Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Karışık mı yazdım
cnm bende de iki korse vardı ama drenler çıkana kadar duruyordu. bende aşırı öksürük olduğu için ilk bir hafta kaldı sonra çıkardı doktorum. hatta neden uzun kalmıyor diye sordum o zaman da dolaşım bozukluğu olur falan demişti. keşke kafana göre takmasaydin. belki hava ısındı iki korse üst üstte gelince hava almadı terledi o yüzden de irite olmuş olabilir. neyse ama krem falan kullanırsın geçer. benim doktorum baticonla temizletiyordu hergün ilk 15 gündü sanırım.

Çok sağol cnm şimdiye kadar kurutuyordum iyi gidiyordu Dr 3 kere gördü iyiye gidiyor diye bir şey demedi kurutmaya devam dedi
Kurutma işlemini fön makinesinin soğuk tarafıyla yapıyordum iyiydik yani
Şimdi bende baticonla temizleyip kurutucam inş ilerlemez korktum ayol
İkinci korseye elveda bi daha kafaya göre iş yapmak yok

cnm
cnm üstünde bant falan herhangi birşey yoksa fon makinesi kullanma bence gazlı bezle yavaş yavaş dokun izlere öyle kurut ben öyle yapıyordum daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. öyle kuruduktan sonra da batikon sür iki dakika bekle giy korseni birşey olmaz ben korseye baticon bulasmasin diye tek kat gazlı bez koyuyordum. şükür hiç sorun yaşamadım

Bu işi biliyorsun aynısını hemşire bugün yaptı bana

İnşallah ilerlemez, hemen düzelir cnm. Ben çok çektim göbek deliğinden ciddi iltihap olmuştu bende. Senin olmasın inşallah. Ben kurcalamıştım ama. Banyoda kabuklara duşu tutup çıkardım fln. Sakın kurcalama. Dr un dediğini yap. Çabuk düzelir inşallah.

Şaka bir yana atlayarak okursanız faydasını görürsünüz
Ben daha yeni göğüs küçültme ve karın lipo germe ameliyatı oldum
Yardımcı olacağım bir şey varsa seve seve ancak buradaki diğer arkadaşlar kadar duayen değilim

Estetik olarak nasıl yapılabilir, neler yapılabilir. İşin duayenleri burada dediler Öncesi sonrası ile fikir verebilecekler var mı, resim olarak gösterebileyim durumumu

Herkese açık olsun istemedim foto. En azından tecrübeli arkadaşlar görecekleri şekilde nasıl yapabilirim bilemedim. Özel mesaj olur herhalde

Herkese açık olsun istemedim foto. En azından tecrübeli arkadaşlar görecekleri şekilde nasıl yapabilirim bilemedim. Özel mesaj olur herhalde
Merhaba hoşgeldin
Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız tabi.yukarıda forum yazısının yanındaki üç çizgiye tıklayıp albüm oluşturabilirsiniz.yüklediğiniz foto ayarlarını "izlediklerim"olarak yaparsınız,fotolarınızı sadece sizin izlemeye aldığınız üyeler görebilirler.böylece rahat olursunuz.
Bol şans!

Özelden yazdım geliyor mu mesaj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…