Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Olabilir mi. Belki vardır bi yerlerden bulaşan kayserilik.
Şekerim sen ameliyat ol ki bizede gün doğsun. Kimeoldun, nasıl oldun bakıcaz. Kobay seçtik seni
Hahahahha tamam ben kendimi sizlere seve seve kobay ederim, insallah bana kendini kobay eden arkadaslarim kadar guzel olurum bende

Evet bitanecim ben sana mr Icin geldim isguzar iste cok iyi doktor olsan orda ne isin var zatrn aynen tatlim her isin ustasi var yetenek kabiliyet zeka Allah herkese nasip etmemis iste bahaneler cunku orda cok sinir var tehlikeli bolgeymis

bak ben size sordumm.doğum gününe kalmış 15 gün..yapmayacaktım ama ..çıkıverdi diş.yapayım mı bu arada diş buğdayı dedim..izin aldım..onay aldımmm.

kuşuummm ,diş cook önemliiiii...ayyy o da estetiksimizinnn bir parçasııııı...valla benimkiler de porselen,gözüm gibi bakıyooom ben....
Canım önemli valla. Benim dişler küçükkennantibiyotik kullanmaktan grilelmiş ve firintili çıkıntılıydı. 10 yıl önce porselen yaptırdımdı. Şimdi yenileniyor. Ama 3.5 aydir bitemedi gitti. Bitip takilsin kirilir mirilirlarvdiye bisi yemiycem

Ay

aglama askim ya, kiyamam. Kıymetlim tatlım iricik arkadaşım. Bugün yoktun ya onun için. Dişçiye giderken yazdımdı burdan. Bitsin pukka gibi burdan boy boy resimlerini yolluycam dişlerimin
Senin disin benimkilerden guzel olursa, isiririm

Olu

Olucaksın tabe. Zaten güzelsin çıtır güEl olacan
Insallah insallah Yaa kizlar gorumcem ameliyat olacakmis, biyopsi supheli cikmis, ameliyat sonrasi radyoterapi gorecekmis, korkma kanser degildin demisler,kanser degil ise, neden radyoterapi ve ameliyat

Ercan beyde duzelmez demisti ama o kesin konusmamusti duzelmeyebilir demisti ve bunun gibi kirici degildi saygili kibar adam bunu gorunce daha iyi anladim

Dislerinin resmini istiyorum. Kac dis.? Zirkonyum mu? Empress mi?
Canım tüm hepsi. Bilmemki kaçmtane. 29 mu neydi galba. Adam dedi de unuttum. Sıkıştırılmış porselen. Empres denen. İkide implant var. Onlar daha iyileşmedi. O bölgeye geçici koyuyo. Sonra yapılacak o kısım.

Ay

aglama askim ya, kiyamam. Kıymetlim tatlım iricik arkadaşım. Bugün yoktun ya onun için. Dişçiye giderken yazdımdı burdan. Bitsin pukka gibi burdan boy boy resimlerini yolluycam dişlerimin
Afedildin minik kusuuum saglikla Iyi gunlerde kullan insallah

Ne kadar tuttu? Tane 900 du sanirim empress de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…