Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Gördüm gördüm...muhteşem!!! Ama siz zaten inceciksiniz şekerim....nerenizi gerdiler bilemedim...:KK66:
Benim kilo problemim yoktu fazla. Hamilelikler kilo alıp verme falan karnım çok esnemişti gevşekti. Oturup kalkarken,eğildiğimde fazlalık çok belliydi bana göre ve sıkıntı veriyordu. Bel simit falan oralar lipo ile inceltildi şekillendirildi,karnımdaki fazla deri alındı gerildi. Ayrıca büyük bir göbek fıtığım vardı o onarıldı :KK66:

Ayy kızlar ben bazen şöyle derin derin ciğerimin hepsini dolduracak kadar rahat nefes alamıyorum. Acaba içerdeki dikilen kaslar korse gibi sıkıyor ya da alan daraldı nefesi sığmıyor mu ne? Sizde de oluyor mu böyle? Geçecek mi bu durum?

slm kıslar ıste aradıgınız benım sanırım ben hem karın gerdırme hem gogus kucultme (dıklestırme)hemde lıposuctıon oldum ama 5 yıl onje yanı fıyat weremem ama ayrıntılı anlatabılırım we dr ısmıde weremıyecegım benım dr wefat ettı allah rahmet eylesın nse amelıyat olmadan onje bı suru dr gıttım gorusmeler yaptım karın gerdırme amelıyatını yaz aylarında tawsıye etmıolar cunku korse kullanılıo ben aralık ayında karın gerdırme we lıposuctıon olmustum we terleme gıbı bı sorunum olmadı amelıyat 3 saat surdu amelıyattan sonra 2gun hastanede kaldım we dırhemlerım wardı dırhemler bır hafta sonra alındı 2 buklum 3 hafta kadar dolastım etlerın kaynaması ıcın benım tek cocugum oldugu ıcın karın kaslarımı dıktırmedım ılerde sorun olurmus hamılelıkte ama oyle ckkk gobeklı bı ınsanda deıldım sadece kanguru kesesı gıbı ıc camasırıma saklamaya calıstıgım bı fazlalıgım we harıta gıbı bı gobegım wardı amelıyatta yenı bı gobek delıgı yapıldı amelıyat ızlerıde bıkını bolgesınde kaldı esmer oldugum ıcın amelıyat ızlerım hala war ama ıkıde yaptırmısım 1 ay kadar korse kullandım hatta kıs oldugu ıcın korseden wazgecmem bayagı zor oldu ama sımdı ne kadar kılo alsamda gobegım cıkmıo fakat lıposuctıon yaptırdıgım bolgelerım bel arkası(yanı bobreklerım oluo) onlar yenıden yaglandı keske yaptırmasaydım dıe dusunuorum bıde karnı asagıya dogru gerdıklerı ıcın gobus delıgınız ck yukarda kalıo gobusu sarkık olan arkadaslar sızı ck ıı anlıorum ınss sızde yaptırırsınız :teytey:
merhaba ilk önce cok geçmiş olsun hoş coktan geçmiş ama :) benim merak ettiğim kimse kilo verimini anlatmıyor bende meme küçültme ve karın germe ameliyatı olucam ama kilo problemim çok suan diyattayım ama 2 ay içerisinde ne kadar verebilirsem vericem inşl.suan 173 boy 94 kiloyum (110kilodan düştüm ) merak ettiğim ameliyat sonrası kilo verilmiyormu kaç kilo ile girilip cıkılıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba ? teşekkür ederim.

merhaba ilk önce cok geçmiş olsun hoş coktan geçmiş ama :) benim merak ettiğim kimse kilo verimini anlatmıyor bende meme küçültme ve karın germe ameliyatı olucam ama kilo problemim çok suan diyattayım ama 2 ay içerisinde ne kadar verebilirsem vericem inşl.suan 173 boy 94 kiloyum (110kilodan düştüm ) merak ettiğim ameliyat sonrası kilo verilmiyormu kaç kilo ile girilip cıkılıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba ? teşekkür ederim.
ben 72 kıloydum 64 düştüm ameliyattan sonra öncesinde verseymişim daha iyi olurmuş.sizde verebildiiniz kadar kilo vermeye calısın

ben 72 kıloydum 64 düştüm ameliyattan sonra öncesinde verseymişim daha iyi olurmuş.sizde verebildiiniz kadar kilo vermeye calısın
Senin sonucun bi harika ya bayıldım tekrar karın gerdirmekten korktukça senin resmine bakacağım doktorun harika iş çıkarmış ama sanki sen önce pek mutlu değildin, bende acaba sonra böyle olurmuyum diye umut arıyorum sanırım, şaka bi yana acısı bitti umarım keyfini doya doya çıkarırsın

