Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim iz kısa evt ama endeskopikten dolayı mı bilmem. Klasik de olsa aynı olurdu çünkü fazla sarkık değildi. Bir de yanları hep ortaya toplayarak dikti benim dr. İlk haftalar çok büzüşüktü. Kalın kalın katlayıp dikilmişti. İlk zamanlar o manzara bakıp dehşete düşerdim bunlar ya böyle kalırsa diye ama hepsi gitti, düz oldu şimdi.
Cnm bende de var buzusme öyle dikiyorlar genelde ama deri fazla sarkık olunca ne kadar toplanabilir ki öyle olunca iz uzun oluyo yoksa işte kötü görüntüler cikiyo ortaya

Ya evet benimde eski halimi gorseniz eminim Oha diyecek turdendi sarkiklik o yüzden uzun olsun ne olcak cizgi yani o sarkan deriden çok daha iyidir bence ayrıca benim sağ dikiş az üstte duruyo o da bunla alakalı Dr bana şu an hiç bişi takma dedi ki çok seviyom Dr mu müthiş bi insan yarın tekrar aml olabilirim ona .ama dövme ile kapatcam ki bizim işte yasak dövme ama gorunmuyen yer en azından hehe. .biz kadınlar en güzelini hakediyoruz
Cnm o iz bikiniden bile görünmüyor ben eski bikinimi denedim içinde kaldı ama eğer kocama kötü görünüyor diye takarsam bende dövme yaptırırım

meme yok cnm germe var bak bakalım olmuş mu
olmaz mı harika olmuş hemde :) maşallah sana yaa darısı başıma böyle gördükce okudukca cok motive oluyorum inşl bende mutlu olurum sonuçlardan cnm teşekkür ederim haziran sonu bende inşl yazar resim de koyarım :)

olmaz mı harika olmuş hemde :) maşallah sana yaa darısı başıma böyle gördükce okudukca cok motive oluyorum inşl bende mutlu olurum sonuçlardan cnm teşekkür ederim haziran sonu bende inşl yazar resim de koyarım :)
inşallah bu ameliyat iyi ellerde %90 yüz güldürüyor genelde memnun olan fazla :KK66:

inşallah bu ameliyat iyi ellerde %90 yüz güldürüyor genelde memnun olan fazla :KK66:
inşl cnm inşl doktorumu tavsiye üzerine gittim iyi ve güven verdi çok konuşken değil ama ne sorsanız cvp veriyor sevdim inşl elleride güzel iş çıkaracak güveniyorum doktoruma :)

Merhaba kızlar
Bürün 14 gün oldu, şaka maka nasıl geçiyor günler yahu, daha dün randevuya 20 gün kaldı diye heyecandan ölüyordum.

Ben epey toparladım kızlar , 3-4 saat araba kullanarak yüksek lisans yaptığım şehre geldim, sınavlara giriyorum falan.ağrılarım oluyor elbette ama güzellik acı ister:KK66:
Ben hala çok sis olmama rağmen (karnimi bırakın kalcam 9 cm kalın ameliyat gününe göre , ona ne oluyorsa ) sonuçtan çok memnunum. Benim gerçekten çok kilom ve çok sis bi göbeğim vardı. 22kilo verdim daha da vermem gerekiyor ama... Eve dönünce fotoğraf ekleyeceğim öncesi de :) korkmazsaniz tabiii :) hala vermem gereken kilo var, vericem de ama şu an bile ince bir belim ve yağsız sis bir göbeğim var, hayal gibi :)

Merhaba kızlar
Bürün 14 gün oldu, şaka maka nasıl geçiyor günler yahu, daha dün randevuya 20 gün kaldı diye heyecandan ölüyordum.

Ben epey toparladım kızlar , 3-4 saat araba kullanarak yüksek lisans yaptığım şehre geldim, sınavlara giriyorum falan.ağrılarım oluyor elbette ama güzellik acı ister:KK66:
Ben hala çok sis olmama rağmen (karnimi bırakın kalcam 9 cm kalın ameliyat gününe göre , ona ne oluyorsa ) sonuçtan çok memnunum. Benim gerçekten çok kilom ve çok sis bi göbeğim vardı. 22kilo verdim daha da vermem gerekiyor ama... Eve dönünce fotoğraf ekleyeceğim öncesi de :) korkmazsaniz tabiii :) hala vermem gereken kilo var, vericem de ama şu an bile ince bir belim ve yağsız sis bir göbeğim var, hayal gibi :)

haydı geçmiş olsun ne mutlu sana cnm darısı başıam ve yein olucak herkese benide izlemeye alırmısın cnm resimleri çok merak ediyorum .bende de kilo problemi varda rejimdeyim ama 35 gün kaldı artık ne verirsem :)

patiska patiska aynı durumdayız bende kilolu girdim benide izlermsiin
slm tatlım bende kilo problemi olan bir olarak çok merak ediyorum sonrası öncesi resimleri beni de izlersen sevinirim suan rejimdeyim bende 20 kilo verdim suan 91 oldum ama dah vermem gerek hala rajimdeyim ama ameliyata 35 gün kaldı :KK43:
lütfen benide izlermisin öncesi sonrası resimler benm için çok önemli şimdiden çok geçmiş olsun sevgiler saglıkla kalın :)

Merhaba kızlar

Geçmiş olsun adınıza sevindim, mümkünse bende görmeyi çok isterim fotolarınızı

Merhaba kızlar

Beni de izler misin?

Çok gecmiş olsun ..Umarim yoculugunuz çok rahat geçer , sağlikla evinize ulaşırsınız
Sanirım hemen hemen hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz
Anlattıklarınızda kendimi gördüm
6.günüm ve direnimi halen cikarmadi dr um
Direnlerle hayat o kadar zor ki :KK43:(
bir umutla gitmiştim kontrole direnlerden kurtulmak için
Korse giydirdiler ..birde diren ikisi birlikte cok sıkıntı veriyor
Akşam banyo yaptım biraz rahatladım çok şükür
D DreamLover cnm nasıl oldun beni izlemeye alırmısın resimlerini görmek çok istiyorum benimde 5 hafta kaldı karın germe ve meme küçültme heycan cok cok :KK43:
inşl daha iyi olmuşsundur resimlerini görmek cok istiyorum şimdiden teşekkür ederim saglıkla kal inşl..

X