Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ay yap kız, atla sen de gel valla..

Hee korkar benden ablası..adam dogruyorum cunku ben

Teşekkür ederim Ben burda yazılanları son bir aydır hafızama kazıdım ve kendimi en kötüye hazırlayarak girdim ameliyata! Dediğin gibi kafam karışmasın diye de hiç dr araştırmadım ama çok şükür çok güzel ellerden çıktı ameliyatım fiyata gelince bana 14000 fiyat verdi ameliyat sonrası 3 haftalık lenf drenaj ve diyetisyen dahil. Ama arada ortak arkadaşımız olduğu için biraz indirimi oldu sağolsun Bugün pansuman için kliniğe gittim herşey çok yolunda ve istediğim gibi olmuş dedi doktorum

resim bende yok ama doktorumun asistanı ameliyat öncesi çekti şu pamsumanlar bi gitsin resim koymayı düşünüyorum ama şu an ödemli olduğu için foto paylaşmak doğru olmaz Bu arada hiç sigara kullanmadım hızlı iyileşmemde etkisi büyük bence

temmuzda amlyt olmak sıcaktan dolayı zor korse çok bunaltiyor ama 2hafta evden cikmadim 2hafta sonra ise başladım ikisi berabermi olucaksiniz?
Meme amaliyatı olmuştum zaten, memnunum Şuan. Şimdi karın germe ve iç bacak düşünüyorum. Bacak içi biraz düşündürüyor. Birkaç doktorla konuştum bakacaz artık. Çokta ertelemek istemiyorum. Sen şimdi nasılsın?

cnm kaç kilo ile girdin ameliyata cok geçmiş olsun şükür güzel oldu bitti darısı başıma inşl bende yazarım güzelşeyler dualarım seninle cnm ..
Çok teşekkürler gerçekten herkese sorunsuz sıkıntısız bir ameliyat sonrası dilerim ki çok önemliymiş şimdi anlıyorum Ben 80 ile girdim 4,5 yağ alındı mavi çöp poşetinde görünce kendimden iğrendim resmen!! Şu an 76 yım ama doktor ödem var çok normal diyor! Bence herşey yolunda gibi diyet eşliğinde kalan kilolar yaza kadar gidecek başka yolu yok Pişman olmamak en güzeli

GÜNAYDIN ŞİMDİ GÖRDÜM MESAJNI CNM EVET 60 COK AHAHA AMA BEN SÜKÜR 92 DÜŞTÜM HAZİRANA VAR DAHA EN AZ 80 OLUCAM İNŞL.
SEN AMELİYAT SONRASI KAÇ KİLO OLDUN ? 174 BOYUM KİLOM SUAN 92
SENDE BAYA KİLOLU GİRMİŞSİN AMELİYATA SONUÇ NASIL OLDU BEL OYUNTUN VE KARIN DÜZ OLDUMU CNM AY YAZ BANA MERAK EDİYORUM RESİMDE YOK SANIRIM OLSA S
SÜPER OLURDU ÖPERİM NE GÜZEL GELDİ GEÇTİ DARISI BAŞIMA İNŞL CNM

AMA COK GÜZEL KİLO VERMİŞSİN TEBRİK EDERİM BU ARADA

eğer kafaya koyduysan yaptir tabiki bacak karindan biraz daha zor ikisi birlikte çok zorlanirsin ama tabi yinede sen bilirsin cnm ben şimdi çok iyiyim hiç olmadığım kadar iyiyim yani

arzum77 benide izlemeye alirmisin , gormek isterim resimlerini..

B balik99 benide izlermisin lutfen gormek isterim resimlerini. Birde doktorun kimdi?

eğer kafaya koyduysan yaptir tabiki bacak karindan biraz daha zor ikisi birlikte çok zorlanirsin ama tabi yinede sen bilirsin cnm ben şimdi çok iyiyim hiç olmadığım kadar iyiyim yani
Beni de izlemeye alabilirmisin.karından revizyon deyince ilgimi çekti.ben de olacağım da

Beni izlemeye alırsanız foto görebilirsiniz
arzum77 cim albumede yaptim yorumumu ama buradanda yazmak istedim. Maşallah cok guzel olmus karnin. Kaşı izi muhteşem iyileşmiş. Benim yaklaşık 2,5 sene olmasına rağmen kesi izim hala cok belirgin. Fakat buda kişiden kişiye değişen birsey. Ben sonucundan da pek memnun degildim. Dun tekrar lazer Lipo yapıldı karnıma simdi bant ve korse var bakalım sonuç nasil olacak. 850 gr yag alındığını söyledi doktorum. İnsallah bu sefer istediğim sonuca ulasirim. Muayenede tekrar mini germe gibi yapariz demişti ama dun baktığında germeye gerek olmadığını Lipo ile hallolacagini söyledi. Umuyorum bu sefer tamamdir.

Tam karın germe olmuş ve memnun olmayıp tekrar mı tam ksrın germe olmuştunuz kafam iyice allak bullak oldu. Ağrı ve acı olarak fark varmıydı acaba
tam karın germe oldum.1 kez oldum. ilk zamanlar memnun değildim.ağlayıp duruyordum. benım 4.aydan sonra guzellesmeye başladı.aceleci davranmamak gerekiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…