Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Sen bir cik zaten virinciligi hemen jelesece vericem ona gore kalip savasman lazim

bi sende yanıldım be marco..delikanlı dedik baş tacı ettik bana bunu reva gördün..bir kırmızı pro şeritine sattın ya beni alacağın olsun..buna uygun arabesk bir yüz hayal et..

kuzuuuuum..nasıl geldin..vın alsana ya rahatca kullan interneti..[/QiyigecelerOTE]
Atiyo bebisimm ya yine simdi atti neyse bensiz kaynatin bakalim gelicem cok yakinda cikiyim tintisler yazamiyorumm Iyigeceler cooook optummm

Ay bende kacirdim jeleseci ne diyor kimmis soylesenize bak bize pro uyelik alacakti hadi onu bosver nasil olundugunu ile soylemedi buda kiskanc naz gibi

sitede vardı kız açıklama..yıllık paypal den mi ne ödeme yapiyosun..30 tl miydi 50 mi oyle bi şey..
paranla olursun pro ..niye jelesecin peşinde dolaşıyosun.madem geri kafalısın sert yaptım ben de sana işte..

Ay bende kacirdim jeleseci ne diyor kimmis soylesenize bak bize pro uyelik alacakti hadi onu bosver nasil olundugunu ile soylemedi buda kiskanc naz gibi
Pro uyelik yillik 30 tl galiba, kk da nasil alacaginiz yaziyor, eve geliyormus uyelik karti vs, 30 tl yardim kruukusuna gidiyormus, soyle bir okumustum, oyle anladim ama beynim yokmus benim , esim oyle diyor,belki yanlis anlamisimdir, bir de siz bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…