Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok güzel olmuş ben memelere bayıldım bu arada :))) karnında dümdüz 6 ay sonra tam fıstık olursun;
yenileri okuyunca resimde görünce (eskiyen biri olarak ) bende sizlerle heyecanlanıyorum :KK19: güle güle kullan hilkad hilkad
Cok tesekkur ederim canim goguslerde 2 ay oldu onlarda oturdu yerine iyice ayni toparlanacaklar insallah bu arada sizinde masallahiniz var 1 tane resim gordum oda sahane :KK66:

Selam kizlar yarin sabah istanbula ucuyorum cok heyecan var ama grip olmusum insallah amaliyata engel olmaz ne dersiniu?

Selam kizlar yarin sabah istanbula ucuyorum cok heyecan var ama grip olmusum insallah amaliyata engel olmaz ne dersiniu?
Canim doktoruna sor bence belki ilac almani ister yada gelme der
Bir arkadasim burda hasta olmustu dr ameliyati baska bir zamana ayarlamisti artik mecburen
Saglik herseyden once
Gecmis olsun

Canim doktoruna sor bence belki ilac almani ister yada gelme der
Bir arkadasim burda hasta olmustu dr ameliyati baska bir zamana ayarlamisti artik mecburen
Saglik herseyden once
Gecmis olsun
Sagol canim,ben yurtdisindayim herseyi ona göre ayarladim is yerinde iznimi bile bu tarihe aldim sabah ucuyorum insallah bu grip engel olmaz..

Cok tesekkur ederim canim goguslerde 2 ay oldu onlarda oturdu yerine iyice ayni toparlanacaklar insallah bu arada sizinde masallahiniz var 1 tane resim gordum oda sahane :KK66:

karında oturur hele de sporla desteklersen ben hep yazdım karın germe cidden mucize ameliyat sorunu olan için hep iyiki yaptırdım dediğim bikini giyerken sarkan yağlı karın görmemek keyfli:cool: tşkler canım bende beğeniyorum karnımı :KK60:

benim iptal olmuştu meme ameliyatım kötü olmuş doktor risk almak istemedi benim içinde risk vardı astımım var ayrıca umarım olmaz ama eğer olursa da üzülme sağlık bu

benim iptal olmuştu meme ameliyatım kötü olmuş doktor risk almak istemedi benim içinde risk vardı astımım var ayrıca umarım olmaz ama eğer olursa da üzülme sağlık bu
4 aydir bu günü bekliyorum bende fazla öksürük kalmadi ama tamda iyilesmedim bakalim doktorum ne diyecek.

4 aydir bu günü bekliyorum bende fazla öksürük kalmadi ama tamda iyilesmedim bakalim doktorum ne diyecek.
Ameliyat tarihi geldi çattı demek :) Hadi inşallah hastalığın ileri safhada degildir ve engel olmaz,ameliyatını olursun inşallah :KK66:
Hayırlı güzel sonuçlar diliyorum. Allah gönlüne göre versin,geçmiş olsun şimdiden :KK66:
İyi olunca yaz bize :KK54:

Kizlar benimde sali günü amaliyatlarim cok heyecanliyim
Slm canım neoldu okdunmu amalyatnı merakediyorum inşallah bede olucam aahh şu maddiyatsızlj vardı param esim iş bulamdı taksit kira derken pralar gitti inşallh enyakın zamanda toparlayıp olucam bende. Benide izlemeye al resim yüklersen göreyim Allah yrdımcımız olsun amalyat olanlr olak isteyenlere

merhaba eski üye olduğun için aldım izlemeye bakabilrisin resimlere ben hep yazdım yara iyileşmesi iz iyileşmesi bunlar kişinin bünyesi ile alakalı tabi dr tekniği de önemli bebekleri 1. 2 ay kucaklamak yasak
benide izlemeye alırmısınız lütfen birde doktorunuz kimdi selamlar

merhaba eski üye olduğun için aldım izlemeye bakabilrisin resimlere ben hep yazdım yara iyileşmesi iz iyileşmesi bunlar kişinin bünyesi ile alakalı tabi dr tekniği de önemli bebekleri 1. 2 ay kucaklamak yasak

benide izlemeye alırmısınız teşekkürler

Tabiki dikkat etmemis gerek millet evdeki mobiliadan bile tanir vallah :KK70:
Resimlere bakan ve yorum yapmayani da anlamis degilim :sus: o baska bir konu

aynen!!! birde baktiktan sonra izlemeden aliyorum önceden söylüyorum, cünkü zaten fikir edindinmis oluyorsun, vay sen niye izlemeden aliyorsun diye saygisizlasiyorlar!!!
hepimiz bu sürecten gectik, resimler insana cesaret veriyor, motive ediyor, ama zamaninda gösteren de oldu göstermiyen, hicbirzaman kirmadim kimseyi, bunun icin.

aynen!!! birde baktiktan sonra izlemeden aliyorum önceden söylüyorum, cünkü zaten fikir edindinmis oluyorsun, vay sen niye izlemeden aliyorsun diye saygisizlasiyorlar!!!
hepimiz bu sürecten gectik, resimler insana cesaret veriyor, motive ediyor, ama zamaninda gösteren de oldu göstermiyen, hicbirzaman kirmadim kimseyi, bunun icin.

Gecenler de biri eklemedim diye özelden yazmış yardımcı olsanız ne olur sanki sizi de okudum herkese yazıp sormuşsunuz diye ahahhah birde azar yedim askkitabi askkitabi :-)

benide izlemeye alırmısınız lütfen birde doktorunuz kimdi selamlar

H hvs merhaba eski üyesin ama mesaj sayın çok az yani resimlerim var ekleyeyim de özel resimler ora bura açık anlarsın umarım durumu sen albüm yaparsan güvenlik açısından bizim içinde iyi olur... Ercan bey doktorum

X