Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar nasıp başlasam bilemiyorum. Uzun da tutmak istemiyorum fakat yardım Karın germe için teoman doğandan randevu aldım, iyimidir bilemiyorum ama biraz araştırmama göre iyğ gibi geldi bana. Beni ameliyat sonrası veya ameliyat değil de ameliyatı iyi yapamamaları korkutuyor. Önümde beklemem için de baya zaman var Randevu 24 nisan da. Ama çok da merak ediyorum yaptıranların fotoğraflarını. Mümkünse fotoğraflarınıza nasıl ulaşırım yardımcı olur musunuz? Ve fiyat konusu aşağı yukarı nedir aşırı merak içindeyim.

Ben hala uğraşıyorum öksürükle:KK43:[/QUO
Kızlar nasıp başlasam bilemiyorum. Uzun da tutmak istemiyorum fakat yardım Karın germe için teoman doğandan randevu aldım, iyimidir bilemiyorum ama biraz araştırmama göre iyğ gibi geldi bana. Beni ameliyat sonrası veya ameliyat değil de ameliyatı iyi yapamamaları korkutuyor. Önümde beklemem için de baya zaman var Randevu 24 nisan da. Ama çok da merak ediyorum yaptıranların fotoğraflarını. Mümkünse fotoğraflarınıza nasıl ulaşırım yardımcı olur musunuz? Ve fiyat konusu aşağı yukarı nedir aşırı merak içindeyim.
ben memorial Ataşehir de karın germe için 16.000 fiyat verdiler ama bir gün fazladan da kalmak istiyorum merak ediyorum bende ameliyat günü indirim yaptırma şansımız olur mu diye bilgisi olan var mı ? Yatarak sağlık sigortam var bu arada.

ben memorial Ataşehir de karın germe için 16.000 fiyat verdiler ama bir gün fazladan da kalmak istiyorum merak ediyorum bende ameliyat günü indirim yaptırma şansımız olur mu diye bilgisi olan var mı ? Yatarak sağlık sigortam var bu arada.
semi78 semi78 kararın hayırlı olsun öncelikle..bende iki ay önce oldum ercan hocaya..fiyat konusunda bişey diyemicem..işlemlere göre fiyatlar farklılık gösterebilir..bence fiyat konusunda ne konuşulursa o olur..sonradan fiyat deyiştirmek pek etik olmaz diye düşünüyorum..bilemem ama yinede..siz amliyttan önce gidip tekrar görüşme yaparsanız daha uygun olur..son dakikaya bırakmayın bu düşüncenizi..
estetik ameliyatlarında o türlü sigortalar sanırım etkili olmaz ama eminde deyilim..bir gece fazladan kalabilirsiniz dr.a bu isteğinizi bildirin yardımcı olucaktır mutlaka..ben kalmıştım çünkü

Drunuzu iyi seçerseniz korkulacak hiçbişey yok. Fiatlar özel hastanelerde ortalama 15000 civarı.
Benim bir arkadaşım olmuştu teoman doğanda yıllar önce ama mini germe olmuştu. Kad onarımı yapılmadı ve göbek deliği de yapılmadı. Kız çook kilolouydu. Sonuçtan pek memnun kalmadı ama fazla kilodan dolayı. Ağrısı hiç olmamış ve sorun yaşamamıştı. Teoman bey kilo ver gel tekrar düzeltelim demiş. Hala kilo vermeye çalışıyor

Kızlar göbeğime olan oldu... dün akşama kadar bi şey yoktu akşamdan beri kırmızı ve akıyor gibi....doktor antibiyotik başlamamı söyledi :duduk:
Niye böyle oldu ki:KK43: oysa çok iyiydi:KK17: göbeği böyle olan var mı?

Valla bilmiyorum canım ya içerden sıvı gibi iltihap gibi bi şeyler oluyor bir de kızardı dün akşama kadar bi şey yoktu anlamadım ben de:KK12:

Doktoruma yazdım şimdi o da resim lütfen dedi gönderdim hemen antibiyotik başla dedi...korkuyorum :KK42:

Ayy çok endişelendim...hiç bir şeyim yoktu gayet iyi gidiyordu...niye böyle oldu ki:dua:
Canım çok sağol ilgi ve alakan için...:KK68:

Kızlar göbeğime olan oldu... dün akşama kadar bi şey yoktu akşamdan beri kırmızı ve akıyor gibi....doktor antibiyotik başlamamı söyledi :duduk:
Niye böyle oldu ki:KK43: oysa çok iyiydi:KK17: göbeği böyle olan var mı?
Benim de olmuştu cnm. Dr un ilaç pansuman fln verecektir. Düzenli kullan. Biraz sabırlı ol zaman alabilir. Geçer mutlaka. Neticede iyileşir yani merak etme

X