Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Kaç dr gezdim burun için. Onur erol dan tut cem payaslı, naci çelik, hüseyin güner, teoman doğan, teoman dal

Kaç dr gezdim burun için. Onur erol dan tut cem payaslı, naci çelik, hüseyin güner, teoman doğan, teoman dal
Hiç bir dr bana derimin ince olduğunu demediler. Bir tek dilber dedi.
En ufak bir problemi belli eder deriniz dedi. Çok güzel yaparım tamam ama ödem geçince en ufak çıkıntılar çöküklükler daydam gibi olduğu için deriniz görünür dedi. Şimdi kendi burnunuz olduğu için burnunuzdaki kusurları söylemeyen her tanıdık eş dost estetik olduktan sonra aa burası şöyle orası böyle olmuş diye başlatlar konuşmaya ve siz mutsuz olursunuz dedi

Dünya para verip üzülebilirsinix kaldıki burundaki deliğin kapanması çok çok zor dedi. Değmez siz bu burunlada iyi görünüyorsunuz dedi ve pata için illlada yapatım demedi

adam ermiş yani benim nazarımda..cık canım hadi uykusuz kalma..bu gece nöbet bendeydi..sırayla artık.herkes kalacak..iyi geceler

kizlar ben hangi topige yazacam? endo facelift e misch peganum ve uygulama yazabilir. burun a yazamam mini burun oldum.karin germeye yazamam minu germe oldu..hepinizi seviyorum ama misch denizer ve uygulamayi ameliyat cikisi bulsam doverdimhani burun en kolayiydi .uyusturucudan dudaklarimi hissetmiyorum ama burnumun acisi netti herhalde doktor sinirden burnumu yumrukladi sandim benim burnuma acik veya kapali ameliyat yapilmadi bir tuhaf teknik varmis obu da tr de sadece tugrul yaparmis .her ne halt ise o yapildi.minik dokunus buysa gerisi kslsin bacim laaa cin iskencesi bunlar tek gozaltim beni sinir ediyordu hazir ameliyat olmusken hepsini yaptirmak istedim ama evdeki hesap carsiya uym
Canım çok yazdım whatsupdan ama buraya yeni girebildim çok şükür atlattın yaz bol bol sürecini koy resimlerini öpüyorum seni iyi dinlenmeler.
sagol bebisim benim daha 24 saat oldu

ha ha ha ha valla ameliyathane de her nok yapılabilir :)))yumruk,saç çekme:) benim çıktığım da dudağım patlamıştı 1.hafta şiş gezdim direk dedim ne oldu biri yumruk mu attı doktorda ıssırmışsınız dedi kendiniz(pek inandırıcı değil amme ne yapacan:)))
Burun olayın da zaten ben yüz kapatamam bir terslik olduğun da diye hep öteledim ama senle birlikte eder iki kişi burun zor dedi uzun yıl im yine

Ha haaaa valla madam crue ciktim valla naz i merak ettim simdi:)

biz senin yöntemin olmadık ne bilelim ağrı olacagını
yalnız bi şey diyeyim mi, ameliyattan çıktığımda başımın üstünde ağrı ve ciddi şişlik vardı..ameliyat ağrısı geçti ama diğer agrı sürdü günlerce..sedyeden mi düşürdüler , eşit olsun kımıldamasın diye mengeneye mi sıkıştırdılar bilmiyorum ama kimsenin o kadar sert yumruğu olamaz o açıdan içim rahat

ne zaman iyilesecem ben,uyku ilaci icsem 7 gun sonra uyansam?

burun kolay degil bence cok buyuk olmadigi hslde agximdan nefes almaktan dudsklarim catladi. unutma ben agri kesicu kullanmamistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…