Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba arkadaşlar
7 yıl önce doğum yaptım .Doğuma girerken 116 kg oldum, şuanda 83 kilodayım
ama tabi malumunuz deli gibi çatlaklarım var. Göbeğimden nefret ediyorum artık, çatlaklar ve sarkıntılık sinirimi bozar hale geldi. Bu ameliyatı araştırıyorum.

Mini karın germe yeterli olabilir sanırım, fiyatlar hakkında ortalama bişeyler öğrenmek istiyorum.

Birde en çok merak ettiğim tekrar hamilelikte bir sıkıntısı olacak birşey midir ?

öncesi ve sonrası resimlerini görmek istiyorum, yardımınızı rica ederim

İnşallah canım ya herşey güzel olur. Yarın sabah dokuzda giriyorum amaliyata doktoruma güveniyorum fakat birde uyanamamaktan korkuyorumki sorma! Herkesten gizlediğim için tırsıyorum valla, Allah yardımcım olsun
Slm canım geçmişolsun ne yaptın oldunmu amalyat bende olmak istiyorum bende aynı senin gibi cok korkuyorum daha önce hiç amalyat olmadm 42 yaşındayım ve baya bi çatlağım var tam karın germe olmak istiyorum neolur banada az cesaret

Slm canım geçmişolsun amalyatn nasıl gecti bende olmak istiyorum tam karın germe ama cok korkuyorum buradan az cesaret alyorum zormu gecti iyileşiyonmu nasılsın lütfen cvb ver

Msj bekliyorum lütfen birde izleme nasıl oluyo bende bu amalyatı olmak istiyorum az cesarete ihtiyacım var kızlar lütfen olanlardan msj bekluyorum

Selam hanımlar 2 sezeryan doğum sonrası karın germe operasyonu olmaya karar verdim. Adana'da yaşıyorum fakat doğru doktor konusunda hiç bir bilgim yok. İşiinde en iyi Olduğunu bildiğiniz yada düşündüğünüz Türkiye'deki en iyi doktor yada doktorları arıyorum. İstanbul Ankara yada başka bir şehir hiç önemli değil. Gidip ortada ameliyat olabilirim Yeterki ameliyat sonrası pişman Olacağım bir görüntüye kavuşmayim tam karın germe +karın bölgesi lipo+Göğüs toparlama yada silikon istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Geçmiş olsun canım... Kombin ve ağır bir sonrası süreç yaşıyorsundur tabi,üstüne birde yaşadığın rahatsızlık kötü olmuş.. Acil şifalar dilerim...

Karın germe,lipo ve gögüs silikon oldum ben İzlmeye alırsanız fotolarımı görebilirsiniz

Merhaba...
Tekrar gebelik düşünüyorsanız karın ameliyatını erteleyin .. Karındaki fazlalıklar alınacağı için sonraki hamilelikte sıkıntı yaşar çok gerilir çatlarsınız bence..

Karın germe,lipo ve gögüs silikon oldum ben İzlmeye alırsanız fotolarımı görebilirsiniz
Tek kelimeyle mükemmelllll çok imrendim harika görünüyor doktor ismi alabilirmiyim? Nerde ameliyat oldunuz? sanırım fitifit'de sizinle aynı doktorda oldu? Elimden geldiğince yazılanları okumaya çalıştım fakat 3235 sayfa bitecek gibi değil Çok zaman aldı ama mayıs ayı ve sonrasında operasyon geçiren arkadaşları okudum çok şükür

İnşallah Can'ım çok teşekkür ederim. Memelerimden çok memnunum. Doktorum Adana'da Prof. Dr. Erol Kesiktaş
Merhaba cfaa umarım ameliyat sonrası herşey yolundadır? ? Bende Adana'da yaşıyorum ameliyata karar verdim şimdi doktor araştırıyorum doktorunuzdan memnun kaldınız mı? Sonraki süreçler hakkında bilgi verirseniz ve benide izlemeye alırsanız çok mutlu olurum

Eyvah eyvah
Zor olacak ama kendini sıcak tut klima kullanma bence bu süreçte
Bir de öksürüğe zeytinyağlı pekmez iyi geliyor bir dene istersen her ikisi de doğal olacak ama
Teşekkürler Can'ım fakat Adana'da klimayıda açmasam iki kat Korsede sırtımdan su akıyor sonra sırtımda ter soğuyunca burnum akmaya başlıyor. Zeytinyağlı pekmezi dün gece denedim en az üç saat rahat uyuyabildim teşekkürler

Son düzenleme:
cnm benim kadar oksuren yoktur resmen boguldum oksurukten hastanede sürekli ventolin verildi. ama yine de hiç işe yaramadı cigerlerim sokulene kadar oksurdum resmen ama merak etme hiçbirşey olmuyor
Evet Can'ım biliyorum yaşadıklarını ve şimdi seni daha iyi anlıyorum. Limonlu, naneli suyum beni kurtardı ve bu arada ilaçta kullanıyorum dün gece kesik, kesik kuru öksükle uyandım hala göğsümde hırıltı var. Zormuş gerçekten insan yaşamayınca anlamıyor

Geçmiş olsun canım... Kombin ve ağır bir sonrası süreç yaşıyorsundur tabi,üstüne birde yaşadığın rahatsızlık kötü olmuş.. Acil şifalar dilerim...
Teşekkürler canım evet ağır bir amaliyat geçirdim. Sonucu yarın duş alırken göreceğim. Dün gece uykudan kuru ve kesik, kesik öksürükle uyandım. Zor bir süreç yordu beni

Can'ım merhaba bugün dördüncü günüm öksürük ve hapşırıkla uğraşıyorum. Yarın duş alacağım ve sonucu tam olarak görebileceğim. Doktorumdan çok memnunum. Geçen yıl meme toparlama ve küçültme olmuştum. Seni izlemeye alıyorum fotolara bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…