Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

işim kolay masa başı işi, itme çekme yapmam evde de, boyun fığım olduğu için zaten dikkatli davranıyorum, mecburiyrtten, ist. de yaşıyorum, evle işim uzak biraz, araba kullanmam sorun yaratır mı
10 gün en geç 15. gün dönmem gerekiyor
10 gün işe dönüş için sorun olmayabilir tabiki mesai saatleri zorlayıcı olmadığı müddetçe örneğin uzun süre oturmak yorucu ve sancılı olabilir, araç kullanımı ile ilgilide yaşadığım tecrübeye istinaden örnek vereceğim 1 aylık olduğumda kısa mesafeli bir sürüşüm oldu fakat çokta kolay değildi tabi bu benim bünyemin tepkisiydi belki siz daha çabuk toparlarsınız şimdiden geçmiş olsun, sevgiler

ayyy tamam o zaman karnimin içinde iğneler batiyo gibi kaslarimda acı hissi var birde karnım o kadar gergin ki parliyo resmen gerginlikten çatlatacak diye korkuyorum birde dikislerim çok kaşınıyor
Kantoron yağı aldınmı? Karnına masaj gibi yapardın rahatlardı aslında,hemde nemlendirirdi . Parlaması gerginlikten,hafif krem sür olmadı.. Dikişler kaşınır hayatım.. Benim karnım dikişlerim kaşındıgında ölüyordum resmen :confused:

Kantoron yağı aldınmı? Karnına masaj gibi yapardın rahatlardı aslında,hemde nemlendirirdi . Parlaması gerginlikten,hafif krem sür olmadı.. Dikişler kaşınır hayatım.. Benim karnım dikişlerim kaşındıgında ölüyordum resmen :confused:
cnm kantaron 1. aydan sonra dedi benim dayim kendi yapiyo kendisi için organik yani :KK66: ama sordum bepanthen plus sür dedi ya gerginlikten parliyo bu duruma sinir oluyorum

cnm kantaron 1. aydan sonra dedi benim dayim kendi yapiyo kendisi için organik yani :KK66: ama sordum bepanthen plus sür dedi ya gerginlikten parliyo bu duruma sinir oluyorum
Kesi izine bir ay evet,ben karnının rahatlaması için söyledim :KK66:
Ödem,şişkinlik olan bölgeye masaj yapıp kullanılırsa şişkinlik geçirici özelliğide var Kantoron yağının ..
Bephanthen bende kullandım..

Kesi izine bir ay evet,ben karnının rahatlaması için söyledim :KK66:
Ödem,şişkinlik olan bölgeye masaj yapıp kullanılırsa şişkinlik geçirici özelliğide var Kantoron yağının ..
Bephanthen bende kullandım..
cnm bepantheni tamamina surebilirsin nemlendirir rahatlatir dedi bende sürmeye başladım ama bilemiyorum ki

slm göbeğim başlığı adında bir foto koydum uzun uğraşlar sonucu, görülme seçneğini takip ettiklerim yazdım olmuş mu bakar mısınız
Olmuş canım olmuş.
bence aml dan sonra çok mutlu olan gruptan olursun sen.çünkü aradaki fark ne kadar çoksa memnuniyet o derece çok oluyor.korkulacak birşey yok yap kurtul ve çok mutlu ol inşallah.

Bazı arkadaslar beni izlersin demişim ama almamış anlamış değilim ki benimde foto var neyse bu arada kontrol gittim kızlar ben çok liposuction yapıldığı için sisim daha fazla artı cinsellik sordum asistanı sorabildm kendinizi zorlamayın snra 2 hafta sonra evet yani is eşe dusuyor

Bazı arkadaslar beni izlersin demişim ama almamış anlamış değilim ki benimde foto var neyse bu arada kontrol gittim kızlar ben çok liposuction yapıldığı için sisim daha fazla artı cinsellik sordum asistanı sorabildm kendinizi zorlamayın snra 2 hafta sonra evet yani is eşe dusuyor
bu ameliyatın zor kısımlarından :-)

Kızlar benimde sürekli sağ koluna tutunup kalkmaktan sağ koltuk altimdaki kas acıyor yaa ve gece korse cikariyomusunuz ben çıkarına acı hissediyom ama yatamiyorm rahat ne olcak ya aml önceden yani 1 ay geçenler yazsın yaaa

X