Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

devlet hastanesi bu konuda daha sıkı tahlil o bu daha çok isteniyor bende yaptırdım ama ameliyat sabahı sonuçlar çıktı ameliyatım okeylendi günlerce sürmedi özelde daha farklı işliyor sistem herhalde
Benim emboli geçmişim var ya sanırım biraz da bu yüzden. Kardiyoloji ye kardiyovasküler cerrahi ye Hemotoloji ye gönderdi figen hanım bunları her biri de çeşit çeşit tetkik istedi. Hemotoloji de emboli neden atmış genetik yüzdesi ne kadar onu istediler ve yirmi gün sonra çıkacak sonuçları. Doblor istedi bacaktan oysa emboli attığında bakılmıştı bunu dışarda yaptıracağım çünkü hastanede çok sıra var. İşte toparlamaya çalışıyorum haftasonu yurt dışına çıkacağım geldiğimde inşallah tetkikler hazır olur ve inşallah sorun çıkmaz

Kolay gelsin cnm. Herşey yolunda gider inşallah

Karın germeyle birlikte bele de lipo gerekiyor sana ama ona ayrı ücret istememeleri lazım. Hepsi içinde olmalı fiatın. Yanlar dediği de yan simitler herhalde. Kesi uzun olacak demek istemiş sanırım

Selam kizlar siz ne zaman dikisler icin krem ve silikon bandini kullandiniz?bana iki hafta sonra kullanmami söylemisti önce kremi ve üstünede silikon bandini kullanmami söyledi.
2 hafta erken gibi geldi bana. Yaranın iyileşmesine de bağlı. Bazı dr krem vs önermez. Ama yara tamamen kapandıktan sonra başlanır o tür şeylere.

Herkeze cokkk selam olsun bende karın germe ameliyati oldum bugun tam olarak 20. Gunum cok sukur bu gunume kisaca soyle anlatim sizede oldumu bilmiyorum sanki ameliyattan once hep pozitif seyler okumusum ben saniyordumki 2 .3 gune iyi olucam hic ameliyatta olmamistim ama gordum ve yasadimki oyle olmuyormus bastan bunu bilerek ameliyata girseydim keske neyse o sekil olmadi ilk gun dedigim teksey suydu bukadar aci cekecegimi bilseydim asla olmazdim die doktorumun basinin etini yedim:) sag olsun doktorumda cok kafa biri. Neyse gun gectikce daha iyi oldum bende oksuruk hapsurma olmadi ama gaz cok oldu resmen iskence cektim. Sonunda kirtuldum koca sarkik gobekten nasil gorunucem ne sonuc alicam cokkkk merak ediyorum. Sizlerinde resimlerini inanilmaz merak ediyorum. Gobek kardeslerim opuyorum cumleten :)))

Geçmiş olsun,karın germede 2/3 güne hooop iyi olan yoktur Aslında . Ben bir ay çok dikkat ettim,istirahat halindeydim genelde.
Ameliyat sonrası çok ağrı yaşamadım ama,başka sıkıntılar olmuştu.
Hangi doktora,hangi hastanede ameliyat oldunuz? Bir foto eklemişsiniz,ameliyat günü diye. Kıyafetli halinizle damar yolu açılmış. Ameliyathaneye hazırlamadan,önlük giyilmeden damar yolunuzmu açıldı? Birde gayet zayıf görünüyorsunuz,öncesi karnınızın halini merak ettim açıkcası. Detaylı bir foto eklermisiniz?

Doktorum alicemal

Doktorum alicemal yılmaz evet ameliyata girmeden 1 saat once valla bilmiyorum kiyafetle actilar bu site nekadar zor bi site alismaya caliyorum resim olayi nasil oliyo henuz bilmiyorum herkeze acik bi yerde olmasini istemem sizinde varmi resimleriniz bende gormek isterim

Çok geçmiş olsun ilk defa gördüm kıyafetle damar yolu açılmasını

Tesekkur ederim valla ben bilmiyorum oyle actilar damar yolunu fark etmezdide sanirim bu konularla alakali bilgim cok fazla deildi :)

Doktorum ali cemal yılmaz. Femmeplast estetik merkezinde oldum bisey sorucam benim kesinin basimi sonumu bilemedim bi buzdurmus gibi bu sizdede varmi ve duzeliyormu acaba ya sorucak konusucak cok sey var ama cozemedim burayi henuz

Visa_hira bende ilk defa duyuyorum hastaneye 1 gün önce yatmış olmama rağmen damar yolu açılmadı ertesi sabah ameliyathanede ameliyata başlamadan önce açıldı kan sulandırıcı verdiler desem oda koldan direk vuruluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…