Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

fitifit fitifit nasıl gidiyor cnm? Güzel karınlı fit hatun? Başladın mı spora?
Ben korse fln bıraktım hepsini hava çok sıcak sıkıldım.
Sendeki alttan kancalı korse var ya onu tuvalette açıp kapamak zor gelmiyor mu cnm? Ben hiç kullanamadım onu. Zaten günde 3 litre su içip, 30 kere tuvalete gidiyorum. Dayanamadım şu aç kapa işine

Sendeki alttan kancalı korse var ya onu tuvalette açıp kapamak zor gelmiyor mu cnm? Ben hiç kullanamadım onu. Zaten günde 3 litre su içip, 30 kere tuvalete gidiyorum. Dayanamadım şu aç kapa işine
yok cnm valla ben alıştım galiba bende tuvalete çok gidiyorum çok sıvı aldığımız için normal olarak ama o kadar alıştım ki bütünleştim resmen :KK66: ameliyat olali tam 45 gün oldu doktorum artık cikarabilecegimi söyledi ama ben çıkarmaya korkuyorum çıkarınca karnım çok şişiyor yani o kadar alıştım 2 ay dolana kadar takmayı düşünüyorum :KK66: tabi sizin oralar daha sıcak burda henüz bunaltmiyor. senin ne kadar oldu ameliyat olalı? artık o korseyi takmana gerek yoktur zaten :KK66: spora baslamadim doktordan izin çıkmadı sadece yürüyüşe izin var çünkü benim göbek fıtığım vardı o da onarildi o yüzden izin çıkmasına biraz daha var :KK66:

@makiyato cnm ne güzel gelmiş geçmiş olsun ..ben malesef erteledim çok istedim ama olmadı istanbula ucuyorum kızımla koşturmaca var miras :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun dualarınız lütfen benimle olsun üvey anne cok fena daha 7si cıkmadan ortalığı birbirine katmış miras için :KK43: yazık gerçekten hakkımızda hayırlısı olsun diliyorum gelince yazıcam özliycem sizi canlar
Başınız sağolsun.bence ertelemekle en doğru kararı vermişsin.hakkınızda hayırlısı olsun

Selam kızlar
Bu aralar fazla giremiyorum foruma.umarım hepiniz iyisinizdir.
Akşam iftardan sonra kendimi tanıyamıyorum .dikişlerin gerildiğini hissediyorum resmen.karnım taş gibi oluyor.ama napalım hepsi düzene girecek inşallah.
Sevgiler

Selam kızlar
Bu aralar fazla giremiyorum foruma.umarım hepiniz iyisinizdir.
Akşam iftardan sonra kendimi tanıyamıyorum .dikişlerin gerildiğini hissediyorum resmen.karnım taş gibi oluyor.ama napalım hepsi düzene girecek inşallah.
Sevgiler
Ay sorma yaa... Bende iftarda fazla yemek yiyemiyorum aslında ama sahur ile arasındaki Zaman dilimi çok kıssa olduğundan sanırım çok rahatsız oluyorum :110:

Alttan çıtçıtlı Bady ler gibi hissediyorsun aslında zamanla,alışıyorsun. :)))

yok cnm valla ben alıştım galiba bende tuvalete çok gidiyorum çok sıvı aldığımız için normal olarak ama o kadar alıştım ki bütünleştim resmen :KK66: ameliyat olali tam 45 gün oldu doktorum artık cikarabilecegimi söyledi ama ben çıkarmaya korkuyorum çıkarınca karnım çok şişiyor yani o kadar alıştım 2 ay dolana kadar takmayı düşünüyorum :KK66: tabi sizin oralar daha sıcak burda henüz bunaltmiyor. senin ne kadar oldu ameliyat olalı? artık o korseyi takmana gerek yoktur zaten :KK66: spora baslamadim doktordan izin çıkmadı sadece yürüyüşe izin var çünkü benim göbek fıtığım vardı o da onarildi o yüzden izin çıkmasına biraz daha var :KK66:
Benim 3 ay oldu cnm. Ödem fln kalmadı artık. Evt herek yok korseye artık. Taksamda bir takmasamda. 2 ay yeterli korse için aslında bence. En fazla 3 ay. Zararı olmaz belki daha fazla takmanın ama faydası da yok gibi geldi bana.
Ben akşamları yemek yemiyorum genellikle. Sadece ayran, badem ve çok Acıkırsam yulaflı galeta. O yüzden şişkinlik olmuyor. Salata acayip gaz yapıyor bana o yüzden akşamları sebze de yemiyorum. Bazen sadece bir parça ızgara balık, tavuk ya da et yiyorum limonlu, o kadar.
Bu arada niyetli olanların allah yardımcısı olsun, allah kabul etsin..

A arzum cnm tavsiye edebileceğin kıyafet altından iz yapmayacak bir korse var mi?
TEN in tulip modeli iz yapmaz. Ben aldım ama kullanamadım çünkü sırtı çok dar gelmişti, giyip çıkarırken çok zorlandım, bir de alttan çıtçıt olayını sevemedim. Belki bir beden büyüğü olabilirdi ama o da karnı iyice sıkı tutarmıydı bikmiyorum cnm denemedim. Bilmiyorum burda başka alıp kullanan var mı ondan. İstersen bir deneyebilirsin.

TEN in tulip modeli iz yapmaz. Ben aldım ama kullanamadım çünkü sırtı çok dar gelmişti, giyip çıkarırken çok zorlandım, bir de alttan çıtçıt olayını sevemedim. Belki bir beden büyüğü olabilirdi ama o da karnı iyice sıkı tutarmıydı bikmiyorum cnm denemedim. Bilmiyorum burda başka alıp kullanan var mı ondan. İstersen bir deneyebilirsin.
Canım bu modelden bende denemek istiyorum.yazın olmasada kışın denenilebilir.açıklamasında dediği gibi popoda iz yapmıyor mu kıyafet altından?

Cherry Cherry cnm ben 2 aylıkken cikarcam korseyi ama kendimi kötü hissetmemek için dikissiz bel korseleri var ya onlardan soruyorum ince yazlık kıyafetlerden belli olmasın ve daha konforlu olsun çırçıt a alıştım ama popo mu yapıştırıyor kenarlardan popom taşıyor anlatabildim mi kiyafelerden hoş olmuyor iz yapıyor öyle olsun istemiyorum. o yüzden daha ince biraz daha rahat bel korsesi alcam :KK66:

A arzum cnm tavsiye edebileceğin kıyafet altından iz yapmayacak bir korse var mi?
Ben mideli korseler varya,diz üstüne kadar ..onlardan kullanmıştım. Popoyu kesmiyor,bastırmıyor izde yapmıyor. Ama yazın sıcak olur sanırım..
Takip korse evet güzel ama popoyu keserse kötü. O yüzden paçalı korseler tercihimdi ameliyat korsesinden sonra :KK66:

X