Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cnm bel ağrısı çok normal ödem için bol su iç suan bitki çayı yasak 2 hafta sabır

tatlım jelesec okumuş mesajını ama yazamamış pc de sorun oluşmuş.dedi ki koltukta arkasına yastık koyup otursun.onda da çok ağrı olmuş belinde..

emboli nin %80 i ilk 72 saatte oluyormuş.bacaklarını oynat.odada git gel fazla oturma..bana mısır puskulu kiraz sapı demişti.ama kesik yoktu ya ondan hemen başla demiş olabilir.bir arkadaş 2 haftadan önce içme demiş, istersen bekle iki hafta..

he sıkıntı vardı ya açamadım k. k yı :))) Allahtan tel var ulaştım panic olmasın diye leyla :)))

canım leylacım şimdi bu ödem cayını dr ye sor ben hemen başlamıştım lipo vardı ama bende ödemde ondan dolayı çok idi; beline çok yük verme arada koltuk da yastık desteği ile otur ve ev içinde kısa kısa yürü dinlen emboli aklına getirme yatak da bacaklarını çek uzat mutlaka hareket ettir

M misch Jelesec çok Tşkler
Zorlanıyorum valla az buz ameliyatlar değilmiş
Karnım ağrıyor şimdi de evet şişkinlik de fazla drenler ayrı dert bişeyler yiyince daha da bir şişiyorum sanki
Neyse geçecek di mi hepsi

Hepsi geçecek merak etme. Bel ağrısı ilk 2 hafta, özelliklede ilk hafta bende de oluyordu. Eğik yürümekten ve hep yatmaktan. Dik yürüyünce geçti.
Emboliyi çok düşünme. Sık olan bişey deil.
2 hafta bol su iç bence ödem çayına 2 hafta sonra başlarsın.
Evet az yemeye çalış. Ben yemek yiyince nefes alamazdım ilk haftalar. Yavaş yavaş azalarak geçti o da. Yani bu süreçte hepsi normal. Yavaş yavaş geçecek.
Biraz biraz yürüyüş yapmaya çalış evin içinde şimdilik yemekten sonra soda içerdim ben

Arkadaslar ben yazdim ama bana kimse cevap vermediii..lutfen biriniz bana morel verin..neleroluyor...bende 2 sene once meme kuculttumm 105 den 80 e dustu.cok memnunum.persembe de karin gerdirme olacagim.4=5gun yatarsin dedi ve 20 25 gun ise gidemezsin dedi...ama 20 sinde is basi yapmam lazim.bankac iyim.....

Sanirim siz fiyat sormustunuz devlet hastanesinde ucret ne kadar diye ama herkes devlette olmadigi icin ve fiyatlar yerden yere degistigi icin tam olarak o konuda yardimci olamayiz ..
Ben sahsen ozel hastanede oldum ..
Benim surecim baya kolay gecti ama herkes farkli iyilesiyor ayni doktora olup da benden gec iyilesenler de oldu mesela ...
Eger isiniz masa basi ise ve benim gibi kolay atlatirsaniz is basi yapabilirsiniz ama dedigim gibi bunu onceden tahmin etmek zor .. Ameliyat tarihi ne zaman ?

Tsk edrrimmm...ilginiz icin persembe gunu ameliyat olacagim.ins kolay gecer. Allah hepimize kolaylik versinn

Kime ameliyat oldugunuzu ögrenebilirmiyim? Karin germede ayni doktordami olcak?

Ben 12. Gün işbaşı yapmıştım. Öğretmenim. Sen de bankada oturarak çalıştığın için 10 günde işbaşı yapabilirsin. Ağrı kesicilerle kontrol altına alınır ağrılar. Hafif eğik yürüyeceksin ama çok sorun olmaz. Yine de 15 gün gitmesen daha iyi olur.
Ben sadece sınıfta çok konuşunca ya da bağırınca göbek deliğim ağrırdı :)) bir de yarım gün çalışıyordum. Dr un kim? Aynı doktora mı olacaksın?

evet leylak07 cim..emboliyi getirme aklına..bir de az yağ alındı senden.risk daha düşük..

Ben karbolari hayatim dan cikardim, yavas yavas. Ve hergun 10.000 adim atiyorum.
Hayirli olsun

Tsk ederimmm..ins bir an once biter.20 sine is basi yapmak zorundayim. Dr hidir kilic turgut ozal tip merkezinde malatyada

Gunaydin herkeslere.. Gece 2.30dan beri ayaktayim uykylarim kacti....korkuyormuyum.heyecanlimiyim anlamadim.gogus kucultmede bu kadar degildiii

Gunaydin herkeslere.. Gece 2.30dan beri ayaktayim uykylarim kacti....korkuyormuyum.heyecanlimiyim anlamadim.gogus kucultmede bu kadar degildiii
Aslında alışmış olmanız lazımdı
Ama ben daha yeni ameliyat olmuş biri olarak sizi anlıyorum hiç bilmeden girmek daha iyi sanki
Heyecanlanmayın koskoca göğüs ameliyatını geçiren karnı daha da rahat geçirir
Dualarımız sizinle

Tsk ederimmm...allah sizede sifa versin..sizin kacinci gununuz...benim en kotu seyim sanirim ise 20 sinde baslamam...dr 4.5 gun yatacaksin dediii....ben gogusu cokhafifatlatttimmm.ins size buradan foto atacagimmmm..tekrar gecmis olsun arkadasim

Canım korkuların çok doğal ama inan sonucun güzel olursa çekilmeyecek acılar değil süreçte biraz dikkatli olunca sıkıntı yok. Umarım istediğinden de güzel sonucun olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…