Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım ben seni iyileştin biliyordum. Çok üzüldüm pişman olmana . Hatta bende Yarın gidip memeyle beraber karın germede olayım diye doktoruma söyliycektim bu yazılanları okuyunca vazgeçtim. Bu kadar zormuymuş bu ameliyat .

ihtiyaç varsa tek seferde kombine kurtulursunuz narkoz iyileşme tek seferde bitmiş gitmiş olur kendi adıma ve burada çok arkadaşım adına da yazabilirim çok zor değil :))) süreçlerini geçirdikleri zamanlarda konuşuyorduk dediğim gibi ihtiyaç varsa iki hafta sıkıntıya değer

Dün bir drun yazısını okudum. Karın germe sonrası bu değişken duygular, pişmanlık dönemi fln yaşanıyormuş Genellikle. İnşallah çok mutlu olacağımız ve iyi ki yaptırdığım diyeceğimiz günler de olacak. Sabır ve zaman en iyi ilaç gerçekten

Bu ameliyat sonrası 1 ay dinlenme süresi arkadaşlar öyle hop hemen hayata dönmek olmuyor.... ben çok hazır girdim neler beni bekliyor biliyordum o yüzden karın germede hiç zorlanmadım hep yazdım ameliyatlarımın içinde karın germe en kolayı idi ikinci hafta ayaklandım ama dikkat ettim dikişler yüzünden sonuca değer bu sıkıntılar :KK58: ihtiyaç varsa korkulacak bir ameliyat değil... herkese sıkıntısız süreçler olsun mutlu sona odaklanın :KK19:
Jelesec Jelesec çok teşekkür ederim bendede geri sayım başladı mayısın 7 sinde olucam içimi rahatlattın

Jelesec Jelesec çok teşekkür ederim bendede geri sayım başladı mayısın 7 sinde olucam içimi rahatlattın

sağlıkla atlat inan hiç pişmanlık duymadığım ameliyatımdır karın germe :) lipo bana daha zordu karından meme ve karın germe kolaydı ilk aydan sonra gezmelere de başladım bende eğik yürüme olmadı pek doktorum eğ kendini değince eğdim :) ilk hafta sonra tamamen dik idim... rahat ol

merhaba hepinize kızlar

itiraf etmek gerekirse yazılanları okudukça biraz korkuyorum ama bu koca göbeğe bakınca da çekilecek sıkıntılara katlanılır gibi de geliyor.
11 gün sonra ameliyatım, 12 haziranda fransaya seyahate gideceğiz eşimle, o zamana kadar canavar gibi olmalıyım :)

merhaba hepinize kızlar

itiraf etmek gerekirse yazılanları okudukça biraz korkuyorum ama bu koca göbeğe bakınca da çekilecek sıkıntılara katlanılır gibi de geliyor.
11 gün sonra ameliyatım, 12 haziranda fransaya seyahate gideceğiz eşimle, o zamana kadar canavar gibi olmalıyım :)
hayırlısı olsun dilerim cok güzel gecer burda paylaşırsınız bende haziranda olucam okulların kapanmasını bekliyorum meme küçültme ve karın germe heycan korku burda okuduklarım hem motive ediyor ama herşey sanırım bizim elimizde güzle düşünelim güzel geçsin.gelişmelerden haberdar olmak isterim beni izlerseniz sevinirim.şimdiden geçmiş olsun

Kızlaarrrr... O karnınız dümdüz oluyor,fit ve gergin görüntüye ulaşılıyor,fazlalıklar katlantılar gidiyor sonuçta. Bence çekilen sıkıntılara değer :KK66:
Tabiki sıkıntıları olacak,sabırlı olacaksınız.
Önemli olan başarılı geçen bir Ameliyat olsunda çekilen sıkıntılara maddi manevi her türlü değsin..
Tekrar revizyon gerektirmesin . Allah herkesin yardımcısı olsun,şans sizinle bizimle olsun kızlar :KK19:
Günaydın herkese :KK15::KK54:

Ahh bir bilsem bende halen cok pisman olanlardanim insallah herkes bir an once iyilesir inan duz karindan bile vazgectim sadece normal eski hayatima donmek istiyorum
Biraz strese girmişsin sanırım,buda seni etkiliyor. Tabiki iyileşeceksin,eski haline döneceksin. Ama yavaş yavaş. Her geçen gün bir sıkıntının azaldığını göreceksin. O ara ara kasılmalar ve sertleşmeler olacak. Mesela ben strese girdiğimde,birşeye sinirlendiğimde çok kötü oluyordum. Sanki karnım taş gibi oluyordu,nefes almam güçleşiyordu.
Benim büyük bir göbek fıtığımda vardı mesela,bu yüzden sanırım biraz daha zor geçti. Evet bunaldıgım Zaman'lar oldu ama aynada karnımın o görüntüsünü gördüğümde herşey geçip gidiyordu.
Sende pozitif düşün biraz. Herşey karnının güzelliği bile Zaman'la belli olacak :KK66:

hayırlısı olsun dilerim cok güzel gecer burda paylaşırsınız bende haziranda olucam okulların kapanmasını bekliyorum meme küçültme ve karın germe heycan korku burda okuduklarım hem motive ediyor ama herşey sanırım bizim elimizde güzle düşünelim güzel geçsin.gelişmelerden haberdar olmak isterim beni izlerseniz sevinirim.şimdiden geçmiş olsun
ailemm ailemm patiska patiska birbirimize dua edlim inşallah sorunsuz bir ameliyat ve çok güzel bir sonuç olur

