Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ha ha ha ha yok yok ayrıldık be yaaaa rahat ol sen sana bıraktım artık M misch ben nazoyu alımmm sizin aranıza girmeyeyimmm

Ay nazoyu alayim ne demek nazi hic vermem ayyy jelo tamam misch al nazoyu yavasca yere birak ve bana dogru it ve hemen uzaklas
Canim kapadokya en gusel zamani git gez bakalim iy eglenceler sana...

Ay nazoyu alayim ne demek nazi hic vermem ayyy jelo tamam misch al nazoyu yavasca yere birak ve bana dogru it ve hemen uzaklas
Canim kapadokya en gusel zamani git gez bakalim iy eglenceler sana...

N naz70 Seni itip kakıyo marko..siyah deri bir cantadaki sıra sıra banknot muamelesi yapiyo..bunlar bizi elden çıakrıyor değer kaybetmiş gayrımenkul gibi..bunlaaar kadın haklarını bilmezleeeer bunlaaar ...

N naz70 Seni itip kakıyo marko..siyah deri bir cantadaki sıra sıra banknot muamelesi yapiyo..bunlar bizi elden çıakrıyor değer kaybetmiş gayrımenkul gibi..bunlaaar kadın haklarını bilmezleeeer bunlaaar ...

Ben nazi basima sultan ilan ettim nasil itip kakacam acaba kiskancligin bile bir adabi olur o benim pembe cantamdaki pempe rujum gibi asla vazgecmem

Ay noldu kızlar.
Herkesde bir naz aşkı. Başınıza taş mı düştü noldu
Öyle revaçtayım ki kimi seçeyim bilemedim. Yanlız efom nerde. Beni kimselere bırkmazdı o.

Ay mesajı zor yazdım. Ben solakım. Ve sol elimin işaret parağı titriyo. Klavyeyi tutturamıyom ha. Acaba watsup dan mı oldu.

kızım ne sandın. şaka mı yapıyom sandın.
Ben yengeç burcuyum. sevdiklerimi kaybetmeye dayanamam. seni de sevdim bi kere napim yani

e ben buna sormadan alayım gruba..olmaz mı..isterse geri çıkar..geri alırm..hahahahah

Kızlar nerdesiniz ya. Bu ne rezillik. Topiklerimiz le ilgilenen yok. Sayfalar duruyo öyle ilerlemiyo.
Çan çan wats dan yazacağınıza az da burdan yazın

ay mischhh aklınla çok yaşa. fazla naz yapıyo. ekle gruba o çıksın. sen gene ekle o gene çıksın. artık hanginiz pes ederse

ha ha ha ha bir baktım eklenmişimmm mahalle baskısı orayı iptal edin yahu yoksa burada paylaşım olmaz diyimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…