Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selamlar hatunlarr
ani gelişen bir plan ile annem kızım ve ben tatile gittik, gastronomi tatili :) gerçi bu kadar acıdan sonra yiyemedim ama :))
dolayısıyla fotograf falan da ekleyemedim size, bugün 25. gün. ödem şişkinlik falan ama eski ve yeni hali yanyana gelince durum acayiiiip.
az sonra yükleyeceğim, unutmamışssam nasıl yüklendiğini :)
bu arada ben de hala göremedim yara izini, bant var üstünde, bu ne kadar uzun kalırsa izin o kadar düzgün olur dedi doktorum, sanırım ilaçlı bant dediğiniz şey.

benim idolümsün şekerim,
ameliyata giriş kilomuz aynı gibiymiş, ben de diyet yapıyorum şu an ve doktorum start verdiğinde spora döneceğim, fotograflarına bayıldım zaten, motive bildiğin :)

Bunu ben de merak ediyorum, dün gece belime yumuşacık yastık koyup dikişleri acıtmayacak şekilde yan yatar gibi yaptım, hiç bi yerim ağrımadı, zararı yoksa şahane olur vala...
düz sırtüstü de bi iki kez uzatmışım ayaklarımı, sıkıntı olmadı ama yine de genel olarak kasılıyor henüz....
6. haftadan sonra yana dönük uyudum sorun olmadi. 7. haftamdayim ve kisa süreligine yüzüstü uzanabiliyorum.

Selamlar hatunlarr
ani gelişen bir plan ile annem kızım ve ben tatile gittik, gastronomi tatili :) gerçi bu kadar acıdan sonra yiyemedim ama :))
dolayısıyla fotograf falan da ekleyemedim size, bugün 25. gün. ödem şişkinlik falan ama eski ve yeni hali yanyana gelince durum acayiiiip.
az sonra yükleyeceğim, unutmamışssam nasıl yüklendiğini :)
bu arada ben de hala göremedim yara izini, bant var üstünde, bu ne kadar uzun kalırsa izin o kadar düzgün olur dedi doktorum, sanırım ilaçlı bant dediğiniz şey.

benim idolümsün şekerim,
ameliyata giriş kilomuz aynı gibiymiş, ben de diyet yapıyorum şu an ve doktorum start verdiğinde spora döneceğim, fotograflarına bayıldım zaten, motive bildiğin :)

Bunu ben de merak ediyorum, dün gece belime yumuşacık yastık koyup dikişleri acıtmayacak şekilde yan yatar gibi yaptım, hiç bi yerim ağrımadı, zararı yoksa şahane olur vala...
düz sırtüstü de bi iki kez uzatmışım ayaklarımı, sıkıntı olmadı ama yine de genel olarak kasılıyor henüz....
patiska patiska ben resimlerini göremiyorum

Evt arzum77 arzum77 bunu yapıyorlar bazen lipo öncesinde ama sonra çekiyorlar değil mi? Benim anladığım sanki işlem bitince su enjekte edilmiş çökme olmasın diye. Ben yanlış anladım herhalde çünkü öyle bişey tuhaf geliyor
Valla geri çekiyorlarmı bilmiyorum. Ama zaten lipodan sonra o Kocaman bandajlara rağmen dışarı sıvı sızıyor. Belkide o enjekte edilen sıvılar çıkıyordur :KK64:

Arkadaşlar ben bu yüklenen resimleri göremiyorum benim de ameliyatım agustosun 1 de hem çok korkuyorum hemde çok heyecanlıyım karnım basıl olucak diye merak içierisindeyim rica etsem resimleri nasıl göreceğimi yazarmısınız

X