Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ay mischhh aklınla çok yaşa. fazla naz yapıyo. ekle gruba o çıksın. sen gene ekle o gene çıksın. artık hanginiz pes ederse

Nazzz..Söz verelim birbirimize yazmayalım whatsda..NE dersin?

Kızlar nerdesiniz ya. Bu ne rezillik. Topiklerimiz le ilgilenen yok. Sayfalar duruyo öyle ilerlemiyo.
Çan çan wats dan yazacağınıza az da burdan yazın

bu markonun whatsdan sikayet ettiğine hiç tanık olmadım.cepten değil başka yerden yazıyodur kesin.ipad e yuklenmiyo android tableti bilmem..

bu markonun whatsdan sikayet ettiğine hiç tanık olmadım.cepten değil başka yerden yazıyodur kesin.ipad e yuklenmiyo android tableti bilmem..
hmmmm . hakkaten ya. sabahlara kadar yazıyo. bi kere bile yoruldum demedi. android e oluyosa bizde geçek samsung tablete

ha ha ha ha bir baktım eklenmişimmm mahalle baskısı orayı iptal edin yahu yoksa burada paylaşım olmaz diyimmmm
yok olmas. o kalsın. burdan da yazalım. ordan da. mail grubumuzda güzeldi. printim sterilim de yazıyodu bol bol. ay ben hiç birine kıyamadım yaw yengeç burcu böyle işte.bütün işi gücü bırakıp burdan yazışalım. zaten nasılsa bi toparlanıp görüşemiyoruz. herkes yan çiziyo. bari böyle idare edelim. Ben diyom çokça burdan resim ve özel şeyler waths gruptan. en güzeli o

ha ha ha ha bir baktım eklenmişimmm mahalle baskısı orayı iptal edin yahu yoksa burada paylaşım olmaz diyimmmm
yok olmas. o kalsın. burdan da yazalım. ordan da. mail grubumuzda güzeldi. printim sterilim de yazıyodu bol bol. ay ben hiç birine kıyamadım yaw yengeç burcu böyle işte.bütün işi gücü bırakıp burdan yazışalım. zaten nasılsa bi toparlanıp görüşemiyoruz. herkes yan çiziyo. bari böyle idare edelim. Ben diyom çokça burdan resim ve özel şeyler waths gruptan. en güzeli
misch ameliya yarın mı senin. ben haftaya sanıyorum. Neden bilmem öyle yer etmiş kafamda. ay heycan yaptım şimdi

[

haftaya ertelendi

kızım benden cok sen özelcisin..vampir gibi gece 3 lere kadar yazıyosunuz..oysa ben bebekler gibi uyuyorumsize yetişmem mumkun değil..
ay yalan. iftira. geçen gece bık bık mesaj sesine uyandım da gece 3 de yazdım biras. yoksa ben 12 den sonra iptal oluyorum.
onlar black, marco ve pukka canım. lütfen beni karıştırma

yanlız bişi diyim mi. o an yazsam da yazamasam da wats grupta ya kıslar. böyle bi güven hissediyorum. bişi oldu mu sevindim mi üzüldüm mü birileri var paylaşacağım. bu çok güzel

ay yalan. iftira. geçen gece bık bık mesaj sesine uyandım da gece 3 de yazdım biras. yoksa ben 12 den sonra iptal oluyorum.
onlar black, marco ve pukka canım. lütfen beni karıştırma

ben de bebekler gibi uyuyorum diyosun yani

Telden yaziyirum canim ustelik benim tel sizinki gibi iphone faan degil dumduz kucucuk ilkel bir samung muadili alet...Ben her yerde yazarim fark etmez ama bu aralar gene cinler basti beni cok agresifim ona gore yaginizi denk alin
Naz haric ona her zaman pamuk gibiyim

mesaj alınmıştır marcocum tamam pekuuu

printemps canım nerdesın sen ya cıdden merak ettık seni en azından ıyı mısın nasılsın yazsaydın burdan bır kac kelıme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…