Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Lazer lipoliz yaptırıp sonuç alamayan varmı ?
Lipoliz sonrası korse ne önerirsiniz. Pantolondan külot kısmı çok belli oluyor benim korsemin

Nazzozz hnm ben mesela dukan diyeti yaptım hiç eksiksiz kasmayın kendinizi 3ayda 20 kg verdim onu yapın hem aç kalmaz hem hızlı zayıflayın
Teşekkür ederim öncelikle yaklaşık 3 yıl önce yaptım maalesef bende etkili olmadı bünyeden bünyeye değişiyor sanırım benim bünyede işe yarayan bişey bulurum umarım

Öncelikle çok geçmiş olsun. sanırım sizin kombin ameliyattı. 10 günde işe dönemediniz dimi. Ama olsun o sonuç için değer dimi? Daha o sapık gibi bakmalar devam edecek tatlım. Tecrübe ile sabittir.:KK49::KK53:

Çook teşekkür ederim.Aynen kombindi. Çarşamba gece oldum.yarın işe dönüyorum.1 hafta bile olmadan yani
Çok şükür hepsine değer:KK76:

Ayy bu varis çorapları ne zaman çıkartılacak kaç gün giymek gerekli kızlar
Bana evdeyken çıkarabilirsin demişti. Ameliyattan 1 gün sonra eve gelmiştim. Ama ben çıkarmadım. Bugün çıkardım ilk kontrole gitmeden önce. Perşembe-Pazar takmış oldum.

Çok sağol.❤
72 kg girdim. 120 den düşmüştüm. Boy da 1.69.
Maşallah sizin adınıza çok sevindim. Inşallah herşey gönlünüzce olur. Peki fiat sormamda sakinca var mı bir de nerede oldunuz?
Teşekkür ederim. Darısı başıma inşallah.

Maşallah sizin adınıza çok sevindim. Inşallah herşey gönlünüzce olur. Peki fiat sormamda sakinca var mı bir de nerede oldunuz?
Teşekkür ederim. Darısı başıma inşallah.

Amin gönlünüze göre olsun inşallah.

Ethica hastanesinde oldum.incirli.doktorum Övünç Akdemir.
Fiyatı piyasanın 3te biri. O kadar uygun aldığım fiyatlardan sonra. Hiç ağrı acı çekmedim
Dünya tatlısı kendinizi direk rahat hissediceğiniz biridir. Telefonda görüşürsünüz fiyat vs.ya da muayenede. Ciddi iyidir.

:KK60:
Çook teşekkür ederim.Aynen kombindi. Çarşamba gece oldum.yarın işe dönüyorum.1 hafta bile olmadan yani
Çok şükür hepsine değer:KK76:

sen ciddimi sin nasıl işe dönüyorsun canım karın germe meme olmadı mı sana drenlerin çıkmıştır ama işin ağır kaldırma ayakta durma ise zor kaç gün oldu senin ameliyatın (doktor senin iç kasları dikmedi germedi mi hemen ayaklandın birde işe başlıyorsun:)))) dikişlerini çok zorlama iyi iyileşsin çok sevindim adına aynalara çok bakma çatlatma:KK60:

:KK60:

sen ciddimi sin nasıl işe dönüyorsun canım karın germe meme olmadı mı sana drenlerin çıkmıştır ama işin ağır kaldırma ayakta durma ise zor kaç gün oldu senin ameliyatın (doktor senin iç kasları dikmedi germedi mi hemen ayaklandın birde işe başlıyorsun:)))) dikişlerini çok zorlama iyi iyileşsin çok sevindim adına aynalara çok bakma çatlatma:KK60:

:KK49: haha döndüm valla,drenler çıktı,yanıyo karnım,nineler gibi de yürüyorum iş yerinde:rolleyes:

oturuyorum çoğunlukla,aynen ağır kaldırmıyorum,merdiven çıktım nefesim kesildi,dinlendim hemen.Ama iyiyim çok şükür,sonuca da bayılınca hiç koymiyiii:KK73:

:KK49: haha döndüm valla,drenler çıktı,yanıyo karnım,nineler gibi de yürüyorum iş yerinde:rolleyes:

oturuyorum çoğunlukla,aynen ağır kaldırmıyorum,merdiven çıktım nefesim kesildi,dinlendim hemen.Ama iyiyim çok şükür,sonuca da bayılınca hiç koymiyiii:KK73:
Ah canım 5 gün sonra nasıl başladın ise vallah ben 5 hafta çalışamadım maşallahin var:KK66:)

Maaşallah dik yürümeye başladın mı yoksa dik yürüme mi dedi doktor yavvv ben eğilemiyorum

Simca cım karın içi kasların içerden dikildi di mi senin ?

Ah canım 5 gün sonra nasıl başladın ise vallah ben 5 hafta çalışamadım maşallahin var:KK66:)

Sorma valla başladım da yarım gün çalışıp eve geldim. Yarın da evden çalışayım dedim ok dediler. Nefesim kesildi çünkü. Bir de ilk 2 gün geceleri hiç uyuyamamıştım. Onun da bitikliği var.

Geçicek bakalım. Zoru bitti:KK76:

X