Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Blackkkkkkkkkkk nişantaşı katnını doyurmaz . İki günde kaçacak yer ararsın. Ordakiler ezer seni. Oralar anca misch e göre. Kız güzel, kız estetikli, kız tahsilli, kız işte iyi konumda, kız entel, kızın bi sitili var, kızn iki köpüş ü var, dahası tam bir tiki. Ee sen? Sen doğal Anadolu çocuğu. Uymaz sana
bak sımdı nazımmm gönlümün sultanı dedım bas tacı ettım sen benı ezdın kusummmm ben ezıkmıyım ayollll bende durup bır koseden ızlerım olmazmı bahtsızmıym garıpmıyım nazımm hakım yokmu acapa sansım yokmu sacımı sarı yapıyım yuzumu klasık gerıyım burnumuj yapyım gogsumu yapyım ıngılızcede ogrenırım heh heh olur mu olurmu:KK57::KK57::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

bak sımdı nazımmm gönlümün sultanı dedım bas tacı ettım sen benı ezdın kusummmm ben ezıkmıyım ayollll bende durup bır koseden ızlerım olmazmı bahtsızmıym garıpmıyım nazımm hakım yokmu acapa sansım yokmu sacımı sarı yapıyım yuzumu klasık gerıyım burnumuj yapyım gogsumu yapyım ıngılızcede ogrenırım heh heh olur mu olurmu:KK57::KK57::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Olmassss sonradan giremessin içlerine. Taşıma suyla değirmen dönmez.
İllada girecem içlerine diyosan ingilizceye gitmeyi bırak tikice öğren. Yaya yaya konuşup onların kelimelerini ezberle

Hee uyuyommmmm. Ne uyuycam be. Bakim bi tek ben kalınca napcan diye uyumayı falan düşünmüyorum
oyyyy oyyy fıstığımla kaldık bas basa hepsı gıttı kurtulduk kusuuuum onlardan hayır yok bıse farklı dünyaların ınsanıyız canımın ıcı bıdıgım:21::KK70::KK70::KK70:

Ay benim kız bi saattir yatır beni anne diye vıyakladı. Ondan önce de mail de yazdımdı anne oynayalım diye tutuurduysu. Kıza hiç yüz vermeyip habire yazıyorum. Yaa ben vicdansızmıyım:KK57:
Tümden bırakacam sizi. Kızıma vakit ayıtamıyom sayenizde:KK62:
Bizi birakma ama kizini da birakma, insan bunaliyor hrp cocukla ilgilennmekten ,yani ben bunaliyordum,gunduz is aksam cocuk, zorrr:KK59:

Ay benim kız bi saattir yatır beni anne diye vıyakladı. Ondan önce de mail de yazdımdı anne oynayalım diye tutuurduysu. Kıza hiç yüz vermeyip habire yazıyorum. Yaa ben vicdansızmıyım:KK57:
Tümden bırakacam sizi. Kızıma vakit ayıtamıyom sayenizde:KK62:
bırakma bıssı nazım lütfen bende kardesımı bıraktım tlfnda heycanlı heycanlı bısıy analtıyodu sonra anlat dedım hevesı kursağında kaldı:KK30::KK70:

bırakma bıssı nazım lütfen bende kardesımı bıraktım tlfnda heycanlı heycanlı bısıy analtıyodu sonra anlat dedım hevesı kursağında kaldı:KK30::KK70:
Ahahahaaa. Herkes aynı desene. Nolcak bizim halimiz.
Yanlız okumadığım sayfalarda gözüme bişi takıldı. Yeni birilerimi geldi sayfamıza.
Bi de beni bi kaç kişi izlemeye almış bilmediğim. Kim ola ki onlar

Ahahahaaa. Herkes aynı desene. Nolcak bizim halimiz.
Yanlız okumadığım sayfalarda gözüme bişi takıldı. Yeni birilerimi geldi sayfamıza.
Bi de beni bi kaç kişi izlemeye almış bilmediğim. Kim ola ki onlar
Evet biri gelmisti sabah yabanci ,cvp yazdim cvp yazmadi kombine ameliyat olacakmis sanirim:KK14:o_O

X