Canım ben seni iyileştin biliyordum. Çok üzüldüm pişman olmana . Hatta bende Yarın gidip memeyle beraber karın germede olayım diye doktoruma söyliycektim bu yazılanları okuyunca vazgeçtim. Bu kadar zormuymuş bu ameliyat .
zor valla iki kez düşün arkadaşım.

merhaba hepinize kızlar

inşallah sıkıntısız atlatırsınız.

ailemm ailemm patiska patiska birbirimize dua edlim inşallah sorunsuz bir ameliyat ve çok güzel bir sonuç olur
amin cnm inlş.güzel geçiçek ben suan 94 kilodayım kilo vermeye calışıyorum ne vrsa yapıyorum duaya ve iy bir hekime ihtiyacımız var kızla riyi olucak ben inanıyorum ve sizi kendime dua edicem sürekli pozitif enerji verelim birbirimize inşl:)

adaselen adaselen sen nasıl oldun şikayetlerin azaldımı biraz
bugün kontrolüm var. cumadan beri sabah akşam pansuman oldum. karın kesi izim yanlar kurudu ortasından hala sarımsı sıvı akıyor. genel olarak iyiyim kas agrilarim azaldi, lipo yerleri sanci yapiyor arada.
Bu sıkıntılarım geçer biraz daha normal hayatįma dönersem ozaman ameliyat olduğuma sevinirim sanki. şuan pişmanım inan. dün gece üşüme titreme oldu. küçük kızım uzandımmı üzerime hopluyor. ağladım yatakta zor yani öyle hemen toparlanilmiyor. bir ay bence sabretmek lazim.

bugün kontrolüm var. cumadan beri sabah akşam pansuman oldum. karın kesi izim yanlar kurudu ortasından hala sarımsı sıvı akıyor. genel olarak iyiyim kas agrilarim azaldi, lipo yerleri sanci yapiyor arada.
Bu sıkıntılarım geçer biraz daha normal hayatįma dönersem ozaman ameliyat olduğuma sevinirim sanki. şuan pişmanım inan. dün gece üşüme titreme oldu. küçük kızım uzandımmı üzerime hopluyor. ağladım yatakta zor yani öyle hemen toparlanilmiyor. bir ay bence sabretmek lazim.
adaselen adaselen herşey daha güzel olacak

Kızlaarrrr... O karnınız dümdüz oluyor,fit ve gergin görüntüye ulaşılıyor,fazlalıklar katlantılar gidiyor sonuçta. Bence çekilen sıkıntılara değer :KK66:
Tabiki sıkıntıları olacak,sabırlı olacaksınız.
Önemli olan başarılı geçen bir Ameliyat olsunda çekilen sıkıntılara maddi manevi her türlü değsin..
Tekrar revizyon gerektirmesin . Allah herkesin yardımcısı olsun,şans sizinle bizimle olsun kızlar :KK19:
Günaydın herkese :KK15::KK54:
Evt cnm işin özeti bu aslında elde edilen sonuç güzel ve bizi mutlu ederse çekilen tüm çileye değer. Tüm zorluklar unutulur, geçer gider. Allah herkese mükemmel sonuçlar versin

Arkadaşlar biliyorum dik yürüyememek bizi kısıtlıyor ve belde ciddi ağrı yapabiliyor.Bu da iyice sıkıntılı hissettiriyor.ama emin olun dikleşiliyor.bunun için net bir tarih vermek doğru olmaz, bünyeye,esnekliğe, yapılan operasyona göre değişir.birlikte aml olduğum arkadaşlarımdan 1 hafta içinde dikilende var benim gibi 3. haftadan sonra dikleşende.daha erken olanı baz alıp sakın üzülmeyin.pişmanlık duyan arkadaşlarım; henüz çok erken dönemdesiniz ve aml larınız kombine işlemler.sonuçta birkaç bölge güzelleşecek, çekilen sıkıntının bi tık daha fazla olması normal.moralinizi yüksek tutun
Sevgiler

Arkadaşlar biliyorum dik yürüyememek bizi kısıtlıyor ve belde ciddi ağrı yapabiliyor.Bu da iyice sıkıntılı hissettiriyor.ama emin olun dikleşiliyor.bunun için net bir tarih vermek doğru olmaz, bünyeye,esnekliğe, yapılan operasyona göre değişir.birlikte aml olduğum arkadaşlarımdan 1 hafta içinde dikilende var benim gibi 3. haftadan sonra dikleşende.daha erken olanı baz alıp sakın üzülmeyin.pişmanlık duyan arkadaşlarım; henüz çok erken dönemdesiniz ve aml larınız kombine işlemler.sonuçta birkaç bölge güzelleşecek, çekilen sıkıntının bi tık daha fazla olması normal.moralinizi yüksek tutun
Sevgiler
emru emru ne guzel moral veriyorsun bana iyi gelen nadir insan.. Insallah herkes bir an once istedigi sonuca sorunsuz ulasir.. Cokkkkk opuyorum canim

X