Senin sonucun bi harika ya bayıldım tekrar karın gerdirmekten korktukça senin resmine bakacağım doktorun harika iş çıkarmış ama sanki sen önce pek mutlu değildin, bende acaba sonra böyle olurmuyum diye umut arıyorum sanırım, şaka bi yana acısı bitti umarım keyfini doya doya çıkarırsın
çok tsk ederim. mart ayındaki resmim ile nisan arasında ciddi fark var.martta doğum gunumdu ağlamaktan gözlerim sismişti.ama şimdi mutluyum gerçekten.hemen umutsuzluğa kapılmayın zaten. aralık 17 ameliyat trh. yani düzelmemiz için zaman gerekiyor. dün eşimin bir arkadaşı var (bayan) pek birbirimizi sevmeyız. o bile harika gorundugumu kabul etti.daha da mutlu oldum

çok tsk ederim. mart ayındaki resmim ile nisan arasında ciddi fark var.martta doğum gunumdu ağlamaktan gözlerim sismişti.ama şimdi mutluyum gerçekten.hemen umutsuzluğa kapılmayın zaten. aralık 17 ameliyat trh. yani düzelmemiz için zaman gerekiyor. dün eşimin bir arkadaşı var (bayan) pek birbirimizi sevmeyız. o bile harika gorundugumu kabul etti.daha da mutlu oldum
banada fotografınızı atabilirmisiniz hepsini cok merak ediyorum nasıl bir süreç .teşekkğr ederim cavabınız için benim çok kilo vermem gerek sanırım saun 17 kilo verdim ama 94 deyim :KK43: ama hazırana kadar inşl hedef 80 kilo :)

Sonucunla mutlu olmana çok sevindim cnm. Benim 5 hafta oldu. Bu iyileşme süreci gerçekten psikolojik olarak yıpratıcı oluyor benim için de. Bazen tmm güzel olacak diyorum. Bazen orası olmamış burası olmamış, revizyon mu isteyecek diye düşünüp üzülüyorum. Göbek deliğim biraz sorunlu iyileşiyor benim. Sulanma var şu an. Dr um normal kabul ediyor böyle şeyleri bu süreçte bekle düzelecek diyor. Ödemler çook yavaş gidiyor. Bi gidiyor, bi geliyor. Dediğin gibi hemen umutsuzluğa kapılmamak lazım. Zamanla çok şey değişebilir.

Sonucunla mutlu olmana çok sevindim cnm. Benim 5 hafta oldu. Bu iyileşme süreci gerçekten psikolojik olarak yıpratıcı oluyor benim için de. Bazen tmm güzel olacak diyorum. Bazen orası olmamış burası olmamış, revizyon mu isteyecek diye düşünüp üzülüyorum. Göbek deliğim biraz sorunlu iyileşiyor benim. Sulanma var şu an. Dr um normal kabul ediyor böyle şeyleri bu süreçte bekle düzelecek diyor. Ödemler çook yavaş gidiyor. Bi gidiyor, bi geliyor. Dediğin gibi hemen umutsuzluğa kapılmamak lazım. Zamanla çok şey değişebilir.
merhaba sadece karın germeme mi ? ben kombin olucam hem karın hem meme küçültme :KK43: korkuyorum cok mu zor beni ekleyip resimlerini atarmısın nasıl suan ben jeycan korku endişe duygularım çok fena :KK43:

Karar vermişsin madem korkma. Güzel düşün, güzel olsun. Ben sadece karın germe oldum. Seni izlemeye alıyorum. Albümlerimi görebilirsin

Benim ameliyat ve sonrası çok zor olmadı yani ağrı sızı olarak erken toparlandım gerçi ben değişik bir yöntemle ameliyat oldum, endeskopik. Bana zor gelen bu ödemler gidene kadar, göbek deliği iyileşene kadar, şekil ortaya çıkana kadar olan bekleme süreci. Herkeste farklı ilerliyor bu süreç. Benim biraz yavaş gidiyor o yüzden çok sabır gerekiyor. Yani fiziksel değil olayın psikolojik yönü zorluyor beni. Hatta dengem bozuldu galiba biraz :p bir gün mutluyum, bir gün mutsuz :)

5 hafta için bence cok güzel ilerleme harika görünüyorsun cok zoru geçmiş:) bence tadını cıkarın :KK66:

X