Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Dr. Elif eren aydın çok şeker bir bayan bayan ekibi onun için tercih sebeplerimden biri idi karın germe liposuction meme küçültme olacağım inşallah sen olacakmisin he birde izlemeye nasıl alınır tarif edersen sevinirim :KK52:

Profil fotografina tiklayinca orada izle ye basiyorsun.

Ameliyattan sonra detaylı bilgi veririm Ayyy çok heyecanlıyım daha 1 ayım var
Seninle birlikte ben de heyecanlandim . Cok iyi gecer insallah, saglikla guzel bi vucutla bize foto gonderirsin. Sonra da ben olayim insallah hayirlisiyla. Bu arada ne kadar ücret ödedin?

Seninle birlikte ben de heyecanlandim . Cok iyi gecer insallah, saglikla guzel bi vucutla bize foto gonderirsin. Sonra da ben olayim insallah hayirlisiyla. Bu arada ne kadar ücret ödedin?
3 işlem var karın germe liposuction meme küçültme 14 bin birkaç dr sordum hemen hemen hepsi aynı fiyat ama 3 çocuktan sonra sarkan karnı hiç birşey toplamıyor deli gibi spor yapmama rağmen en sonunda karar verdim buraya yazmamdaki amaç daha önceki yorumlardan cesaret almam ameliyatı hiç dusunmezken memnun olup keşke daha önce yaptirsaydim diyen yorumlar sonunda günümü aldım ameliyattan sonra adım adim yazarim benim gibi habire yorumları okuyup kararsız olanlar varsa belki fikir olur heee bu arada resimde yüklerim yanlız erkek kişilerin görmemesi için resim nasıl yüklenir tarif edin arkadaşlar

Resimlerini gördüm ayyyni bennn:KK57::KK57:

tahmin etmiştim :) çok fena durum, sanki hamileymişim gibiyim, hele de günü sonuna doğru iyice şişiyor sanırım laktoz ve gluten intolerans da var bende :KK43:

aslında ben ekim ayında ameliyet düşünüyordum ama dediğin gibi "keşke önceden olsaydım" mesajları insanı dürtüyor. diyorum ki en azından bir yaz rahat ederim.

bir de hala emziriyorum, 14 aylık kızım var . acaba hemen memeyi bıraktırıp 2 aya kadar ameliyat olsam mı ?

benim fotoğraflarımı görmüşsündür. erkek kişilerin pek de bakacağını sanmıyorum :KK70: ama yine de yalnız göbek odaklandım. sen de öyle yap. bir de albüm ayarlarında " beni izleyenler görebilir diye işaretliyorsun" seni izleyenler bakabiliyor fotoğraflarına, yani gelen geçen herkes göremez.

Resimlerini gördüm ayyyni bennn:KK57::KK57:

tahmin etmiştim :) çok fena durum, sanki hamileymişim gibiyim, hele de günü sonuna doğru iyice şişiyor sanırım laktoz ve gluten intolerans da var bende :KK43:

aslında ben ekim ayında ameliyet düşünüyordum ama dediğin gibi "keşke önceden olsaydım" mesajları insanı dürtüyor. diyorum ki en azından bir yaz rahat ederim.

bir de hala emziriyorum, 14 aylık kızım var . acaba hemen memeyi bıraktırıp 2 aya kadar ameliyat olsam mı ?

benim fotoğraflarımı görmüşsündür. erkek kişilerin pek de bakacağını sanmıyorum :KK70: ama yine de yalnız göbek odaklandım. sen de öyle yap. bir de albüm ayarlarında " beni izleyenler görebilir diye işaretliyorsun" seni izleyenler bakabiliyor fotoğraflarına, yani gelen geçen herkes göremez.

Cansuceren Cansuceren D didem korkmaz

Beni de izlemeye alir misiniz?

D dloylom senin calismalarindan otlaniyor gibi oldum kisses bakma :olamaz: ama ayni durumdayiz. Karar verebildin mi acaba doktor a?
A aycaela yok karar veremedkm henüz. Midemde ağri vardi endoskopi oldum heliko çikti. Antibiyotik tedavisi oluyorum şu an. Yaygin bir bakteri türü karinda şişlik yapıyor. Bi iyileşiim devam kaldığım yerden
Ama Ankara'dan istanbula gitmek gözümde buýuyor ameliyat için. İyileşme sürecini evimde geçirmek istiyorum doğal olarak. Varsa Ankaradan tavsiye doktorlar süper olur

Canım merhaba siz 82 kilo ile mi ameliyat oldunuz, problem oldu mu? Yani doktorunuz kilo ver vs dedi mi?
Karın germe ameliyatı değil mi?
Evet karın germe ve lipo yaptırdım kilom sorun olmadı abartı bi kilom yoktu bel sırt kol lipo oldum zaten en fazla karın ve basendeydi şimdi onlar da gitti

Ameliyattan sonra karnında batma olan bi arkadaş vardı kim hatırlayamadım aynı şekilde bende de başladı o batma nefes alırken oturup kalkarken bıçak gibi bi batma oluyor yaşayan var mı başka bu durumu normal mi acaba doktor kas ağrısı ameliyat La ilgili değil diyor ama üç gün oldu hala kötü bi ağrı var

Ameliyattan sonra karnında batma olan bi arkadaş vardı kim hatırlayamadım aynı şekilde bende de başladı o batma nefes alırken oturup kalkarken bıçak gibi bi batma oluyor yaşayan var mı başka bu durumu normal mi acaba doktor kas ağrısı ameliyat La ilgili değil diyor ama üç gün oldu hala kötü bi ağrı var
Dün 11. günümdü, dr um görmek istedi. Muayene sırasında söyledi, bundan sonra batma gibi ani ağrılar olabilir, normaldir diye.

Dün 11. günümdü, dr um görmek istedi. Muayene sırasında söyledi, bundan sonra batma gibi ani ağrılar olabilir, normaldir diye.
Üç gündür devam ediyor iş yerinde ciddi sıkıntı oldu bana... normal sa yapcak bişey Yok mecbur çekcez keşke bi sıkıntı olmasında. Teşekkür ederim

Umarım çabuk geçer.
Sizin kaçıncı gün bu ağrılar başladı. Ben de hazırlıklı olayım diye soruyorum:)
Beş hafta bitti benim ameliyat ile ilgili hiç bir sıkıntı kalmadı ağrı sızı falan yok ama işte bu batma var bazen nefes aldırmıyor :KK43: daha önce de bi arkadaş demişti batma var çok kötü falan diye onun nasıl oldu ne kadar sürdü merak ettim

Beş hafta bitti benim ameliyat ile ilgili hiç bir sıkıntı kalmadı ağrı sızı falan yok ama işte bu batma var bazen nefes aldırmıyor :KK43: daha önce de bi arkadaş demişti batma var çok kötü falan diye onun nasıl oldu ne kadar sürdü merak ettim
Anladım. Çabucak geçer inşallah. Bozma moralini o kadar büyüğünü atlattık, bu da geçer.

X