Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Vucudun ve doktorun sana ne zaman izin verince o zaman normal yatacaksin ben 4cu gun hafif yan yattim arkamda onumde yastiklarla destekleyerek tabi eger agriniz oluyosa yapmayin bunu
Belinize masaj yaptirin iyi geliyor
Canım doktorum bi şey demedi ama yan yatınca kaslarım acıyor çok çok yürümemi söyledi sadece...bir de yarın banyo yapacağım ama hala diren var direnle birlikte yapmamı söyledi doktorum...

Canım doktorum bi şey demedi ama yan yatınca kaslarım acıyor çok çok yürümemi söyledi sadece...bir de yarın banyo yapacağım ama hala diren var direnle birlikte yapmamı söyledi doktorum...
Kacinci gununuz bugun ? Bana banyo yap dediginde dren yoktu ama yinede bir daha beklemistim korkumdan

Nur,diren kaç gün kalıyor biliyorsun bende kesin ameliyat olcam süreç zor mu bebek var yaeylül ekim de olcam insallah benim kız 1 yaşında olcak

Çok sağolun dualar ve dilekleriniz için
site yetkilisi mune hn ın dikkatine, mune hn nur 1971 adlı arkadasım bana ulaştı siteye giremiyor telefonu bozulmuş format atılmış kk şifresini kabul etmiyormuş.sizden yardım istedi benim aracılıgımla nasıl çözebiliriz?

Arkadaşlar iki gündür telefonumun internetinde problem vardı telefoncu sıfırlamış mı ne yaptıysa bir türlü siteye giremedim. Neyseki halloldu...
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum geçmiş olsun dikekleriniz için...
Bugün 4. Günüm ağrım daha az ama dren hala var kan geliyor dr normal olduğunu söyledi bir hafta ameliyattan önce dört gündür de ameliyattan beri klexsan kullanıyorum o yüzden kan gelmesi normalmiş...yarın kontrolüm var...Bugün banyo yaptım tabii drenle zor oluyor ama yapacak bir şey yok..
Tekrar teşekkür ediyorum kızlar

Canım olmamış albüm çalışman baktım şimdi tekrar dene
Canım ne yaparsam yapayım oluşturamıyorum. Albümler diyorum Resim seç diyorum dosya ismi diyor ona tıklıyorum bu seferde başka şey çıkıyor belgelerim vs....
En iyisi başka birine yaptırayım ben beceremiyeceğim sanırım
Yada burda benim yerime başka bir arkadaş yapabiliyor mu?

Albüm yapma konusunda size yardımcı olabilirim. Özelden mesaj yazdım size,kontrol edin..

Kendisine tekrar teşekkür ederim...
Arkadaşlar dren hala çıkmadı bi iki güne çıkmasını umut ediyorum. Benim özel durumumdan klexsan almamdan dolayı dr um normal olduğunu söyledi...

Arkadaşlar slm yarın dr.oguz kılıçla görüşmem var bakalım ne diycek.birkaç hafta içinde de dr.Ozan Bitik ile görüşmeye gitcegim bakalım ne diycekler.

Cumartesi Ercan Karacaoğlu'nda randevum var karın germe ve göğüs dikleştirme için görüşeceğim ve hala inanamıyorum deli gibi korkuyorum bu operasyondan 88 kiloyum ama beni her gören senin sadece karnın var diyor o da giderse vücut kontürümün normale döneceğini düşünüyorum en azından umutluyum bu kiloda ameliyat olan var mı?

Merhaba benim doktorum 62 kilo olana kadar yapmadı beni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…