Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

mıllet dortbın sayfa yazmıs kızlar bızde terk etmıyelım burayı ılk göz agrımız kk olmasa nasıl bulcaktık bırbırımızı:KK37:

hahahaha ay yeni gördüm yazdığını...alemsin..syfaya bile vefa duramış benim minik böcüğüm.:KK74:bugün buraya takılalım..markoyla puki 5 de yatmışlar kaltım sabah yazdıklarını okudum:cool:
gececiler gitsin gündüz vardiyası başlasın hadi bakalım sohbet aksamasıııın huuuu...
sen ben naz uygulama gunduzcuyuz allahtan:)) lildeniz de gece vardiyasındaymış duyduğuma göre..:KK57:

kızlar feci durumdayım habeirniz yok..üst dudak sarktı alt dudağı kapatıyo bu nasıl iş..burun zaten tamponlu nefes alamıorum ağzım da kapandı boğulup gitmem inşallah:rolleyes::rolleyes:
gözümün altında yanağımın üstüne doğru her iki tarafta da kocaman kahverengi morluk var...gözler patlak patlak duruyo bizim küçük köpüşe benzedim kahverengi benekli tövbe tövbe..:eek:

kızlar feci durumdayım habeirniz yok..üst dudak sarktı alt dudağı kapatıyo bu nasıl iş..burun zaten tamponlu nefes alamıorum ağzım da kapandı boğulup gitmem inşallah:rolleyes::rolleyes:
gözümün altında yanağımın üstüne doğru her iki tarafta da kocaman kahverengi morluk var...gözler patlak patlak duruyo bizim küçük köpüşe benzedim kahverengi benekli tövbe tövbe..:eek:
yenı gördüm bıtanecım ayol kımse yazmamış gunduz vardıyası gecyemı donus yaptınız bende pazara gıdıyım dıye cıktı cıtım kadıkoye ınıyım dedım defter alyım yanlışlıkla acıbademe çıktım saatlerce dolandım durdum zor buldum evı yer bulma özurluyum :KK55:bıtanem daha yenı morluklar gecınce cooook gusel olucak bek pukkamızın nasıl güzel oldu cok yakıştı alemsın kız senın en kotu hallerını gördük tatlımm amelıyat sonrası ozaman bıle guzeldın burun cok ıyı oldu oldun kurtuldun çok şukur darısı dıger hatunlarımın basına :KK9::KK9:

doktorun harıka yapmış mıshım burunlara baktım bayıldım ınsallah senınkınede bayılcam :KK37:

yenı gördüm bıtanecım ayol kımse yazmamış gunduz vardıyası gecyemı donus yaptınız bende pazara gıdıyım dıye cıktı cıtım kadıkoye ınıyım dedım defter alyım yanlışlıkla acıbademe çıktım saatlerce dolandım durdum zor buldum evı yer bulma özurluyum :KK55:bıtanem daha yenı morluklar gecınce cooook gusel olucak bek pukkamızın nasıl güzel oldu cok yakıştı alemsın kız senın en kotu hallerını gördük tatlımm amelıyat sonrası ozaman bıle guzeldın burun cok ıyı oldu oldun kurtuldun çok şukur darısı dıger hatunlarımın basına :KK9::KK9:

bu vesileyle gezmiş oldun.başka turlu cıkacağın yoktu:KK70::KK70:
nazla sac saça baş başa girdik bugün..kakülünü yoldum.. marko beni duvara fırlattı..oyle işte yuvarlanıp gidiyoruz:KK69::KK69:

bu vesileyle gezmiş oldun.başka turlu cıkacağın yoktu:KK70::KK70:
nazla sac saça baş başa girdik bugün..kakülünü yoldum.. marko beni duvara fırlattı..oyle işte yuvarlanıp gidiyoruz:KK69::KK69:
bak senn bir boş bırakmaya gelmıyosunuz ayyy yaramazlar sizi :KK67::p

Ben burdan yazayim size burda bana bir kibarlik bir incelik geliyor ki kendim bile sasiyorum :oops:
Nazcim seni seviyorum nedenini bende bilmiyorum sanirim kanim kaynadi sana..
blackim benim birtanem zaten
misch eh iste fazla guzellesti bu ara karisik duygular icindeyim:KK14::KK14:
pukkam dunya guzeli oldu bana gore kiz sanki gozalti degil endo oldu masallah..
uygulamam zarif ama deli sevdicegim benim..
Aklima bisey gelmedi baska erformanim gun be gun dusuyoro_Oo_Oo_O

bak senn bir boş bırakmaya gelmıyosunuz ayyy yaramazlar sizi :KK67::p

Ben burdan yazayim size burda bana bir kibarlik bir incelik geliyor ki kendim bile sasiyorum :oops:
Nazcim seni seviyorum nedenini bende bilmiyorum sanirim kanim kaynadi sana..
blackim benim birtanem zaten
misch eh iste fazla guzellesti bu ara karisik duygular icindeyim:KK14::KK14:
pukkam dunya guzeli oldu bana gore kiz sanki gozalti degil endo oldu masallah..
uygulamam zarif ama deli sevdicegim benim..
Aklima bisey gelmedi baska erformanim gun be gun dusuyoro_Oo_Oo_O

yalnız puki cidden endo olmuş gibi..psikolojik endo oldu kız:KK8::KK8:

gunaydın kızlar evet pukka endoskopı olmus gıbı cok fark edılıyo mAsallah cok guzel oldu demekkı göz altı ve burun degısınce yuzu dahada guzellestı aslında zaten guzeldı ama guzelesmenın yanında genclestı dun gördum resmnı kucuk kız gıbı duruyo

yalnız puki cidden endo olmuş gibi..psikolojik endo oldu kız:KK8::KK8:
sen nasılsın mısh canımcım ay hepınız genc kız gıbı oldunuz Masallah marcoyla bız napcaz:KK53: senın burnun da bır ınsın şişlıkler ıkı:KK9::KK20: fındık burunlu cıtırcık havanızdan gecılmesss

kızlar bır surelıgıne sehır dışına çıkıcam yıne haberlsesırız tabıkı burdan cok yazamasamda hepıınz aklımdasınız:KK15:

Nereye gidiyodun blavk im . Çabuk dön. Özlerim
ben de senı daha cok ozlerım nazım:KK37: buyuk ıhtımal anemlerın yanına gıdıcem uzun zamandır grmyuorum ozledım sende kendını ozletme lutfen bızı yalnız bırakma cabuk gel:KK37::KK37::KK37:

X