan bir kac gun sonra o olacak, artik sirayala bakariz bir irimize
Önlem içindir işte. Doktorlar işi şansa bırakmıyorlar, iyide yapıyolar.
Başka kim var ikinize bakabilecek. Çocukları kızı felan var mı

Allah ayarlar insallah , en guzel plani o yapar. Gorumcem cabuk iyilesir sanirim, bakalim ne olacak. Ama ameliyatta yaninda olmak basinda olmak isterim, hayirlisi bakalim
Çabucak iyileşir. Göğüs 2 günde düzeliyo. Ama dediğin gibi amel. Sırasında sen nasıl gidecen yanına o zor olur biraz

Bi de ercan a kızdındı. Bak beterin beteri var. Takma kafana canım. Düzelince gidip göster adama. Böyle böyle demiştiniz bir mr bile çektirtmediniz di bakın olmuş mu de
Atildim yine naz kusuuum oyle yapicam ercan bey cikarken bana elde salamisti babacan tavirla bide ayip oldu

kuşşşummm sizin iyiliğiniz yüzünüze yansımış..boşuna sevmedim ben pukkayı da naz ı da....hep söylerim,iyikalplilik ,komple olur onu severeim bunu sevmem le olmaz.....iste görmek isteyen gelsin buyursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…