Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Doktorum izin genişlemesin dik yürüme dedi. O yüzden eğik yürüyorum hala.
Aynen karnımda top var şiş ,sert. Yanlar da şiş. İnicek inşallah zamanla
geçmiş olsun . ameliyat olmuşsunuz . ağrısız acısız atlatın inşallah

Merhaba kizlar..Ben 1.67 m ve 65 kiloyum..iki gebelikten Sonra karnimda hafif sarkinti catlaklar olustu..ayni sekilde gögüslerimde.. Karin germe lipo ve kücük silokon takmayi düsünüyorum.. kimler nerde yaptirdi..kimi önere bilirsiniz? Istanbul olabilir ankara olabilir..Ben almanyada kaliyorum. Hasan findik a emaillen danistim bana 11.000 euro tutacagini yazdi..almanya fiyatlari bunlar..gercekten bukadar tutuyormu? 48860 TL ediyo. Inanamadim. Bi yanlislik olmasinmi? Hani kilolu degilim.. anlamadim..yardimci olun lütfen kimler nerde yaptirdi bide maliyetini yazarsaniz cok sevinirim..hepinize cok tskler

Canım ben sana özelden doktorumu yazayım. Ara tüm isteklerini anlat. Çok uygun fiyat verir.
İstanbul'da. Ben geçen çarşamba karın germe-yanlara lipo dahil- meme küçültüp dikleştirme oldum. Dediğin paraları ödemedim.

Cevabin icin cok tskler canim..

Bugün doktordaydım.
Sorular bölüm 2

Ne zaman yastıksız yan yatabilirim?
(altıma yastıklar koyarak yüksekte yan yatmama izin vermişti) 1 ay bitince.

Ne zaman düz yatayım yastıksız ? 1 ay bitince.

Ne zaman dik yürüyeyim? 2-2,5 hafta sonra

Lipoya destek zayıflama kemeri vb olur mu?
1.ay sonrasında olabilir. 3.hafta sonrası krem vericekmiş, sıkılaştırıcakmış.

Bir de düz yatıp ayakları havada tutmamı istedi,dizler bükülü.bu hareket karnımın güçlenmesi içinmiş.defalarca yap,tutabildiğin kadar havada tut dedi.ameliyattan 14 gün sonra başla dedi. (Yani 4 günüm kaldı)

Şişlikler daha inicek mi? Ne zaman tamamen iner?

Yanların(lipo) dümdüz olucak bunlar ödemli hali. Her hafta farkediceksin. 1 ayda da farkeder ama esas 3 ay bitince çok farkeder. Tamamı 6 ayda oturucak.

Bu arada benden toplam 7 kg yağ alınmış. Vay be

Dikiş bandımı da bugün açtık. İzi yeni gördüm. Korktuğum gibi değil çok şükür

sorular ve cevaplar kuzum iyi hadi herşey yolunda gidiyor maşallah

Uzun bir aradan sonra herkese merhabaa :))
Bakıyorum eski arkadaşlarım hala burada. Herkezi kocaman öpüyorum. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Diğer ameliyat olan herkese geçmişler olsun. Olmak için bekleyenlerede şimdiden hayırlı olsun.
Ben bugün karnımda pansumanımla buraya koştum tahmin edeceğiniz gibi tam 1,5 sene aradan sonra minik bir rezivyon operasyonu yaptırdım bugün. Revizyonu merak edenler ve olmak için bekleyenlere bir model olurum yardımım dokunur umudu ile geldim hemen. Bu konunun başından beri buraya yazan herkese vefa borcum var ödemek isterim. Çünkü sizlerin sayesinde cesaret alarak yaptırdım bu ameliyatı. Ayrıntıları paylaşacağım. Öpüyorum herkesi
(Bu arada özelim aylardır mesajlarla dolmuş. Herkese tek tek cvp yazmam imkansız. Yazamadıklarım lütfen kırılmasın )

Bizleri dusunup yeniden gelip yazdigin icin oncelikle cokkk tesekkur ederim canim . Cok gecmis olsun
Yardimin cok dokunacak bana sahsen bende ercan beye oldum senin gibi revizyon olmam gerek biliyorsun umarim hersey gonlunce olur ve bekledigine deger insallah❤
Bu ameliyatin revizyonunu olup ta paylasan hic olmadi guzel haberlerini bekliyor olacagim kendine iyi bak.

Fıstık hoş geldin zuzuya soruyordum seni kankan :)))) karnı güzel memesi güzel arkadaşım nasılsın bakalım sınavların vardı nasıl geçti bende bacak yağ dolgusu yaptırdım 1 ay oldu doktora denk gelemedik senle bu sefer o sana yazdığım yere de lipo yaptırdım hahha sorun çözüldü , çok öptüm seni

Tatlım sen nerelerdesin? Cihaz değişikliğinden ötürü telefon numaranı kayıp ettim, vefasız nasıl geçti operasyonun? Numaram duruyorsa özelden irtibat kuralım şekercim bu arada çok çok geçmiş olsun tekrardan aramıza hoşgeldin

7 kilo yağmı çok iyi bi miktar vallahi, incecik olucaksın iyileşince. Evet 6 aya kadar sabretmek gerekiyomuş. Şu kremi söyleyince dr un özelden yazsana, bana krem falan demedi. Sadece dikiş yerlerine 3 kez lazer yapıcam iz kalmıyacak dedi. Ama kreminde zararı olmaz nasılsa:) yan yatma işini 2. Aydan sonra korkmadan yapabildim ben. Hala da çok uzun süre yatmıyorum göğüslerden ötürü. Ama bacak kaldırıp, karın çalıştırma fikrini sevdim. Hadi bakalım, sabretmece:))

Merhaba hanimlar uzun zamandir giremedim ben Subat 23 de karin ve bel germe , gogus diklestirme ve goz kapagi ameliyati oldum. Hic agrim sizim olmadi dik yuruyemem gibi bir durumda. Burda karin ameliyatindan sonra olan agrilari duyunca gozum baya korkmustu ama demekki bunyeye gore degisiyor. Benden lipo ile fazla bir sey alinmadi doktor gerek yok dedi ama bel bolhesinden az bir miktar alindi zannedersem . Ben ameliyata girdigimden 3 kilo daha agir ciktim odem heralde karnim hala sis goguslere kas alti slikon konuldu buyutmek amacli degil sekli duzeltmek icin hala dokununca bir aci oluyor. bu karindaki sislik ne zaman gider sabirsizlaniyiorum arti ne zaman spor yapmaga baslayabiliriz bir fikri olan varmi?

Merhaba hoşgeldin
Bel germedemi oldun? Bende oldum :)) Bazı durumlarda Lipo yeterli olmuyor. Fazla deri varsa ve yaş ilerledikçe deri gevşemesini ancak almakla sorun çözülüyor.. İyi yapmışsın Sırta doğru ilerleriz biz bu gidişle
Özelden yazmışsın,cevap yazdım zaten.

mrb. doktorunuzun adını yaza bilirmisiniz sakıncası yoksa

mrb hangi doktora ameliyat oldunuz

Selam canim hosgledin gecmis olsun
Spor icin bence erken yinede doktoruna danis su an tartida daha fazla cikman cok normal odem var haluyle hem karin hem meme oldugun icin .. iyi olunca guzel fotolarini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…