Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Al bendende okadar sabah altı deyince gözlerimi açıyorum yarım saat ameliyat ve sürecini değerlendiriyorum doktorumla konuşuyorum kendimce amannn bidaha ne gerek var diyorum ama gene top gibi bi karın çarpıyo gözüme olacam diyorum süreç zor hakkatten adaselen arkadaşım inşallah çabuk iyileşirsin sonucun çoookkkk güzellll olur allah yardımcın olsun canım
çok sağol inşallah.

banada fotografınızı atabilirmisiniz hepsini cok merak ediyorum nasıl bir süreç .teşekkğr ederim cavabınız için benim çok kilo vermem gerek sanırım saun 17 kilo verdim ama 94 deyim :KK43: ama hazırana kadar inşl hedef 80 kilo :)
izledim seni bakabilirsın canım

Dik yürümek için acele etme. Kesi çekiyorsa zorlama cnm. Açılma olabilir dikişte. Ben de herşeyi böyle erken yaptım ama göbek deliğim 5 hafta oldu daha iyileşemedi. Belki de zorlanmıştır, bilmiyorum.
Önemli olan sonucun güzel olması, güzel iyileşmesi.
Peki ne zaman eğilmeden yürümeye başlaniyor normalde

Kizlar cok kötüyüm...dün gece yine çok ağladim cok pişmanlik duydum
Karnim o kadar gergindi ve sanci yapiyordu ki hiç uyuyamadim
Iki büklüm yürümekten de biktim
Bir türlü doğrulamiyorum ya hep böyle kalirsam diye:KK43:(
11.günüm bugün
Siz ne zaman araç kullandiniz
Carsamba kontrolüm var tek başima gidebilirmiyim aracimla böyle iki büklüm bilmiyorum
Görüşlerinize ve tecrübelerinize çok ihtiyacim var
canım benım henüz erken.dik yuumek için zorlama sakın.ben kendim gidememiştim . araç kulanmaya 1 ay sonra başladım.inan ki geçiyor. biraz sabretmeye calıs. 2 ay sonra çok iyi hissedeceksin.tam yaz sezonu gelecek ve sen sahane görüneceksin

canım benım henüz erken.dik yuumek için zorlama sakın.ben kendim gidememiştim . araç kulanmaya 1 ay sonra başladım.inan ki geçiyor. biraz sabretmeye calıs. 2 ay sonra çok iyi hissedeceksin.tam yaz sezonu gelecek ve sen sahane görüneceksin

Teşekkürler cnm
Ama çarşamba günü kontrolüm var ve kendim kullanmak zorundayim :KK43:
Dedigin gibi olur inşallah cnm
En kisa sürede eski sağlikli hayatima geri dönmeyi ümid ediyorum

Teşekkürler cnm
Ama çarşamba günü kontrolüm var ve kendim kullanmak zorundayim :KK43:
Dedigin gibi olur inşallah cnm
En kisa sürede eski sağlikli hayatima geri dönmeyi ümid ediyorum
Çarşamba günü yavaşça dene. Olmuyorsa zorlama cnm. Trafik bu bilinmez, bazen zorluyor insanı. Olmazsa taksiyle fln git. 2 haftadan sonra günün bazı saatlerinde daha düz yürürsün, akşama eğilirsin. 3. Hafta daha da düzelirsin. 4 haftada düz yürürsün büyük ihtimalle. Bazen arada hafif eğik olabilir ama 1 aydan sonra iyice düzelirsin inşallah cnm.

Çarşamba günü yavaşça dene. Olmuyorsa zorlama cnm. Trafik bu bilinmez, bazen zorluyor insanı. Olmazsa taksiyle fln git. 2 haftadan sonra günün bazı saatlerinde daha düz yürürsün, akşama eğilirsin. 3. Hafta daha da düzelirsin. 4 haftada düz yürürsün büyük ihtimalle. Bazen arada hafif eğik olabilir ama 1 aydan sonra iyice düzelirsin inşallah cnm.
ben öglen düzüm aksamda eğiliyorum.

