Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

botoxla ilgili bi reklamda gordum sanki kk da..genc oldugu için ve sadece bts dan bahsedildiği için ameliyat konusunda tecrubeli oldugu gelmedş ilk etapta aklıma..reklamda sorun vardır belki..

botoxla ilgili bi reklamda gordum sanki kk da..genc oldugu için ve sadece bts dan bahsedildiği için ameliyat konusunda tecrubeli oldugu gelmedş ilk etapta aklıma..reklamda sorun vardır belki..
Cok basarili bir cerrahmis usa da egitim almis ,odul almis vs diye okudum yanlis animsamiyorsam eger

Simdi durun ciddi bri sey soracagim uygulama nin kaslari ile gozleri arasindaki emsafe cok fazla, bu iner degil mi? Oyle kalmaz degil mi? Sanki o kadar mesafe cok gibi geldi bana

Cok basarili bir cerrahmis usa da egitim almis ,odul almis vs diye okudum yanlis animsamiyorsam eger

5-10 sene geçsin hele bir.. kök hücreye ercan beye ya da eski doktorum nuri beye giderim..başka da bi ihtiyaç yok artık..dolgu için iyi bi dr arayabilirim..kök hucre yaptırmazsam eğer..

5-10 sene geçsin hele bir.. kök hücreye ercan beye ya da eski doktorum nuri beye giderim..başka da bi ihtiyaç yok artık..dolgu için iyi bi dr arayabilirim..kök hucre yaptırmazsam eğer..
Hic bir seye ihtiyacin yok senin,ne kok hucreye,ne baska bir seye,ben senin gibi olsaydim keske, hic bri sey yaptirmaz giyinir dunya yi gezerdim

fark ettim ama o istenilen bir şey..millet kendi kasını kazıtıp yukardan ayrıca dovmeyle kaş yaptırıyor..
Ama cok yukarida mesafe cok fazla,ben sahsen istemem o kadar emsafeyi , sislikler inince onunki de biraz asaigiya iner bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…