Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Dur hele senin daha cok yol katetmen lazim ne o bugun geldim birinci benim havalari sirani bekle..biz burda yabancilari sevmeyiz once isinmamiz lazim:)

hahaha..hatun pro ve popüler üye ya grupta ona güveniyo..burda kuralları biz koyarız bebek..:KK8::KK8:
o kırmızı hoşuma gitti..ben de yarın bastırıcam parayı alacam o popülariyeti..:KK70:

Ay ben vucuduma bakmiuorum bile biliyorum cunku kusursuz oldugunu:KK31:
Posterde turkan sultanin ona bakimde icim acilsin biaz diye

allahım kadına bakınca mı için açılıyo..gerard butler ın posterini yapıştır hemen..bradley cooper da olur.bu kafayla evlenemez başımıza da kalırsın sen..:KK73:

allahım kadına bakınca mı için açılıyo..gerard butler ın posterini yapıştır hemen..bradley cooper da olur.bu kafayla evlenemez başımıza da kalırsın sen..:KK73:

Ha haaa ben erkeklerde robert de niro yu severim cirkin yakisiklilari yani :) evde kaldim zaten daha ne olsun

ha ha ha ha benide sevinnnnyahu:))))))))))))ayyy ben çok eskiyim artık karta kaçtım k.k daaaaa

yüzünü göster bize önce:-):KK71::KK71:
burda herkes de sevgi arsızı çıktı arkadaş..gelen beni sevin diyo.:KK73::rolleyes:

ay bu yüzlerden sıkıldım yetmiyo bana..yeni yüz istesek astarını istersiniz diyecekler...:confused:

burda herkes de sevgi arsızı çıktı arkadaş..gelen beni sevin diyo.:KK73::rolleyes:

ay bu yüzlerden sıkıldım yetmiyo bana..yeni yüz istesek astarını istersiniz diyecekler...:confused:
yok tanınıyorummm ben çok ünlüyümmm yüzüm olmazzz:KK70::KK70:

Evet goster yuzunu bize bakalim ne var ne yok cok acima
yok tanınıyorummm ben çok ünlüyümmm yüzüm olmazzz:KK70::KK70:

Bak sen ayyy merak ettim simdi meslek neydi sizin onu soylein bari bak hemen sizli bizli olduk unlulere sayhimiz var yani:eek:

X