İnşallah cnm
2.haftamdayim ve dedigin gibi aksamlari belimi dogrultmak cok zor
Nedense aksamlari daha da kasiliyorum

Kizlar cok kötüyüm...dün gece yine çok ağladim cok pişmanlik duydum
Karnim o kadar gergindi ve sanci yapiyordu ki hiç uyuyamadim
Iki büklüm yürümekten de biktim
Bir türlü doğrulamiyorum ya hep böyle kalirsam diye:KK43:(
11.günüm bugün
Siz ne zaman araç kullandiniz
Carsamba kontrolüm var tek başima gidebilirmiyim aracimla böyle iki büklüm bilmiyorum
Görüşlerinize ve tecrübelerinize çok ihtiyacim var
Canım ben seni iyileştin biliyordum. Çok üzüldüm pişman olmana . Hatta bende Yarın gidip memeyle beraber karın germede olayım diye doktoruma söyliycektim bu yazılanları okuyunca vazgeçtim. Bu kadar zormuymuş bu ameliyat .

herkesin süreci farkli geciyor ben enfeksiyon kaptim halsiz düstüm. kimi 2. hafta işe sahsen ben hazir pişmiş yemegi tabağa ancak koyabiliyorum
Ev ıslerine falan mümkün degil başlamak
1.aydan sonra yapabilirim belki diye düşünuyorum
Su an karnim taş gibi inanilmaz gergin
Dikişlerim patlayacakmis gibi hissediyorum

Canım ben seni iyileştin biliyordum. Çok üzüldüm pişman olmana . Hatta bende Yarın gidip memeyle beraber karın germede olayım diye doktoruma söyliycektim bu yazılanları okuyunca vazgeçtim. Bu kadar zormuymuş bu ameliyat .
Tatlim gögüs olmadim sayiyorum hicbir sıkıntım yok cok sükür
Ama karin germe cok zormuş
Sabah cocuklara kahvaltı hazirlayamiyorum
Arkadaşlarim geliyor her sabah biri hazirliyor kahvaltimi.yemek yapip gidiyorlar
Temizlik icin de yardimcim var
Yoksa işim cok zor:KK43:

Tatlim gögüs olmadim sayiyorum hicbir sıkıntım yok cok sükür
Ama karin germe cok zormuş
Sabah cocuklara kahvaltı hazirlayamiyorum
Arkadaşlarim geliyor her sabah biri hazirliyor kahvaltimi.yemek yapip gidiyorlar
Temizlik icin de yardimcim var
Yoksa işim cok zor:KK43:
Cok geçmiş olsun inşaallah sonra iyiki olmuşum dersiniz

Cherry Cherry senin agzini opeyim insallah dedigin gibi olur 4. Hafta duz yurumek sahane olur... Ben bu cuma 4. Haftayi dolduracagin biraz daha dik yuruyorum gunduzleri ama aksama yapisiyor vucut yere:)) hani sabah kalkinca odem bayagi az oluyorya iyi yurunuyor ama cabuk yoruluyorum aksama gobek sisip sertkesince basliyor yamulma.. Insallah tez gecer herkese kocaman gecmis olsun cokkkkk cesaretli bayanlariz bunu yaptirmak herkesin kaldiracagi bisey degil..

Cherry Cherry senin agzini opeyim insallah dedigin gibi olur 4. Hafta duz yurumek sahane olur... Ben bu cuma 4. Haftayi dolduracagin biraz daha dik yuruyorum gunduzleri ama aksama yapisiyor vucut yere:)) hani sabah kalkinca odem bayagi az oluyorya iyi yurunuyor ama cabuk yoruluyorum aksama gobek sisip sertkesince basliyor yamulma.. Insallah tez gecer herkese kocaman gecmis olsun cokkkkk cesaretli bayanlariz bunu yaptirmak herkesin kaldiracagi bisey degil..
Günaydın cnm
4.hafta bittince bile aksamlari tam düz yürünmuyor demek
Karin gerginligi ve sertleşmesi de devam ediyor :KK43:
Peki tamam ben iyiyim artik diyecegimiz günler ne zaman

Günaydın cnm
4.hafta bittince bile aksamlari tam düz yürünmuyor demek
Karin gerginligi ve sertleşmesi de devam ediyor :KK43:
Peki tamam ben iyiyim artik diyecegimiz günler ne zaman
Ahh bir bilsem bende halen cok pisman olanlardanim insallah herkes bir an once iyilesir inan duz karindan bile vazgectim sadece normal eski hayatima donmek istiyorum

Bu ameliyat sonrası 1 ay dinlenme süresi arkadaşlar öyle hop hemen hayata dönmek olmuyor.... ben çok hazır girdim neler beni bekliyor biliyordum o yüzden karın germede hiç zorlanmadım hep yazdım ameliyatlarımın içinde karın germe en kolayı idi ikinci hafta ayaklandım ama dikkat ettim dikişler yüzünden sonuca değer bu sıkıntılar :KK58: ihtiyaç varsa korkulacak bir ameliyat değil... herkese sıkıntısız süreçler olsun mutlu sona odaklanın :KK19:

X