Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tek kelimeyle mükemmelllll çok imrendim harika görünüyor doktor ismi alabilirmiyim? Nerde ameliyat oldunuz? sanırım fitifit'de sizinle aynı doktorda oldu? Elimden geldiğince yazılanları okumaya çalıştım fakat 3235 sayfa bitecek gibi değil☺️ Çok zaman aldı ama mayıs ayı ve sonrasında operasyon geçiren arkadaşları okudum çok şükür
evet cnm arzum77 arzum77 ile doktorumuz aynı hasan fındık bende memnunum çok şükür :dua::nazar:

Can'ım öğrenmek istediklerini buradan sorabilirsin Yada mesaj bölümünden bana mesaj atabilirsin
Sagol canım öğrenmek istediğim bende tam karın germe olucam ağrı çok oluyomu iyileşme süreci uzunmu amalyattan kaçgün sonra direnler çıkyo ve kaçgün sonra zorlanarakda olsa ufaktefek ev işi yapabiliyon

Sagol canım öğrenmek istediğim bende tam karın germe olucam ağrı çok oluyomu iyileşme süreci uzunmu amalyattan kaçgün sonra direnler çıkyo ve kaçgün sonra zorlanarakda olsa ufaktefek ev işi yapabiliyon
N nzmy03 Can'ım her amaliyatta tabiki Ağrı, sızı oluyor ama hemşireler sağolsun sık, sık ağrı kesici veriyor ağrı bazan hissedilmeyecek kadar azalıyor. Benim amaliyatım kombin olduğu için ağır bir amaliyattı dört saat sürdü. Sen sadece karın germe olacağın için benden daha çabuk ayağa kalkarsın!! İki gün hastanede kaldım. Çıkacağım gün direnlerde çıkarıldı. Bugün beşinci günüm ve eğile büküle hafif bir yemek yaptım. Yarın ilk duşumu alacağım. Cuma doktorumda kontrolüm var! Duştan sonra gördüklerimide paylaşırım.

N nzmy03 Can'ım her amaliyatta tabiki Ağrı, sızı oluyor ama hemşireler sağolsun sık, sık ağrı kesici veriyor ağrı bazan hissedilmeyecek kadar azalıyor. Benim amaliyatım kombin olduğu için ağır bir amaliyattı dört saat sürdü. Sen sadece karın germe olacağın için benden daha çabuk ayağa kalkarsın!! İki gün hastanede kaldım. Çıkacağım gün direnlerde çıkarıldı. Bugün beşinci günüm ve eğile büküle hafif bir yemek yaptım. Yarın ilk duşumu alacağım. Cuma doktorumda kontrolüm var! Duştan sonra gördüklerimide paylaşırım.
Resimlerini beklerim bilhassa karnını Allah acil sifalar versin bende 29 da olucam kısmetse şu sigarayda bırakabilirsem inşallah iyi olacak sen uciyomuydun birde banada doktor amalyatımı 4. 5 saat sürer dedi resimlerini merakla bekliycem canım

evet cnm arzum77 arzum77 ile doktorumuz aynı hasan fındık bende memnunum çok şükür :dua::nazar:

Birkaç doktor ismine ulaştım ama sanırım Hasan Fındık'ın sonuçları çok başarılı görünüyor. Adanadayım elbette burda olsa çok daha iyi olurdu ama sanırım İstanbul'a gelmeye değer hanımlar toplam maliyet için ortalama bir fiyat verebilirmisiniz peki? Birde fitifit sakıncası yoksa sende beni izlemeye alabilirmisin?

Birkaç doktor ismine ulaştım ama sanırım Hasan Fındık'ın sonuçları çok başarılı görünüyor. Adanadayım elbette burda olsa çok daha iyi olurdu ama sanırım İstanbul'a gelmeye değer hanımlar toplam maliyet için ortalama bir fiyat verebilirmisiniz peki? Birde fitifit sakıncası yoksa sende beni izlemeye alabilirmisin?
cnm bende istanbula gittim ameliyat için orda yaşamıyorum. doktora resim gonderirsen hem ne yapacağını söyler hem fiyat verir

Arkadaşlar merhaba.Ben yaklaşık 2 yil önce doğum yaptim ve sanirim kaslarim ayrik kaldi(diastasiz recti).sabah karnim düze yakin ama yemek yedikçe sisiyo.aksam sanki 6 aylik hamile gibi gorunuyorum.Bu durumu yaşayan ve sonuç bulabilen varsa bana yardimci olabilir mi lütfen.ne yapmam gerekir
Bu topikte hepimizin sorunu ayni ya da ayniydi :)) yapman gereken iyi bir dr bulmak ve TAM karın germe ameliyatı olmak. Göğüs altından genitale kadar kas onarımı yapılır ve sarkık deri çıkarılır. İhtiyaç varsa lipo da yapılır. Düz ve gergin bir karına sahip olursun B butterflysvg

Merhaba arkadaşlar
7 yıl önce doğum yaptım .Doğuma girerken 116 kg oldum, şuanda 83 kilodayım
ama tabi malumunuz deli gibi çatlaklarım var. Göbeğimden nefret ediyorum artık, çatlaklar ve sarkıntılık sinirimi bozar hale geldi. Bu ameliyatı araştırıyorum.

