Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Malesef tekrar ameliyat olamadim cunki benimde maddi durumum yok su an yeniden ameliyat olmaya butun birikimimi vermistim doktora
Yani ilk ameliyatim da hemen dik yuruyebildim
Ben ameliyata 63 kilo ile girdim ve su an 60 kiloyum
Zaten herkes bir defada olsun bitsin istemezmi bende istedim

Bir de ben de sıfır uyku. Sizde de oldu mu? 3 gündür uyuyamadım. Dün gece 1 saat falan uyudum. Onda da kabus gördüm hep. Bugün saat 6 oldu hala cin gibiyim
Doktordan uyku ilaci alsaniz bence iyi gelirdi yoksa cok yorgun olursunuz butun gun uykusuzluk kotudur.. bende uyku sorunu olmadi misil misil uyuyordum sadece basta drenlerle uyumak biraz zor birsey olacak diye korkusundan..

İnşallah son olsun revizyonun .şahane olsun ❤❤

Bu kızı instagramda bulmuştum. ilk foto ameliyattan 10 gün sonra,diğeri 3 hafta sonra. Hiç canını sıkma. Bak nasıl inmiş şişlik

Çok teşekkür ederim moral için ilk fotosu göbek yağlı gb ikinci daha düz hadi Inşallah beni balina gb yapmış diye 1 saat narkozunda etkisiyle baya saatlerce ağladım

Zaten narkoz da ağlatabiliyor. Hiç takma. Yaz da geliyor bak. Fıstık gibi olucaksın

Kizlar bu kilo konusu kafama takildi ben 74 kiloyum 4 doktor gezdim ama hicbiri kilo ver demedi ben zaten vermeye calisiyorum yinede ama cogusunu o yuzden ameliyat etmediklerini duyunca sasirdim
Merhaba ben önce 85 kiloydum sonrasında kendi uğraşlarımla 69 oldum ve doktorlara başvurdum karın germe için çünkü karnım sönmüş balon gibi bazı doktorlar mesele yapmadı ama benim aklıma yatan bi iki doktor bu kilo ile yaparsak pıhtı atar 60 kilo olup gelin dedi. Bunun nedeni benim daha evvel emboli geçirmiş olmam ve bunun genetik çıkması... Ama şu bi gerçek (öğrendiklerim sonucu konuşuyorum) en çok emboli riski olan ameliyat, karın germe ameliyatı ve eğer karın bölgesinde yağ kilo vs olursa bu risk artıyor dolayısıyla ne kadar kilo verip gidilirse hem pıhtı riski hem de sonuç iyi oluyor. Doktorun bana söylediği, yağı sıfırlayın emboli riski yüzde üçe düşer biz sadece sarkık deriyi keser kasları onarırız... durum bu umarım kilo hakkında bilgi vetrbilmişimdir...

Maaşallah Ne dedi yatış pozisyonun ile ilgili nasıl yat dedi dikleş yavaşça dedimi benimebenim taaa salı günü kontrol ondan sordum

Maaşallah Ne dedi yatış pozisyonun ile ilgili nasıl yat dedi dikleş yavaşça dedimi benimebenim taaa salı günü kontrol ondan sordum
Sordum senin için de ,yüksekte kalarak yan yatabilirsin dedi. Yastıklar koy altına ,yükselt kendini öyle yan yat dedi. Direk yatakta yan yat demiyor. Yüksek olucakmış

çook güzell sizin adınıza çok mutlu oldumm darısı başımıza..

Sordum senin için de ,yüksekte kalarak yan yatabilirsin dedi. Yastıklar koy altına ,yükselt kendini öyle yan yat dedi. Direk yatakta yan yat demiyor. Yüksek olucakmış
Anladım çok saol yani yan v şeklinde yine sırt üstü bacaklar yukarda olsa rahatlıycam valla ağrıyo artık saatlerdir ayaktayım balkonda kuş besleyen nineler gb yatmamak için farkettin mi bugün daha enerjiğiz banyoda yaptım vücuduma baktım aynada bu doktor bana liposuction yapmamış yedin yedin şiştin şimdi gelmiş burda ....öldüresiye dövmüş beni :))))))

Maşallah ne güzel çok sevindim tüm süreç gönlünüzce güzel devam eder inşallah

Simcacım sana bi iki gün önce özel mesajla yazmıştım burayı konudışı doldurmamak için görmedin sanırım kiloyu hangi diyetisyenle nasıl verdin ?? Bir de opr önce sonrası fotoların var mı ?
Nazzozz hnm ben mesela dukan diyeti yaptım hiç eksiksiz kasmayın kendinizi 3ayda 20 kg verdim onu yapın hem aç kalmaz hem hızlı zayıflayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…