Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım eğer formu okuduysan resmen miniye savaş açan yazılarımı okumuşsundur mini kesinlikkkle işe yaramıyor belki kilon azdır doğum yapmamışsındır durumun iyidir yani belki 4bayım geçti hala bana durumumu bilmeyenler göbek gitse sende şey yok diyebiliyorlar hala biri beni bu konuda uyarsaydı en azından doktora beklentilerimi daha net söysöyledim. Böyle bi fırstı yakalamışsın cesaretini toplayıp ne diye tam olmadın diye kendi kendimin başının etini yiyiyorum gerçi ben kendim mini olsun diye ısrar etmedim doktorum okadar emindiki sonuçtan lipo istemiyorum dediğimde karnınız dümdüz olur simitler gözünüze çarpar demişti. Trajikomik bi vakayım yani...neyse bizimki geçti olacak arkadaşlar lütfen dikkat...
Evet canim hatirladim senin yazilarini. Bende daha cok yeni ve daha sonuc hic belli olmuyor sisliklerden ama bede fazla bir sorun sorun yoktu sirf altta gitmeyen bir sarkma sorunu vardi. Ama bende senin gibi su an pisman gibiyim. Hele birde cektigin acinin hic fark etmedigini ogrenince. Bize artik gecmis olsun. Insallah yinede birazcik olsun memnun oluruz sonuctan..

valla cnm kişiden kişiye değişiyor ama 10 gün erken geldi bana ben donemezdim sanırım. ayrıca eğer suanki fotonu eklersen arkadaslarda sana resimlerini göstererek daha rahat yardımcı olabilirler malesef herkesin özel resimleri var ve burda erkek fake hesaplar da olabiliyo güven açısından yeni ve fotosu olmayanları izleyemiyoruz...
slm göbeğim başlığı adında bir foto koydum uzun uğraşlar sonucu, görülme seçneğini takip ettiklerim yazdım olmuş mu bakar mısınız

Galiba buralarda en kilolu ben girdim cnm ameliyata. Boy 1.7o, 79 kilo girdim. Şu an 77 kiloyum. Genelde burdaki kızlar manken gibi tek sorun göbekte. Senin boy kilo değerlerin ne?
Bende 165 boy 78 kg ile girdim..ama en çok Karnım vardı. .bak senden kilolu ben varmışm. Senin boyun var çünkü.
Ben de kilolu girdim hatta bence rekor bende :) 1.70 boy 85 kilo ama kilomu diyetisyenler bile tahmin edemiyordu. Göstermiyorum bi şekilde. Bi iki güne ben de fotoğraf koyarım, dün ilk kez banyo yaptım müthişti :)))
benim boy 163, kilo 75 olarak giricem göğüs ölçüm 80E, göbek ve göğste toplamış tüm kilolar

göbek feci di mi, lipsuction ve tam germe olsun diye mi konuşsam drla, göğüsle birlikte olacağı için sorun olur mu acaba,
bir çok drla görüştüm birisi bana göğüs küçüleceği için o oturmadan karnı yaptıram sarkma olur gibi bir laf etti kafam kariştı

tam karın germe iki büklüm mü gezdiniz, ne kadar süreyle,
benim nekahat dönemini çok uzatmadan işe dönmem gerekiyor da :KK43:((
Yani Nasıl desem ilk haftalar genelde eğik yürüyordum. Bir ay kadar sürdü ara ara eğilmeler oldu . Üzerinden Zaman geçti çok net hatırlamıyorum. Genelde akşama doğru eğiliyordum :)
Karın germeden sonra istirahat süresini biraz uzun tutmak iyi olur. İtme çekme hareketlerini yapamıyorsunuz. Ne zaman ile dönmeyi düşünüyorsunuz? İşiniz çok yorucumu,masa başı bir işmi?

göbek feci di mi, lipsuction ve tam germe olsun diye mi konuşsam drla, göğüsle birlikte olacağı için sorun olur mu acaba,
bir çok drla görüştüm birisi bana göğüs küçüleceği için o oturmadan karnı yaptıram sarkma olur gibi bir laf etti kafam kariştı
Cnm hepimizin ki feci olmasa zaten bu işe kalkismayiz Cnm ben şahsen ikisine aynı anda cesaret edemedim iyiki de etmemişim diyorum çünkü ben çok tez canliyim valla cildirirdim herhalde birde işe ne zaman dönmeyi planliyorsun?

Yani Nasıl desem ilk haftalar genelde eğik yürüyordum. Bir ay kadar sürdü ara ara eğilmeler oldu . Üzerinden Zaman geçti çok net hatırlamıyorum. Genelde akşama doğru eğiliyordum :)
Karın germeden sonra istirahat süresini biraz uzun tutmak iyi olur. İtme çekme hareketlerini yapamıyorsunuz. Ne zaman ile dönmeyi düşünüyorsunuz? İşiniz çok yorucumu,masa başı bir işmi?
işim kolay masa başı işi, itme çekme yapmam evde de, boyun fığım olduğu için zaten dikkatli davranıyorum, mecburiyrtten, ist. de yaşıyorum, evle işim uzak biraz, araba kullanmam sorun yaratır mı
10 gün en geç 15. gün dönmem gerekiyor

10 gün çok erken hele ki ikisi bir arada bence zor olur çok bunalirsin benden demesi yardimcin falan olacak mi çocuklar büyük mü?

Cnm hepimizin ki feci olmasa zaten bu işe kalkismayiz Cnm ben şahsen ikisine aynı anda cesaret edemedim iyiki de etmemişim diyorum çünkü ben çok tez canliyim valla cildirirdim herhalde birde işe ne zaman dönmeyi planliyorsun?
benim yaş ilerledi artık, 46 laf aramızda. şimdiye kadar cesaret edemedim, şimdi de bir an önce olsun bitsin istiyorum. hazır cesaretimi toplamışken
10gün en geç 15 gün sonra dönmem lazım

Dr benim raporuna 1 hafta araba kullanamazsınız dedi cesaret edemedim zaten yarın dan snra ki 10 gün geçti ole kullancam tumsekler filan canın acir bide allah korusun dikisliyken küçük bi kaza atlatsan sonuç çok kötü olur leylak07

çocuklar biri 12 biri 9 yaşında haftalık gelen yardımcım var, ameliyat dönemi çok sıkışırsam her gün alabilirim
anladım çocuklar sorun olmaz ben bile oldum 4 yaş ve 1.5 yaş çocukla :KK66: ama hele ki ikisini bir olacaksan 10 gün gerçekten az arabayla falan hergün işe gitmek zor

işim kolay masa başı işi, itme çekme yapmam evde de, boyun fığım olduğu için zaten dikkatli davranıyorum, mecburiyrtten, ist. de yaşıyorum, evle işim uzak biraz, araba kullanmam sorun yaratır mı
10 gün en geç 15. gün dönmem gerekiyor
Benimde bel fıtığım var. Ameliyat sonrası eğik yürümek belimide etkilemişti biraz.. Lipo da oldu bana buda ağrının daha fazla olmasını etkilemişti tabi..
Yani 10 gün de ben araba kullanamazdım,sizede önermem.. Masa başı sürekli oturmakta sizi yorar.

anladım 15 günü gözden çıkarmak gerekiyor, hafta sonlarını katarsam 20 günü bulur, ona göre ayarlama yapmam lazım
fitifit fitifit kutlarım çocuklar bu kadar küçükken yapabilmene, süpersin

X