Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

İnşallah canım ya herşey güzel olur. Yarın sabah dokuzda giriyorum amaliyata doktoruma güveniyorum fakat birde uyanamamaktan korkuyorumki sorma! Herkesten gizlediğim için tırsıyorum valla, Allah yardımcım olsun
Cfaa nasilsin canim iyi haberlerini i bekliyoruz

İyi Dilekleriniz için teşekkürler. Amaliyatım güzel geçmiş, bu haliyle bile karnım dümdüz gözüküyor. Amaliyatım dört saat sürdü. Akşam saat dokuzdan sonra ancak kendimi iyi hissedebildim. İki kez yürütüldüm sorunsuz geçti. Tüm KK gurubu kızlarına sonsuz teşekkürler. Burayla tanışmasaydım bu kadar radikal kararlar alamazdım!! Öpüyorum hepinizi

Cok sukur hemsom benim masallah sana sorunsuz surecin olur insallah kendini gazla yorma

Cok gecmis olsun canim guzel iyilesme surecin olsun dilerim .. Habersiz birakma bizi

Cook geçmiş olsun canim herşey gönlünce olsun

Arkadaşlar merhaba.Ben yaklaşık 2 yil önce doğum yaptim ve sanirim kaslarim ayrik kaldi(diastasiz recti).sabah karnim düze yakin ama yemek yedikçe sisiyo.aksam sanki 6 aylik hamile gibi gorunuyorum.Bu durumu yaşayan ve sonuç bulabilen varsa bana yardimci olabilir mi lütfen.ne yapmam gerekir

Sanırım ameliyat oldun. Geçmiş olsun ve güzel sürecin, güzel sonuçların olsun Cfaa

cnm çok geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olur ödemsiz günler dilerim

Merhaba @leylak...ben de 21 Temmuz'da karın germe + meme küçültme olacağım...nasılsın?? Beni de izlemeye alır mısın? Zaman yaklaştıkça morale ihtiyacım var::)))
Slm ameliyat olalı 6 hafta oldu 20 gün rapor 10 gün bayram tatili süper dinlendim ve işimşn başındayım
İlk gün zor sonrasında ilk hafta ve ikinci hafta zor ama her gün daha iyiye gidiyorsun merak etme
Ben ikinci hafta araba kullanabildim
İlk iki hafta evde mutlaka yardımcı olmalı bence
Şimdi işlerimi yapıyorum ama ağır çekimde
Dr vücudunu dinle demişti bana bende yaptığım her işi zorlamadan yapıyorum
Ameliyatınızı nerde hangi Dr A olacaksınız

Kızlar üç haftadan sonra Dr akşamları korseyi çıkarabilirsin demişti bende öyle yaptım
Korse kullanma süremi de en az dört hafta dedi ama 6 hafta kullanırsanız iyi olur dedi bu ctesi 6 haftam bitiyor
Korseyi tümden hayatımdan çıkarmalı mıyım
Akşamları inanılmaz karnım şişiyor neredeyse eski haline geliyor
Tavsiyelerinizi alabilir miyim

Slm canım bende karın germe olmak istiyorum ama korkuyorum çokmu zor tam karın germe olmak istiyorum bana az cesaret lütfen korkmakmyım

cnm ben 7 haftalikken tamamen çıkardım hiçbir korse kullanmıyorum artık zaten bu sıcakta da mümkün değildi benim için

Amaliyatımın üçüncü günündeyim tam karın germe,tüm bacak, basen, sırt ve gıdı liposuction oldum. Dün ve bugün Boğaz'ımda gıcıklanma, hapşırma isteği ve burun akıntım var. Öksürmemem hapşırmamam gerekiyor çok moralim bozuk.

Eyvah eyvah
Zor olacak ama kendini sıcak tut klima kullanma bence bu süreçte
Bir de öksürüğe zeytinyağlı pekmez iyi geliyor bir dene istersen her ikisi de doğal olacak ama

cnm benim kadar oksuren yoktur resmen boguldum oksurukten hastanede sürekli ventolin verildi. ama yine de hiç işe yaramadı cigerlerim sokulene kadar oksurdum resmen ama merak etme hiçbirşey olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…