Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bayanlar karın germe lipo ve göğüs küçültme ameliyatım bir haftayı doldurdu
Bugün duş alabildim karındaki drenler perşembe çıkmıştı çünkü
Ancak inanılmaz şiştim bugün yediklerime de dikkat ediyorum ama sanki karnımın ilk hali gibi oldu korktum valla
Napıcam şişlik için zencefilli yeşil çay içtim faidesi olur mu

Naparsan yap şişicen cnm. Bol su iç. Biraz yürü. Az yemeye çalış. Tuzu azalt . 2 haftayı doldurduktan sonra ödem çayı var. Ondan içersin. Ödemi bünye yapıyorsa yapacak cnm önüne geçemezsin fazla. Normal süreç böyle sabırlı olucan. Giderek azalacak. 1 ay dolunca epey azalır. 2 ayda nerdeyse biter cnm merak etme

Çok şişim drenleri hepsi çıktı ağrı kesici de almıyorum böbreklerimi daha fazla yormayayım diye
Ama şiştim balon balığı gibiyim adeta
normal cnm senin kadarkrn bende öyle olmuştum hatta yazmıştım burayada bol bol eski halimden bile daha şiş ve büyük görünüyordu gobegim ama zamanla iniyor merak etme bol su iç sürekli yatma sık sık küçük yürüyüşler yap iki haftalikken ödem cayina baslayabilirsin ama önünde sonunda inecek o sisler hiç merak etme

Çok şişim drenleri hepsi çıktı ağrı kesici de almıyorum böbreklerimi daha fazla yormayayım diye
Ama şiştim balon balığı gibiyim adeta

canım arayamadım bugun seni .şişme normal de direnlerden sonra neden şiştin acaba..genelde 2 inci günden sonra başlıyor ödem .eskisi gibi olmaz korkma

fitifit cnm sen ilk ameliyat olduğunda iki korse giymiştin alttaki korseniz markasını hatırlıyor mısın
Dr bana yalnızca senin giydiğin giydiğin üsteki beyazı verdi salı medikal sütyen almaya gidicem varsa o Korsedan alayım şişliğe belki iyi gelir diyorum

Cnm markası voe hatırlıyorum çünkü hala takiyorum o korseyi çok ta rahat ediyorum 2 aylık olana kadarda takcam

Cherry ödem çayını hazır mı almıştın yoksa fitifit gibi kendin mi yapmıştın
Ben aktardan ayrı ayrı mısır püskülü, kiraz sapı ve avakado yaprağı almıştım cnm. Hepsinden birer tutam, bir buçuk litre kaynar suyun içinde bekletip öyle içtim gün boyunca. İstersen içine maydanoz ve limon da ekleyebilirsin.
Bu arada ağrı kesicileri erken bırakmışsın maşallah.

aynen bende öyle yapmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…