Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Biraz strese girmişsin sanırım,buda seni etkiliyor. Tabiki iyileşeceksin,eski haline döneceksin. Ama yavaş yavaş. Her geçen gün bir sıkıntının azaldığını göreceksin. O ara ara kasılmalar ve sertleşmeler olacak. Mesela ben strese girdiğimde,birşeye sinirlendiğimde çok kötü oluyordum. Sanki karnım taş gibi oluyordu,nefes almam güçleşiyordu.
Benim büyük bir göbek fıtığımda vardı mesela,bu yüzden sanırım biraz daha zor geçti. Evet bunaldıgım Zaman'lar oldu ama aynada karnımın o görüntüsünü gördüğümde herşey geçip gidiyordu.
Sende pozitif düşün biraz. Herşey karnının güzelliği bile Zaman'la belli olacak :KK66:
arzum77 arzum77 moral verdin yine en buyugunden iyiki varsin.. Insallah guzel sonuclarim olur da paylasirim

Canimmm seni cokkkkk iyi anliyorum ama butun arkadaslarin dedigi gibi ciktik bu yola donusu yok sabir diyecegim sende sabr et en kissa zamanda iyi olman dilegiyle
Çok teşekkür ederim cnm
Pışmanligimi anlatmaya kelimeler yetmiyor
Surekli agliyorum sanki hep boyle iki buklum kalicam saniyorum
Sosyal hayat diye birseyi unuttuk zaten
Kizimin 23 nisan gösterisine bile gidecek durumum yok
Oglum teoga girecek hiç ilgilenemiyorum
Oglum 13 yasinda ve ne ameliyati oldugumu bilmiyor
Dedigi tek sey anne bu ameliyati olman zorunlumuydu diyor
Zaten cok pismanim basliyorum yine ağlamaya ki 1.2cc yağ icin harcadim kendimi:KK43:

beni izlemeye alırmısın varsa resim görmek istiyorum herkesden rica ediyorum herkes farklı yorum atıyor sonuçlar nasıl izler ilk zaman ve sonrası nasıl merak eidyorum benim kio problemim var 110dum 94 düştüm boyum 1 74 ama hazırana kadar 80 olmak istiyorum ne dersin kilo nasıldı senin girdiğinde ve cıktıgında amelıyata arkadaşım .

Çok teşekkür ederim cnm
Zaten cok pismanim basliyorum yine ağlamaya ki 1.2cc yağ icin harcadim kendimi:KK43:
Oyy kiyamam seni iyi anlamiyirum aynisini bire bir yasiyorum guzel arkadasim:KK43: cocuklar anne diyor ben hopp bir aglama anlatamam annem evden aldi beni dayanamitor iki gundur ondayim iyisin masallah cok daha iyi olucan demekten kadin helak oldu esim evde ben burda kucuk kizimla yani sorma gitsin.. Tecrubeli bir bayanla telefonda konustum bu gun daha cok yeni gecer bu hisler dedi.. Yarin aile dr gorucem baksin iltahap filan varmi diye offf cok korkuyorum iyilesememekten seni cokkkkk cokkkkk iyi anliyorum birbirimize guc olalim guzel kadin:)

Oyy kiyamam seni iyi anlamiyirum aynisini bire bir yasiyorum guzel arkadasim:KK43: cocuklar anne diyor ben hopp bir aglama anlatamam annem evden aldi beni dayanamitor iki gundur ondayim iyisin masallah cok daha iyi olucan demekten kadin helak oldu esim evde ben burda kucuk kizimla yani sorma gitsin.. Tecrubeli bir bayanla telefonda konustum bu gun daha cok yeni gecer bu hisler dedi.. Yarin aile dr gorucem baksin iltahap filan varmi diye offf cok korkuyorum iyilesememekten seni cokkkkk cokkkkk iyi anliyorum birbirimize guc olalim guzel kadin:)

çok kötüyüm ama yanlız olmamak güzel birsey aynı durumdayım. çocuklarım anne sen güzeldin niye böyle oldun diye soruyorlar.iki büklüm kalicam diye korkuyorum

Çok teşekkür ederim cnm
Ne kadar oldu ameliyat olalı?

Kizlar yapmayin Boyle,ne sabirsiz siniz yahu:mad:,iyi olmayi dusunun ,iyi Olun insallah.:21: Ben alti haftayi doldurdum,son iki haftadir normal hayatima dondum syailir,arada hissettirdigi de oluyorsasabirlar tabiii,emin Olun dort Hafta sonunda iyi olacaksiniz...sabirlar diliyorum size:KK55::KK55::KK55::KK15::KK15::KK15:

çok kötüyüm ama yanlız olmamak güzel birsey aynı durumdayım. çocuklarım anne sen güzeldin niye böyle oldun diye soruyorlar.iki büklüm kalicam diye korkuyorum
Canım benimki mini olmasına rağmen bende öyle düşünmüştüm sonucun çoookkkk güzel olurrr ve bunların hepsini unutursun işallah. 1 ay sonrası zaten çabuk geçiyor şimdi nerdeyse hiç olmamışım gibi gerci benim sonuç ta öyle ama :) neyse güzel düşün moral çok önemli bu süreçte sen hep ağlarsan çocukların canının yanmasından çok etkilenirler dik dur bundan sonra düz bir karınla daha mutlu olacağına eminim güzelmişsin çok daha güzel olup düşman çatlatacaksın...

Canimmm seni cokkkkk iyi anliyorum ama butun arkadaslarin dedigi gibi ciktik bu yola donusu yok sabir diyecegim sende sabr et en kissa zamanda iyi olman dilegiyle
Zaten biz anlariz sadece birbirimizi
Rabbim dayanma gücü versin hepimize
Teşekkurler arkadaşim

Ben bu süreci buradan okuyup takip etmiş olsaydim zaten bu operasyonu olmazdim ki
10günde duzelip normal hayata dönüş yaparim saniyordum ..12.gunüm de iki buklum belle devam ediyor maalesef :KK43:
Kendimi güçlü saniyordum ama hiç değilmisim...

Aynen arkadaşim bu kadar gerginlikle bu cilt nasil normal hale gelip düz yürüyeceğiz bilmiyorum ki

X