Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm fistuklar
Bugün Dr gittim ameliyat olalı 16 gün oldu
Kahramanlık yapıp geçen perşembe ile işe başlamıştım ama aşırı sıcaklar nedeniyle göbek deliğim ıslanıp beni korkutunca 10 gün daha rapor aldım
Dr yatarken korseyi çıkartabilirsin dedi çıkarmasam sorun olur mu
Dermatix iz kremini verdi sabah akşam sabunlu bezle silip ince tabaka sür üç dört ay kullan çok faydasını görürsün dedi
Bu hafta sonu dikişlerin üzerindeki bantları çıkaracağım bakalım nolcek
Bu süreçte tavsiye edeceğiniz başka bir şey varmidur
Sevgili leylak07 leylak07 benide izlemeye alirmisin lutfen

fitifit fitifit yikiyorsun yine masallah bu me guzellik Boyle bayildim darisi butun isteyenkerin basina.. Bende de butun mini olanlar gibi sonuc husran naparim ile ride bilmiyorum tam yapmak icin derim azaldi Iyi bu isi dogru durust yapan bir dr lazim bana.. Ama esim bilmiyor henuz bu dusuncelerimi yani zamana birakacagim Boyle cirkin nene gobegimle yasamaya devam :KK43:
sağol teşekkür ederim tatlım. bak minide derim azaldı tam olmaz gibi demissin ya alakası yok çünkü tam germe üst derinin fazlalığı veya esnekligiyle alakalı ve senin üst deriye mini olduğu için dokunulmadi :KK66: göbek deliği altındaki deri atılıyor zaten onunda bir anlamı yok. seninkinin düzeltilmesi daha kolay tabi tam germelik bir karnin varsa :KK66:

sağol teşekkür ederim tatlım. bak minide derim azaldı tam olmaz gibi demissin ya alakası yok çünkü tam germe üst derinin fazlalığı veya esnekligiyle alakalı ve senin üst deriye mini olduğu için dokunulmadi :KK66: göbek deliği altındaki deri atılıyor zaten onunda bir anlamı yok. seninkinin düzeltilmesi daha kolay tabi tam germelik bir karnin varsa :KK66:
Yay insallah dedigin gibi olur canimmmm fitifit fitifit oyle cok uzuluyorki insan hic bir an aklimdan cikmiyor o kadar aci cek daha beter sonucun olsun... Esimle henuz konusmadim biraz zamana birkicam ama olucam dogru dr bulunca insallah ...

Yay insallah dedigin gibi olur canimmmm fitifit fitifit oyle cok uzuluyorki insan hic bir an aklimdan cikmiyor o kadar aci cek daha beter sonucun olsun... Esimle henuz konusmadim biraz zamana birkicam ama olucam dogru dr bulunca insallah ...
Gerçekten insan neye üzüleceğini şaşıyor umuduna mı, çektiği acıya mı,olmayan karnına mı, verdiği paraya mı.ben ocakta gögüs büyütme ile tam karın olmayı düşünüyorum.temmuzda kontrolüm var doktorun artık bahanesi kalmaz yok erken yok zamanla düzelir gibi çünkü 6 ay oldu ve hala 2.ayda nasılsa öyle göbeğim.doktor tamı kabul eder mi üstüne ne kadar para ister bilmiyorum ama ben bu göbekten kurtulma ihtimalini gördükten sonra kararımdan vaz geçmem diye düşünüyorum.işin trsjikomik tarafı ben gögüs büyütmeyi aslında ilk karın germe smeliyatında düşünmüştüm doktor beni vaz geçirmişti zor olur diye ama mecbur olacağım artık.

Kızlar haftaya Çarşamba türkiyedeyim. Perşembe doktorumla randevum var. Karın germe, bacak, gıdı ve kollara lipo! Beklentim yüksek olması için doktorumdan neler talep etmeliyim?

Gerçekten insan neye üzüleceğini şaşıyor umuduna mı, çektiği acıya mı,olmayan karnına mı, verdiği paraya mı.ben ocakta gögüs büyütme ile tam karın olmayı düşünüyorum.temmuzda kontrolüm var doktorun artık bahanesi kalmaz yok erken yok zamanla düzelir gibi çünkü 6 ay oldu ve hala 2.ayda nasılsa öyle göbeğim.doktor tamı kabul eder mi üstüne ne kadar para ister bilmiyorum ama ben bu göbekten kurtulma ihtimalini gördükten sonra kararımdan vaz geçmem diye düşünüyorum.işin trsjikomik tarafı ben gögüs büyütmeyi aslında ilk karın germe smeliyatında düşünmüştüm doktor beni vaz geçirmişti zor olur diye ama mecbur olacağım artık.
C Cerana seni cokk iyi anliyorum hatta burda soranlara gayer iyi cok memnunum diyorum cunki bir yigin laf duyacam!!! Esime bile memnuyetsizligimi soylemiyorum!! Yaa cok mutsuzum sana dua edecegim insallah iyi sonuclar alirsin canim xx

Kızlar haftaya Çarşamba türkiyedeyim. Perşembe doktorumla randevum var. Karın germe, bacak, gıdı ve kollara lipo! Beklentim yüksek olması için doktorumdan neler talep etmeliyim?
Sağ salim gelirsin inşallah!
Ne desem bilemedim bir an.burada yazılanları uzun süredir takip ediyorsun tatlım.hepsini topla bi özet geç dr a.dikkat et korkutma adamı ama:KK70:
Şaka bi yana tam olarak nereden rahatsızsan ve nasıl olmasını istiyorsan tek tek anlat.gitmeden notlarını al unutabilirsin.kaba taslak olması gereken belli zaten.gerisi detaylar göbek deliği yeri , şekli, lipo yapılacak mı vs.olamayacak şeyleri dr sana zaten söyler.
Aml tarihi hakkında bizi bilgilendirmeyi unutma
Sevgiler

Slm millet bugün karın ve göğüs küçültme ameliyatımın 21. Günü
Sabah uyanır uyanmaz duşumu aldım ve duşta bantları çıkardım
Kurulanıp iz kremini sürdüm
Dikiş yerlerim arada zonkluyor
Bu arada kendime de acıdım aynada görüntüm bir nevi patchwork çalışması gibiydi :KK53::süslü:

fitifit nerde oldun ameliyatını doktorun kimdi?sakıncası yoksa ben de görebilirmiyim fotoğraflarını.ayyy yarabbi ben nerden başlayayım göğüsmü bacaklarmı karın mı off off.ekşili hamur gibi görünen karnımı görünce deli oluyorum.:KK43:çok mu pahalı bu karın germe amelyatı

fitifit nerde oldun ameliyatını doktorun kimdi?sakıncası yoksa ben de görebilirmiyim fotoğraflarını.ayyy yarabbi ben nerden başlayayım göğüsmü bacaklarmı karın mı off off.ekşili hamur gibi görünen karnımı görünce deli oluyorum.:KK43:çok mu pahalı bu karın germe amelyatı
7 ile 10 arası değişiyor hayatımız boyunca okadar luzumsuz şeylere para harcıyoruz ki işinin ehliyse doktor sonuç mükemmel oluyor ve verilene değiyor gördüğüm kadarıyla.

X