Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sağol cnm iyiki sormuşum
Dr yıka kurut takmaya devam et dedi de bu arada bir kaç saat korsesiz kalacak sorun olmuyor değil mi :110:
Ben sanırım 1 ay hiç yıkamadım. Sonra gece yıkadım. Bir gece korsesiz yattım. Sabaha kurudu giydim. Şimdi hava sıcak. Gündüz yıkasan, en fazla 2 saate kurur. Birkaç hafta yıkama kirlensede. Gece gündüz hep takman lazım çünkü. Sonra yıkarsın, bir iki saat çıkarmakla bişey olmaz
Ben çamaşır makinesinde 15 dkalık programda yıkadım ama kurutma makinesine hiç atmadım. Elastikiyeti bozulur diye korktum

Ve bende sona. Yaklasiyorum...1 gunde karar verdim pzt dr kontril ve persembe ameliyat olacagim..hastane cantam hazir...korse 2 adet varis corabi onden citcitki pijamaaa....
Önden düğmeli gecelik al bence dren olursa karnında pijama giyemezsin dren hortumlarının aşağıya sarkması lazım hatta gecelik boyunun da en fazla dizaltı olması gerekir

Kızlar yanlışlıkla eğildim iç karın dikişlerine bişey olmuş mudur :110:
Bugün 5. Günüm En Büyük TÜRKİYE
fitifit fitifit kutlarım öksürükle iyi baş etmişsin, arada boğazımda gıcık oluyo öksürüyorum dünyam kararıyor :hasta:

Önden düğmeli gecelik al bence dren olursa karnında pijama giyemezsin dren hortumlarının aşağıya sarkması lazım hatta gecelik boyunun da en fazla dizaltı olması gerekir
Ben hiç özel bişey almadım da koymadım da o hastane çantasına :p
İşte normal ihtiyaçlar götürdüm sadece. Rahat bol eşofman, çorap, kilot o kadar :) gecelik de hiç aklıma gelmemişti. Hastanede giydirdikleri o mavi önlükle takıldım hep, çok da rahattı direnler de nebilim öyle kendi hallerinde hiç umursamadım. Zaten 1 gece kaldım çıktım. Siz ne güzel hazırlık yapıyorsunuz özendim valla :))
Neyse artık meme ameliyatıma inşallah ben de özel hazırlık yaparım :KK66:

Aaa neden
Sen bizim medahı iftiharımızsın deme öyle şeyler :KK12:
ay alemsin valla :KK70: hani bunlar beklenilen seyler sonuçta sisicez inicez doktor ne zamanki sertlik geçer hissiz hicbir yer kalmaz ve acıların biter o zaman karnin son şeklini almış demektir ve bu da bir yıla kadar sürebilir dedi :KK66:

ay alemsin valla :KK70: hani bunlar beklenilen seyler sonuçta sisicez inicez doktor ne zamanki sertlik geçer hissiz hicbir yer kalmaz ve acıların biter o zaman karnin son şeklini almış demektir ve bu da bir yıla kadar sürebilir dedi :KK66:
Hadi yaa benim kesin 1 yıl sürecek. Alt karın hala taş gibi ve hissiz ;(

X