Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kuzumm bana da ozelden yazarmisin dietini belki bana da yarar simdiden vermissin ne guzel hadi bakalim motivasiyon tavan boyle giderse super

Nur teşekkür ederim dren olayından korktum açıkçası. Kolay olur inşallah peki medikal korse takılıyor mu? Baya ağır tamamen metallerden oluşan çok rahatsızlık veren bişey diye duydum
Korse genellikle takiliyor oyle metallerden olusan bir korse degil asla sadece karin bolgenize islem yapilirsa uzun dikdortken belinizi karninizi saran korse kullanirlar genelikle ama sirta lipo yada bacaklara kadar lipo olursaniz mayo gibi bir korse yada dizlere kadar olan bir korse takilir ben korse takmayi cok severim ama yazin gercekten cekilmiyo
Sizin doktor kim

Nur teşekkür ederim dren olayından korktum açıkçası. Kolay olur inşallah peki medikal korse takılıyor mu? Baya ağır tamamen metallerden oluşan çok rahatsızlık veren bişey diye duydum
Korkacak bişey yok. Dren genelde 1 ya da 2 gün takılıyor. İçerde biriken kan ve sıvıyı dışarıya atmak için gerekli. Çıkarken hiç hissetmedim bile ben ince yumuşak çubuklarla takılıyor. Nur arkadaşın aldığı özel ilaçlar vardı kendi özel durumundan dolayı. O yüzden onda biraz fazla tuttular drenleri.
Korse ise metalli ağır bişey deil. Sadece karın ve belbölgesini sıkı tutmak için, ödemi engellemek için vs takılıyor 1-2 ay kadar. Kışın hiç rahatsız etmez. Sıcakta terletiyor biraz.

Korkacak bişey yok. Dren genelde 1 ya da 2 gün takılıyor. İçerde biriken kan ve sıvıyı dışarıya atmak için gerekli. Çıkarken hiç hissetmedim bile ben ince yumuşak çubuklarla takılıyor. Nur arkadaşın aldığı özel ilaçlar vardı kendi özel durumundan dolayı. O yüzden onda biraz fazla tuttular drenleri.
Korse ise metalli ağır bişey deil. Sadece karın ve belbölgesini sıkı tutmak için, ödemi engellemek için vs takılıyor 1-2 ay kadar. Kışın hiç rahatsız etmez. Sıcakta terletiyor biraz.

Sağol Dr Ercan Karacaoğlu Memorial 88'im 80 ol dedi. Oldukça ödemliyim veririm diye düşünüyorum ne verirsem kar artık bende ortalama 4 kilo çekicem dedi
Canım verirsiniz insan istedikten sonra yapamayacağı şey yoktur bi-iznillah...
Protein ağırlıklı beslenin mutlaka verirsiniz

Başka bildiğiniz hızlı kilo verme yöntemleri varsa paylaşabilir misiniz? Spor yapıcam artı diyet ama ne biliyim olur ya bildiğiniz bişey vardır bende insülin direnci en üst seviyede malesef

Başka bildiğiniz hızlı kilo verme yöntemleri varsa paylaşabilir misiniz? Spor yapıcam artı diyet ama ne biliyim olur ya bildiğiniz bişey vardır bende insülin direnci en üst seviyede malesef
Eylülde bu kiloda diyetisyene gitmiştim 9 kilodan fazla ödeminiz var demişti 40 günde 9 kilo verebilmiştim ama takrar bırakınca aldım hepsini

Sabah kalktığınızda bir tam limonu sıkıp büyük bardağa koyup üzerine ılık su ilave edip için saf c vitamini olduğu için zayıflamaya müthiş etkisi oluyor gün içinde de tekrar yapın...bir de kahvaltıda mutlaka ama mutlaka yumurta yeyin (haşlanmış) iki tane yerseniz çok iyi olur bol yeşillik yanında tam buğday ekmeği kızartılmış gevrek yani...
Ben bunun çok faydasını gördüm... canım çok güzel verirsiniz...Eğer ben verebildiysem herkes verir inanın. Hem Hipotiroid hem insülin direncim var...
Allah kolaylık versin

Bende pazartesi 03.04 de mini karın germe ve basen diz içleri ve simitlerden liposuction oldum . İlk muayenem yarın yani bir hafta sonraya korsenin içinde birşey görmedim ama merakdan ölcem ve acayip ödem topladım hiç ameliyat olmamış gibi liposuctionda ödem olduğunu biliyordum ama mini karın germedede karında ödem oldunuzmu arkadaşlar yarına kadar merak dan patlıycam karnım davul gibi oldu dikişdemi bir sorun var yada ödemmi anlayamıyorum

Geçmiş olsun. benim de müthiş ödemim var davul gibiyim...Bugün 9. Günüm...
Benim tam karın germe yapıldı...

Ben bursadayim ünv hastanesinde olacağım sadece karnıma germe yapilacak

Ben bursadayim ünv hastanesinde olacağım sadece karnıma germe yapilacak
Unv hastalerinde doktora ulasmak zormu ? Yani ozel numarasi oluyormu sizde yoksa asistanlarlami gorusuyorsunuz ben yurt disindayim ondan sordum . Fiyatlar ozele gore daha uygun oldugunu duydum

Ya biz bir kere başladık diye devamını getirdik ama ünv durumları çok iyi değil açıkçası. Asistanlar görüşüyoruz doktora ulaşmak imkansız gibi birşey aslında ünv yerine devlet hastanesi daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…