Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm senin mini mi oldu tam mı? Göbek deliğin yeni yapılmıştı di mi? Meme de küçültme mi? Büyütme mi?
Küçültme cnm B kap oldu E idiler kendileri
Göbek deliğim yeni yapıldı o son anlattığım olaydan sonra biraz akıntı oldu baticonla temizledim eczacı da antibiyotikli bir krem verdi içine değil etrafına onu sürdüm şimdi iç kısmında
Bende görebilirmiyim
Bende görebilirmiyim

Cherry cümlem kesilmiş birazönce
Göbek deliğimin içinde beyazımsı sarı gibi birşeyler var elimden geldiğince kuru tutuyorum ama kötü mü sence
Pzt ya da salı Dr a gidicem

Cherry cümlem kesilmiş birazönce
Göbek deliğimin içinde beyazımsı sarı gibi birşeyler var elimden geldiğince kuru tutuyorum ama kötü mü sence
Pzt ya da salı Dr a gidicem
Hiç kötü görünmüyor cnm. Hafif bişeydir büyük ihtimalle. Dr unla görüşünce o söyler ne yapacağını. Geçer merak etme

Slm fistuklar
Bugün Dr gittim ameliyat olalı 16 gün oldu
Kahramanlık yapıp geçen perşembe ile işe başlamıştım ama aşırı sıcaklar nedeniyle göbek deliğim ıslanıp beni korkutunca 10 gün daha rapor aldım
Dr yatarken korseyi çıkartabilirsin dedi çıkarmasam sorun olur mu
Dermatix iz kremini verdi sabah akşam sabunlu bezle silip ince tabaka sür üç dört ay kullan çok faydasını görürsün dedi
Bu hafta sonu dikişlerin üzerindeki bantları çıkaracağım bakalım nolcek
Bu süreçte tavsiye edeceğiniz başka bir şey varmidur

canım çıkar dediyse çıkar gece bencerahat edersin.hem de hava alır..

kızlar gece gece baktım ödem az size foto çektim 3 adet huzurlarınızda 52. gün
fitifit yikiyorsun yine masallah bu me guzellik Boyle bayildim darisi butun isteyenkerin basina.. Bende de butun mini olanlar gibi sonuc husran naparim ile ride bilmiyorum tam yapmak icin derim azaldi Iyi bu isi dogru durust yapan bir dr lazim bana.. Ama esim bilmiyor henuz bu dusuncelerimi yani zamana birakacagim Boyle cirkin nene gobegimle yasamaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…