Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

tamam cnm yani benim uzun izim ince ama bende yaptirmak istiyorum en max ne kadar kaybolursa o kadar iyi sonuçta
Tabi ki cnm ne kadar kaybolursa o kadar iyi. Ben de sigara içiyorum işte napim bırakamıyorum. İzim yine de iyidir ama dediğin gibi amaç tamamen yok etmek. Varsa bir çaresi mutlaka yapalım.

cnm bak doktorlar ameliyattan bir süre önce dieti birakmani istiyor. sonrası iyileşme sürecin falan için Allah korusun kan değerlerini falan takip et hemoglabinin düşerse ameliyata almaz doktor. sıkı dietler sonrasındaki iyileşme sürecini falan da etkiliyor. ameliyattan önce güzel beslenmen gerekiyor uyarmak istedim :KK66: maşallah azimlisin kilo verme işini biraz da sonrasına bırak istersen :KK66:
tamam cnm pztesi kan aldırıcam bir genel test istedim doktordan yapılacak cnm çok teşekkür ederim ilgine :) cok az kaldı inşl herşey iyi olsun hepimiz için

Ooo cok az kalmis o heyecan muthis bisey ya ben nasil heyecanliydim kurtuluyorum bu gobekten diye ...
4 gun kala evdeki alis verisi temizligi hepsini bitirmeye calisiyordum ki gelince gozume carpmasin diye :KK70:
Doktorun kim canim ?
Cnm Salih Basat devlette çalışıyor ama özelde yapacak ameliyatı
Daha önce ameliyat yaptığı 3-4 hastayı biliyorum hepsi memnundu darısı başıma
Heyecanlıyım dün gece uyuyamadım hiç sakinleştirici mi alsam

cnm ben pztesi günü aldım saknleştirici işe yaradı doktoruna sor al bence benim 20 gün kaldı
ay bu gece rüyamda ameliyat sabah hayrına olsun diyeyimde önce ...olmuşum ama uyanıyorum dimdik yürüyorum karnımda gögüslerimde dikişler var karnım sezeryan gibi dikişli ay ne kadar iyiyim hiç de canım acımıyor nasıl oldum neden hiçbirşey hatırlamıyorum diyorum annem var yanımda karnımda korsa yok ama doktor 4 tane gögüs için korse sütyen vermiş neden bu kadar cok diyorum etiketlerinde 6bin tl yazıyor ay anne 4 tane 24 bin yapar 2 tane alsaydınız diyorum sonra doktorum arıyor hatcik nasılsın diyor :) ben şok doktor bey neden karnımda korse yok neden ben hiçbirşey hatırlamıyorum dıyorum karnına gerek yok takta görürsün ne olucağını diyor ama sütyenlerin 2sini iade edebiliirmiyim diyorum olur ben firma ile konuşur alır parasını iade ederiz diyor ay hayırlar olsun kızlar çok şaşkın bir şekilde kalktım yorum varsa alıyım

cnm ben pztesi günü aldım saknleştirici işe yaradı doktoruna sor al bence benim 20 gün kaldı
ay bu gece rüyamda ameliyat sabah hayrına olsun diyeyimde önce ...olmuşum ama uyanıyorum dimdik yürüyorum karnımda gögüslerimde dikişler var karnım sezeryan gibi dikişli ay ne kadar iyiyim hiç de canım acımıyor nasıl oldum neden hiçbirşey hatırlamıyorum diyorum annem var yanımda karnımda korsa yok ama doktor 4 tane gögüs için korse sütyen vermiş neden bu kadar cok diyorum etiketlerinde 6bin tl yazıyor ay anne 4 tane 24 bin yapar 2 tane alsaydınız diyorum sonra doktorum arıyor hatcik nasılsın diyor :) ben şok doktor bey neden karnımda korse yok neden ben hiçbirşey hatırlamıyorum dıyorum karnına gerek yok takta görürsün ne olucağını diyor ama sütyenlerin 2sini iade edebiliirmiyim diyorum olur ben firma ile konuşur alır parasını iade ederiz diyor ay hayırlar olsun kızlar çok şaşkın bir şekilde kalktım yorum varsa alıyım
Ameliyat öncesi doğal olarak gecemiz gündüzümüz amelşyat olduğu için normal yaşadıkların hayır olson diyelim

Inan ameliyattan sonra bumuymus diyeceksin heyecan yapma fazla guzelce uyuyup uyanacaksin benim bu karin germe en agrisiz ameliyatimdi sifir aci yani o derece .. Tabi yinede herkes benim gibi olacak diye bir kural yok umarim sende kolay atlatirsin canim

Inan ameliyattan sonra bumuymus diyeceksin heyecan yapma fazla guzelce uyuyup uyanacaksin benim bu karin germe en agrisiz ameliyatimdi sifir aci yani o derece .. Tabi yinede herkes benim gibi olacak diye bir kural yok umarim sende kolay atlatirsin canim
Sağol cnm inş acayip moral oluyor yazdıkların
Göğüs ve karın birlikte olacağı için ben değil de M misch çok endişeli :))

X