Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

yavvv amma çenebazsınız siz yavv whatsap bura habire konusşmussunuz bu ne yaa,okumakta zorlandım:)))))))
bugün diş hekimine gittim adam ellemem yapmam dişini dedi, bir kere yüzündeki(nazobial) hyularik asit mi her ne karın agrısı ise o yapılan morfinle etkileşime geçer dedi en arka üst diş oldugu için burun kenarların acır çalışamam dedı, iyileş öyle gel dedi inşallah 20 gün içinde iyileşirim de yaptırırım şu dişi,sıcak ve soğuk içeceklerde sızlıyor

Geri gel. Black de gelsin. Herkes gelsin
Tadı olmuyo sensiz wats ın.
Ben sevdiklerimi alıştıklarımı kaybetmeyi sevmemmmmmmm
3 gün mühlet. Bitir şu dolaplarını. Dön geri

evet canım jelom sensiz olmaz..baaşına bela oluruz gelmezsen..gündüz yazmayacaım zaten ben de..iş yerinde vakit olmuyo dikkatim dğılıyo..vaktin oldukça yazarsın..3 gun sonra bekliyoruz..

nasıl etkileşime giriyormuş ya ..hiç anlamadım..20 gün sonraya hala kalıyor olacak o dolgu..

Lapon diye ırk var kız..coğrafya tarih hak getire..
sessizce yürürsün tabi buldun kültürlü gezi arkadaşı değerlendir

yalnız kalp ne yapacam oralarda hayatın anlamını mı sorgulicam..

nasıl etkileşime giriyormuş ya ..hiç anlamadım..20 gün sonraya hala kalıyor olacak o dolgu..
bilmem adam yapmam dedi aslında çok iyi bir hekim çok memnumum ondan sırf o yapsın diye bekledim bu zamana dek bakalım hayırlısı

evet canım jelom sensiz olmaz..baaşına bela oluruz gelmezsen..gündüz yazmayacaım zaten ben de..iş yerinde vakit olmuyo dikkatim dğılıyo..vaktin oldukça yazarsın..3 gun sonra bekliyoruz..

benden size KIZLAR DİNLEYİNNNN GELECEĞİMMMMMM

:

aynı burç dayız evet bu en temel özelliği alışkanlıkların dan vazgeçememe kaybetme korkusu yaşama geri geleceğim bekleyin beni anacığımmm

aynı burç dayız evet bu en temel özelliği alışkanlıkların dan vazgeçememe kaybetme korkusu yaşama geri geleceğim bekleyin beni anacığımmm
Gel jelom. Olmuyo böyle
Bugün bi ses kaydı yapim dedim yolladım sana ya. Olmamış.
Sen tarif ettin gene beceremedim
Ayy sen şak kaydediyon şak yolluyon. Ne beceriksizim ben

Ay bana bildirim gelmiyo ama burda sohpet epey koyulasmis..Artik burdanda takipte olacagim gozum ustunuzde.
jelo misch ayrilin bakiyim bu gidisle siralarinizi hatta siniflarinizi degistiricem Nazcigim sen gene cok duygusalsin yerim seni.Burdaki sekiller watsap da yok o yuzden kendimi iyi ifade edemiyorum aranizdaki bazi sahislar arkamdan kuskanc felan demis...hiccccc alakasi yok

dişim ağrıyorrrrrrrrrrr

Gel jelom. Olmuyo böyle
Bugün bi ses kaydı yapim dedim yolladım sana ya. Olmamış.
Sen tarif ettin gene beceremedim
Ayy sen şak kaydediyon şak yolluyon. Ne beceriksizim ben

Aşkımmm nazommmm aslın da o kadar kolay ki ses kaydı şip şak senin gibi zeki biri nasıl çözemedi hayret gelim senin villaya canlı göstereceğim

ayyyy içim içime sığmıyor ogltkn ve nldglp Kapaodokya beni, bizi acayip heyecanlandırıyor sabahlar olmaz artık bize

ha ha ha ha yok yok ayrıldık be yaaaa rahat ol sen sana bıraktım artık M misch ben nazoyu alımmm sizin aranıza girmeyeyimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…