Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Nasil gordunuz Ben neden fotograflari goremiyorum

Merhaba arkadaşlar bende cuma günü karın germe ve lipo oldum Elif Eren Aydın a.. Şu an 6.cı günüm herşeyimi kendim yapabiliyorum kalkma oturma yatmada bi sorun yok şükür sadece inanılmaz ödem var şiş ve gerginim karnım sanki davul gibi ne zaman geçer bu his? İlk gün dışında bi zorluk yaşamadım açıkcası kalkabildikten sonra gerisi kolay çok lipoyla beraber toplaöda 4.5 kilo alınmış benden. Darısı olmak isteyen tüm arkadaşların başına inş

Arkadaşlar bir şey sorucam, tecrübeli olanlar cevap verirse sevinirim. 22 aralıkta hem karın germe hem de meme küçültme ameliyatı oldum. Karın germede bi sıkıntı yok, tamamen iyileşti. Ama memenin iyileşmesi daha mı uzun sürüyo. Ameliyatım ters t yapıldı. Hala alttaki yerler de gerilme var ve memenin koltuk altına doğru olan alt kısımları şiş duruyo. Özellikle sol meme tarafı. Bunların iyileşmesi tam olarak ne zaman oluyo?

Çok sevindim senin adına :))) Ben de senin dr una bir mani çıkmazsa nisanda gideceğim :))
(Venüs retrosu sebebiyle :)))
Sabırla özenle hevesle süreci böyle anlattığın için de kendi adıma teşekkür ederim :))

Siz de benim gibi venüs gerilemesinde olmak istemiyorsunuz. Beni de düşündürüyor bu konu...

Masallah size baya da yag ve doku alinmis sizden ne guzel bu aralar elif hanimin ismini cok duyar oldum ve sonuclarini begeniyorum umarim sizinde guzel bir gobisiniz olur
Oncesi sonrasi album yapip resim eklerseniz iyi olurdu bizde gormus olurduk
gecmis olsun

Bende meme diklestirme oldum cabuk iyilesmistim bana da ters T yapildi koltuk altina kadar degildi dikislerim onun icin bende oyle bir durum olmadi
Birde 3 ay olmus olali size doktorunuza sorsunuzmu hic ?

Bende meme diklestirme oldum cabuk iyilesmistim bana da ters T yapildi koltuk altina kadar degildi dikislerim onun icin bende oyle bir durum olmadi
Birde 3 ay olmus olali size doktorunuza sorsunuzmu hic ?
Dr uma gidicem de şu anda yurt dışında. İzlerim için lazer yapıcak. Ama benim alt dikişim büyük değil, meme altında kalıyo, öyle yanlardan görünmüyo. Sadece yanlarda şişlik gibi bi şey var. Sağ indi ama sol hala duruyo. Bu kadar geç mi iyileşiyo diye merak etmiştim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…