Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

gözünüz aydın yavrunuza da çok geçmiş olsun

benim pc sıkıntılı tamir istiyor telden de ben beceremiyorum tekrar atarım sen olmadın sanırsam ben ara ara takip edebiliyorum yada arkadaşın mı olmuştu bir durum vardı ama karıştırıyor olabilirim

canım kızını da anlayabiliyorum korkuları vardır bir kayıp yaşadı düşün sende ameliyata gireceksin aklına neler geliyordur olsun ertele vardır bir hayır iyice kilonu verirsin kızın da zaman geçer daha hazır olur duruma
evet cnm kızım ne isterse onu yapıcam cok ama cok üzgünüz :KK43:

Slm arkadaşlar ben Ankara'da karın germe ve göğüs dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum ama bir türlü Ankara'da olanlarla denk gelemedim devlette veya özelde olan tanıdıklarınız varmı hangi doktoru önerirsiniz lütfennn yardım

Slm arkadaşlar ben Ankara'da karın germe ve göğüs dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum ama bir türlü Ankara'da olanlarla denk gelemedim devlette veya özelde olan tanıdıklarınız varmı hangi doktoru önerirsiniz lütfennn yardım
ben ankara da birkaç doktorla görüştüm zaten çok seçenek yok ama haklarında yeterli bilgi bulamadım guvenemedim vs o yüzden istanbul da oldum

makiyato makiyato cnm ne güzel gelmiş geçmiş olsun ..ben malesef erteledim çok istedim ama olmadı istanbula ucuyorum kızımla koşturmaca var miras :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun dualarınız lütfen benimle olsun üvey anne cok fena daha 7si cıkmadan ortalığı birbirine katmış miras için :KK43: yazık gerçekten hakkımızda hayırlısı olsun diliyorum gelince yazıcam özliycem sizi canlar

makiyato makiyato cnm ne güzel gelmiş geçmiş olsun ..ben malesef erteledim çok istedim ama olmadı istanbula ucuyorum kızımla koşturmaca var miras :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun dualarınız lütfen benimle olsun üvey anne cok fena daha 7si cıkmadan ortalığı birbirine katmış miras için :KK43: yazık gerçekten hakkımızda hayırlısı olsun diliyorum gelince yazıcam özliycem sizi canlar
Hakkınızda hayırlısı olsun cnm. Hak var hukuk var, avukatlar var. Kızının hakkını yedirtme kimseye. Mübarek aydayız da. Allah yardımcınız olsun.

Canim ailemm hayirlisi olsun....hersey kizinicin...bende esimden ayriyim.2oglum var.....hersey onlar icin...daha yedisi cikmadan pesine dusmeside ayip yani...ins senve kizin icin Hayirlisi olur....dualarim sizinle

Selam canim Ben mart 25 de ankarada Muharrem Demirogullari na karin germe gogus dikkestirme Ve lipo oldum.. Cok ilgili bir dr tavsiye ederim.. Tunalida muyane hanesi Ve Liv hospital da yapiyor.. Gorusmende fayda var.. Simdiden gecmis olsun

Canim ailemm hayirlisi olsun....hersey kizinicin...bende esimden ayriyim.2oglum var.....hersey onlar icin...daha yedisi cikmadan pesine dusmeside ayip yani...ins senve kizin icin Hayirlisi olur....dualarim sizinle
cnm cok teşekkür ederim rabbim evlatlarınla sanada sağlık uzun ömür versin cok zor evladına acı konusunda yetememek hakkımızda hayırlısı olsun gerçekten insan bir vicdan ve haysiyet olsun yarın 7si daha eski eşimin ne acıdırki 40 cıkmadan bu olaylarla ilgilenmek :KK43:
bende seni cok ama cok öpüyorum cnm inşl dönünce yazışırız yine allaha emanet olun yakışıklılarla annesi :KK66:

X