Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaslar son iki senede karin/kol veya yüz/endoskopik kas germe ameliyati olanlardan doktor ve fiyat bilgisi alabilirmiyim? sabahtan aksama kadar calistigim icin devamli takip edemiyorum..yardimci olursaniz cok sevinirim
simdiden tskler
Iki ay once oldum ben.avatarimdaki resim benim.endoskopik germe goz kapagi vs

Cok gecmis olsun. Doktorunuz ve fiyat hakkinda özelden mesaj atabilirmisiniz? Birde mümkünse resimlerinizi görebilirmiyim?

Selam benimde 7 hafta olacak amaliyatim ve halen cok ödem var bol bol su icmek gerekiyor ve ben halen korsemi kullaniyorum
Ayni sekilde cok gecmis olsun. Doktorunuz ve fiyat hakkinda özelden mesaj atabilirmisiniz?

Cok gecmis olsun. Doktorunuz ve fiyat hakkinda özelden mesaj atabilirmisiniz?

Arkadaslar kusura bakmayin, sürekli calistigim icin siteye fazla girme imkanim olmuyor.. Böyle oluncada herkese toptan soruyorum.. Yardimci olan herkesten simdiden Allah razi olsun.

Gecmis olsun, benide izlermisiniz?

@oceandeepblue Ali riza beyle karın germe konusunda görüşme halindeyim. Siz doktora ameliyat olduğunuzu yazmışsınız. Sonuç nasıl memnunmusunuz
Verilen fiyati bana özelden atabilirmisiniz?

Gecmis olsun, resimlerinizi görmem mümkün mü?

Seni izlemeye aldim
Benide alirmisiniz?

Biz daha önce yazismistik, baya yardimci olmustunuz, karin, kol ve yüzde endoskopik kas germedeki suanki fiyatlar hakkinda bilginiz var mi?

Iki ay once oldum ben.avatarimdaki resim benim.endoskopik germe goz kapagi vs
Gecmis olsun, benide izlermisiniz?

Ben Ali Rıza beyden henüz fiyat almadım. Kendisinin karın germe resimlerine henüz ulaşamadım bu sitede. O yüzden askıya aldım. Başka doktorlarla görüşüyorum

Bu arada arkadaşlar ben albumume resim eklemeye calıstim yapamadim. Tek resim olunca güvensizlik oluyor. Biri bana anlatir mi nasil yapıldığını?☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…