Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kesinlikle ol derim benimde ikizdi gebeliğim ama bebeklerin küçükse hemen olma derim bi iki ay da anca toparlanılıyo

ameliyat izi kişiden kişiye değiştiği gibi ne kadar takıntılı olduğunda da alakalı ben mesela hiç rahatsız olmuyorum oldukça silik bir izim var bu arada benim bebeğim bir buçuk yaşındaydı 1 ay alamazsın sonra sıkıntı olmaz ama ilk bir ay kucaklamak yasak

bende seni gördüğüme mutlu oldum kuzum valla yoğunluk ev iş çocuk spor gece yarısı nasıl oluyor anlamıyorum

ev iş çocuklar ''spor''' sana helal olsun okuyun okuyun tayfa okuduğunuzu biliyorum spor diyor aman bugün hastayım keyfim yok demiyor feyiz alın please tabi bende kolay gelsin fiti bizim hocamız emru program versi şu sguat yapam whatsap gruptan yaptım diyor hoca sinirli valla yapıyoruz yoksa ye iç gez sonumuz ameliyat öncesine dönecek

bende seni gördüğüme mutlu oldum kuzum valla yoğunluk ev iş çocuk spor gece yarısı nasıl oluyor anlamıyorum
Ev isi bitmez birde tasinma olduysa hic bitmez dekor felan :) masallah birde spora zaman bulabiliyosan daha ne ozletme kendini

Ev isi bitmez birde tasinma olduysa hic bitmez dekor felan :) masallah birde spora zaman bulabiliyosan daha ne ozletme kendini
ay evet birde taşınmıştım ben bak o kadar yoğunum ki onu unutmuşum doğru söylüyorsun hala ufak tefek dekor değişiklikleri oluyor

Merhaba hanımlar biz bugun tam 2 aylik olduk sekillenmeyede basladik eee haliyle mutlu oluyor insan bi kac foto cekip attim takip eden arkadaslarım icin

Çok güzel olmuş ben memelere bayıldım bu arada :))) karnında dümdüz 6 ay sonra tam fıstık olursun;
yenileri okuyunca resimde görünce (eskiyen biri olarak ) bende sizlerle heyecanlanıyorum güle güle kullan hilkad

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…