Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba bende bakabilirmiyim resimlerinize sali günü bende olucam cok heyecanliyim kotu bir ameliyatmi cok zormu tekrardan yaptirimiydiniz bu acıları cektikten sonra

Merhaba karariniz hayirli olsun hic korkmayin eger cok lipo yapilirsa aci olur yoksa bir aci yok agir spor yapmis gibi bir aci sadece .. zorlugu tabi egik yurumek ve odemli bir surec ..
ameliyat izleri genelde guzel iyilesiyor camasir icinde kaliyor zaten kimse gormuyor
Eger sizde album yapip resim yuklerseniz bizde sizi izlemeye aliriz ve resim görme sansiniz olur

Teşekkür ederim.Ameliyatı olduktan sonra albüm yaparım bilmiyorum ama sanırım yapabilirim...

kızlar yoğunluktan yazamadim birkaç foto ekledim son durumu merak edenlere
gordum harika gorunuiyorsun mesaj da yazdim ben ayion 11 inde hasan beyle gorusme aldim ameliyati birdahaki gelisime olucam ama simdi konusup kendisini gormek istedim. Fit fit beni en cok korkutan izler senin izlerin nasil oldu memnunmusun halinden izlerini gosteren bir resim paylasabilirmisin sakincasi yoksa cok tesekkurler

Doğu bir noktaya değinmişsin bende açıyorum tanımadığım eski üye değil yani v albümde yok izlermisin durumu izlemedimi de özelden yazmış biri neden almadınız? Ya albüm yaptım ama bu iş sıkıntılı eklesen dert eklemesen dert bunu gördüm

Sonucta ozel resimlerimiz var affedersin izi gosterim derken camasiri indirmek zorunda kaliyoruz birde benim gozler de ekli albumde beni taniyan ciksa cok kotu olur onun icin en iyisi albumu olan kisileri eklemek ve tabiki bu ameliyati gercekten isteyenlere göstermek gerek bazilarinki bir heves bir iki kere yazip ortadan yok oluyorlar
Hem nette o kadar resim varki site ismi reklami yapmayim simdi ama baya detayli resimler ekleyen var..

Baska bir sey daha seyittirim ayni doktora olan ayni olmuyor birde bu var gobekten gobege degisir

Bak oda var görüyorum iki mesaj hop yok yada resimlere bakıyor tek yorum albüme yok özelden muhabbete çalışıyor ne ayaksın demek geliyor aklıma :)))) benide albüme baksalar lak diye bulurlar ve inan tesadüf burada arkadaşlarım akrabalrım komşularımın bile üye olduğunu öğrendim

Tabiki dikkat etmemis gerek millet evdeki mobiliadan bile tanir vallah
Resimlere bakan ve yorum yapmayani da anlamis degilim o baska bir konu

Merhaba , ben de karın germe ve gögüs küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorum.İkiz dogum sonrası vücudum cok deforme oldu ama tedirginim de açıkcası yara izi iyileşme süreci beni düşündürüyor.Ameliyat olan arkadaşlar resimlerinizi nasıl görebilirim yardımcı olur musunuz?Bebegi olanlar varsa ne kadar süre sonra bakımlarını ustlendiniz

merhaba eski üye olduğun için aldım izlemeye bakabilrisin resimlere ben hep yazdım yara iyileşmesi iz iyileşmesi bunlar kişinin bünyesi ile alakalı tabi dr tekniği de önemli bebekleri 1. 2 ay kucaklamak yasak

Reactions: hvs
bana reklam gibi geldi bu yazilis tarzi ve yeni uye ..
Daha once adini vermek istemiyorum ama bir doktrun bir firmaya kendi ile ile ilgili farkli kislerdenmis gibi bir cok olumlu yazilar biraktirdigi ortaya cikti burda site o kullaniciyo yasaladi .bir kac yil onceydi karin bolumunded degildi gogus teydi ondan sonra cok abartili yazilari gorunce bende supheli bakar oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…