Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cnm adet 10 gün oldu biteli :KK66: cnm ama ben çok ayakta kalıyorum ve çok yoruluyorum malum iki tane de küçük çocuk o yüzden :)
Kolay gelsin cnm zor valla iki ufaklıkla. Ama ödeme yatkın bir bünyen yok belli. Gider o gider üzülme. Tuzlu fln yedin belki. Biz inanmak istemiyoruz senin şiştiğine. Sen şişemezsin yani :)))

Kolay gelsin cnm zor valla iki ufaklıkla. Ama ödeme yatkın bir bünyen yok belli. Gider o gider üzülme. Tuzlu fln yedin belki. Biz inanmak istemiyoruz senin şiştiğine. Sen şişemezsin yani :)))
bende inanmak istemiyorum ama aynalar gerçeği yüzüme yüzüme vuruyor :KK70: ha pişman miyim hayır umrumda mi zerre kadar bile değil biliyoruz ki geçecek :KK66:

buyrun ilk bikini denemelerim :) yakinlastirdigim için biraz kalitesi düştü ama idare edin artık :KK66:

Hepinize tsk ederimmm..oglum cikti.iyi allaha şükür

gözünüz aydın yavrunuza da çok geçmiş olsun

Tskler, izlemeye aldim..yalniz özel mesaj almadim, mesaj kutummu kapaliydi?

benim pc sıkıntılı tamir istiyor telden de ben beceremiyorum tekrar atarım sen olmadın sanırsam ben ara ara takip edebiliyorum yada arkadaşın mı olmuştu bir durum vardı ama karıştırıyor olabilirim

sağol cnm allah razı olsun zor bir süreç ve sanırım ameliyatımıda olmayacağım kızım istemiyor :KK43: herşey kısmet işte o kadar istedım hayırlısı artık :KK43:

canım kızını da anlayabiliyorum korkuları vardır bir kayıp yaşadı düşün sende ameliyata gireceksin aklına neler geliyordur olsun ertele vardır bir hayır iyice kilonu verirsin kızın da zaman geçer daha hazır olur duruma

X