Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba..
korse kullanımını uzun tuttuk biz.Korse vücudu toparladıgı için hareketler daha rahat ve ağrısız oluyor Aslında..
Bizim kullandığımız korse bu şekilde idi
Eki Görüntüle 1927009
Ben popo estetiği ve lipoda oldum şimdi,aynı korseden kullanılmış yine. Bunun siyahı. Hatta bedenine baktım xxxs beden :))
Bu siteden korse alımını yapabilirsin,bak fotonun üstünde site adı yazıyor.
Benim korsede aynısı ben üst taraf için de giyiyorum ceket gibi olanlardan ama artık geceleri iyice rahatsız ediyor beni

Merhaba..
korse kullanımını uzun tuttuk biz.Korse vücudu toparladıgı için hareketler daha rahat ve ağrısız oluyor Aslında..
Bizim kullandığımız korse bu şekilde idi
Eki Görüntüle 1927009
Ben popo estetiği ve lipoda oldum şimdi,aynı korseden kullanılmış yine. Bunun siyahı. Hatta bedenine baktım xxxs beden :))
Bu siteden korse alımını yapabilirsin,bak fotonun üstünde site adı yazıyor.

Siteye bakacağım. Doktorum 1 hafta yeterli dedi ama burdakiler hep uzun süre kullanmış. Xxxs harikasınnn Korse kullanınca dikiş yerim benim gerilmiş gibi hissediyorum. Sizde öyle olmadı mi

Siteye bakacağım. Doktorum 1 hafta yeterli dedi ama burdakiler hep uzun süre kullanmış. Xxxs harikasınnn Korse kullanınca dikiş yerim benim gerilmiş gibi hissediyorum. Sizde öyle olmadı mi
Ben bir iki gün önce paçalı Ve önden kopçalı bir korse aldım Kom dan. Onda en küçük beden S bedendi,karın bel kısmı çok sıkmadı ama bacaktan biraz rahatsız etti mesela.. Doktorun kullandığı da öyleöbir beden işte :))
Dikiş yerinde gerginlik hissedebilirsin,tam karın germe olsaydın karnındada çok gerginlik hissederdin. Kaslar dikildiği için..
Bence korse ile daha rahat edersin

Arkadaslar son iki senede karin/kol veya yüz/endoskopik kas germe ameliyati olanlardan doktor ve fiyat bilgisi alabilirmiyim? sabahtan aksama kadar calistigim icin devamli takip edemiyorum..yardimci olursaniz cok sevinirim
simdiden tskler

Bu perşembe hem karın germe hem de meme küçültme ameliyatına giriyorum. Sabah 7.30 da. İzmir medical parkta. Çıkınca yazabildiğim kadar çabuk yazmaya çalışırım.
Buraya tam olarak nasıl yazılır bilmiyoru. Perşembe sabah 9 da ameliyata girdim, yaklaşık 5 saat sonra odamdaydım. Hiç bir acı hissetmedim, biraz sızı denebilir belki. Biraz da yanma. Ama bunlarda ağrı kesicilerle geçiyo zaten. Şu anda evimdeyim ve oturuyorum. Kalkarken biraz dikkat etmeniz gerekiyo. Ama şimdiden iyi ki olmuşum diyorum, D cup tan B cup a gelen göğüslerim, dümdüz bir karnım ve küçücük bi göbek deliğim oldu. Yaptıracaklar varsa korkmayın derim. Bi cesaret:))

Buraya tam olarak nasıl yazılır bilmiyoru. Perşembe sabah 9 da ameliyata girdim, yaklaşık 5 saat sonra odamdaydım. Hiç bir acı hissetmedim, biraz sızı denebilir belki. Biraz da yanma. Ama bunlarda ağrı kesicilerle geçiyo zaten. Şu anda evimdeyim ve oturuyorum. Kalkarken biraz dikkat etmeniz gerekiyo. Ama şimdiden iyi ki olmuşum diyorum, D cup tan B cup a gelen göğüslerim, dümdüz bir karnım ve küçücük bi göbek deliğim oldu. Yaptıracaklar varsa korkmayın derim. Bi cesaret:))
Gecmis olsun lutfen iyiyim diye agir kaldirmayin yada cok yuklenmeyin kendinize :KK66: daha iyi olmaniz dilegiyle ..

Geçmiş olsun,maşallah bir taşla iki kuş vurmuşsunuz :)
Sorunsuz süreçler dilerim :KK66:

Cok gecmis olsun

X