Mini karın germe yeterli olabilir sanırım, fiyatlar hakkında ortalama bişeyler öğrenmek istiyorum.

Birde en çok merak ettiğim tekrar hamilelikte bir sıkıntısı olacak birşey midir ?

öncesi ve sonrası resimlerini görmek istiyorum, yardımınızı rica ederim
Bence tekrar hamilelik düşünüyorsanız, bir an önce yapın ve çocuk işi bitince ameliyatı düşünün çünkü hamilelik açısından sıkıntı olmaz fakat onarılan kaslar hamilelikte yine bozulacak ve deri de deformasyon olacaktır. Yani ameliyat boşa gitmiş olacak

Selam hanımlar 2 sezeryan doğum sonrası karın germe operasyonu olmaya karar verdim. Adana'da yaşıyorum fakat doğru doktor konusunda hiç bir bilgim yok. İşiinde en iyi Olduğunu bildiğiniz yada düşündüğünüz Türkiye'deki en iyi doktor yada doktorları arıyorum. İstanbul Ankara yada başka bir şehir hiç önemli değil. Gidip ortada ameliyat olabilirim Yeterki ameliyat sonrası pişman Olacağım bir görüntüye kavuşmayim tam karın germe +karın bölgesi lipo+Göğüs toparlama yada silikon istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim
Ben karın germe oldum. İyi bir dr da olursan hiç pişman olmazsın aksine çok mutlu olursun

Kızlar üç haftadan sonra Dr akşamları korseyi çıkarabilirsin demişti bende öyle yaptım
Korse kullanma süremi de en az dört hafta dedi ama 6 hafta kullanırsanız iyi olur dedi bu ctesi 6 haftam bitiyor
Korseyi tümden hayatımdan çıkarmalı mıyım
Akşamları inanılmaz karnım şişiyor neredeyse eski haline geliyor
Tavsiyelerinizi alabilir miyim
Cnm ben 2.5 ay kullandım korseyi ama son haftalar günde birkaç saat. 3 aydan sonra hiç şişme fln kalmıyor zaten. 6 hafta erken bence tamamen bırakmak için. 2-3 hafta daha günde birkaç saat olsun takarsan iyi olur.

cnm bende istanbula gittim ameliyat için orda yaşamıyorum. doktora resim gonderirsen hem ne yapacağını söyler hem fiyat verir

Çok başarılı canım gerçekten çok güzel olmuş maşallah kalça lipocaction varmı bu arada? Birde İstanbul'da hangi hastanede oldu ameliyatın orda nerde kaldın vs? Ben tüm akrabalarım orda olmasına rağmen bakıcımız ve 2 çocuğumla birlikte otelde kalırız diye düşünüyorum sence?
Ben karın germe oldum. İyi bir dr da olursan hiç pişman olmazsın aksine çok mutlu olursun[/QUOTE

Senin doktorun kimdi? Gerçekten çok güzel görünüyor bayıldım☺️

Çok başarılı canım gerçekten çok güzel olmuş maşallah kalça lipocaction varmı bu arada? Birde İstanbul'da hangi hastanede oldu ameliyatın orda nerde kaldın vs? Ben tüm akrabalarım orda olmasına rağmen bakıcımız ve 2 çocuğumla birlikte otelde kalırız diye düşünüyorum sence?
Teşekkür ederim Pincode Pincode benim dr um Coşkun Levent Taşçı

benimde iki çocuğum var ama onları goturmedim. ben eşimle gittim istanbula otelde kaldım bir hafta sonra eve döndüm. ameliyat newest te oldu

Bu topikte hepimizin sorunu ayni ya da ayniydi :)) yapman gereken iyi bir dr bulmak ve TAM karın germe ameliyatı olmak. Göğüs altından genitale kadar kas onarımı yapılır ve sarkık deri çıkarılır. İhtiyaç varsa lipo da yapılır. Düz ve gergin bir karına sahip olursun B butterflysvg
Teşekkür ederim cevabın için.Benim sarkik derim yada yağ fazlaligim yok sadece karnim sisiyo o da ayrik kaslardan dolayi.sadece kaslarin dikilecegi ameliyat olmam lazim sanirim.peki egzersizle bu kasların birleşme şansı yok mudur?Ameliyat sonrasi sanirim biraz zor geçiyor burdan okuduğum kadarıyla

X